EPF
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1082928
Zostało już tylko pół roku na zebranie blisko 35 tysięcy głosów wsparcia dla Europejskiej Inicjatywy Wolnego E-Palenia. Na chwilę obecną mamy 3965 podpisów, co stanowi zaledwie 10% wymaganej liczby. Wynik ten nie napawa optymizmem. Bardziej zaawansowani waperzy samodzielnie skonstruują sobie zasilanie, parownik i przetrwają. Ale Ci mniej doświadczeni zostaną na lodzie. Zaś Ci, którzy nosili się z zamiarem rozpoczęcia wapowania, najprawdopodobniej już nigdy nie będą mieli takiej możliwości.

To chyba nie o to chodzi, by ktoś odgórnie decydował, co jest dla nas lepsze, tym bardziej jeśli decyzja ta nawet w najmniejszym stopniu nie jest podyktowana naszym dobrem.

Nie ma już czasu na gdybanie. Trzeba działać na wszystkie możliwe sposoby, bo za pół roku pozostanie nam już tylko płacz i zgrzytanie zębów.

Nagrodzimy jednorazowo 15% kuponem rabatowym każdego, kto złoży podpis na stronie http://www.efvi.pl/popieram i prześle na nasz adres email: biuro@vapero.pl zrzut ekranu potwierdzający złożenie podpisu wraz z numerem identyfikacyjnym podpisu.

Pragnę zwrócić szczególną uwagę na ludzi, którzy od wielu miesięcy a nawet lat, kosztem własnego czasu i pieniędzy walczą w imieniu całej naszej społeczności. Uszanujmy ich pracę i okażmy wsparcie składając podpis! Zlekceważenie podjętych przez nich działań i ich zaangażowania w dobro nas wszystkich mogłoby świadczyć o upadku solidarności międzyludzkiej. W co wtedy pozostanie nam wierzyć? Ja nadal chcę wierzyć w drugiego człowieka i solidarność z nim w dążeniu do celu!

Zachęcam innych dostawców do podjęcia podobnych działań. Może w ten sposób przyczynimy się do większego wzrostu poparcia dla szczytnej inicjatywy społecznej.

* Drogą uzgodnień z Administracją, temat powstał w dziale EFVI.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 15:36 przez sz3kla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1082935
Brawo! Może się uda na ostatniej prostej. Kiedyś była akcja zabierz babci dowód, teraz powinno być zacheć babcię do podpisu.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1082940
Marchewka też owoc - jakby to UE powiedziało. ;)
Dotychczas podejmowane formy zainteresowania społeczeństwa inicjatywą póki co mają za małą efektywność.
Nie mówię, że są złe, ale może pora zmienić taktykę. Może w taki sposób zachęcimy "parę" osób do podpisania własnym nazwiskiem manifestu idącego o dobro nas wszystkich.

Zachęcam wszystkich dostawców do podjęcia podobnych działań.
Jestem pewien, że gdybyśmy solidarnie wdrożyli taką formę zachęty, to bylibyśmy w stanie zdobyć w ten sposób parę tysięcy głosów, gdyż zasięg niektórych z Was jest bardzo duży. :wink:
Awatar użytkownika
By Tikos
#1083003
U nas już podobna akcja była i w zasadzie nadal jest aktywna, jednak chyba marchewka była zbyt mała i odzew był mizerny :(
https://www.facebook.com/epapieros.kato ... 7001902453
Zastanowię się nad wyhodowaniem większych marchewek ;)
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1083023
Tak się zastanawiam czy nie lepiej było by zamieszczać te ogłoszenia w dziale "Promocje i konkursy sprzedawców" Według mnie tamten dział przegląda większa część forum. Zaowocowałoby to większą ilością podpisów. :wink:
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1083029
Tylko czy wtedy nie będzie to wyglądało dziwnie, gdy np. 10 sklepów, jeden pod drugim zamieści takie same promocje o takich samych tytułach?

poster82, bardzo dziękuję za dołączenie do akcji! Cieszę się, że ktoś zrobił ten pierwszy krok. :D Oby tak dalej!
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1083032
Dziwne? Jak dla mnie nie. Chodzi o to żeby zebrać jak największą ilość podpisów a nie zastanawiać się czy będzie to dziwne czy też nie. Ja tylko podsuwam pomysły :wink:
Awatar użytkownika
By Skinner
#1083035
Myślę że to mógłby być jeden temat z promocją dla wszystkich dostawców którzy się do akcji przyłączą. W pierwszym poście byli by wymienieni alfabetycznie w raz z linkami do sklepów i tyle :)
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1083036
Skinner pisze:Myślę że to mógłby być jeden temat z promocją dla wszystkich dostawców którzy się do akcji przyłączą. W pierwszym poście byli by wymienieni alfabetycznie w raz z linkami do sklepów i tyle :)


Jak zwykle prosto i przejrzyście :beer:
Awatar użytkownika
By kotoj
#1083047
Pomysł zacny. Swego czasu w mojej gminie kandydat na osła (posła) zbierał głosy dając kasę na winko lub dwa gawiedzi spod GS-u. Z drugiej strony, tak sobie myślę- Politycy cuda nam obiecują przed wyborami by swój cel osiągnąć i z tych obietnic nawet na owe winko nie ma, więc czemu nie przyklasnąć idei kolegi sz3kla? Podpisuję się pod tym rękoma i nogami.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1083235
U mnie nie ma problemu z taką promocją tylko mam pytanie. Jak jest sprawdzane ewentualne dublowanie się wpisów? Jak sprawdzić czy dany klient nie daje nam co tydzień lub dwa zgłoszenie do EFVI? Nie mam sklepu internetowego (może pora otworzyć). Zbierać podpisy i każdego sprawdzać czy się nie dubluje?
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1083258
Ja zrobię sobie w arkuszu kalkulacyjnym odpowiednią tabelę z imieniem i nazwiskiem użytkownika i numerem identyfikacyjnym podpisu.
Przy jakichkolwiek wątpliwościach będę mógł wkleić numer identyfikacyjny do wyszukiwarki w arkuszu kalkulacyjnym i wszystko będzie jasne. :)
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1083626
Fantastycznie! :D
Kto następny?

-- [scalono] 19 maja 2014, 11:14 --

Ze swojej strony chciałbym tylko dodać, że akcja cieszy się zainteresowaniem. Ja już otrzymałem kilka potwierdzeń złożenia głosu. :)
Dlatego tym bardziej zachęcam kolejnych dostawców do promowania tego typu zachęty do podpisania EFVI. Razem możemy więcej. :)
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1083859
Rewelacyjny pomysł, gratuluję! :)

Sz3kla konsultował wcześniej ze mną tą inicjatywę i podpisuję się pod nią "obiema ręcami", bardzo się cieszę, że temat udało się sfinalizować oraz, że są chętni do udziału w tego typu zagadnieniu :)
Awatar użytkownika
By Tikos
#1084305
Dajcie znać, czy jest jakieś zainteresowanie akcją - jak wielu się zgłosiło.
U mnie mogę to jedynie rozwiązać zwiększając liczbę gratisowych pieczątek...
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1084350
Ja mogę się dziś pochwalić 6 głosami. :) Wiem, że nie jest to dużo, lecz weźmy poprawkę na mój niewielki zasięg...
Skoro jednak przy moim zasięgu wpadło 6 realnych głosów w jeden dzień, to ile moglibyśmy zyskać gdyby do inicjatywy przyłączyło się więcej sklepów, włącznie z większymi graczami?
Awatar użytkownika
By markorb
#1084356
czy z jednego adresu ip może zagłosować więcej osób ? Mogłabym zmusić wszystkich pełnoletnich do tego , a zebrało by się 5 osób (mam na myśli rodzinę)
By Leodewink
#1084371
sz3kla pisze:Ja mogę się dziś pochwalić 6 głosami. :) Wiem, że nie jest to dużo, lecz weźmy poprawkę na mój niewielki zasięg...
Skoro jednak przy moim zasięgu wpadło 6 realnych głosów w jeden dzień, to ile moglibyśmy zyskać gdyby do inicjatywy przyłączyło się więcej sklepów, włącznie z większymi graczami?

Akcja taka przynosi efekt na samym początku,u mnie kilka setek się udało(nie wiem dokładnie,ale coś pomiędzy 300 a 500,ciężko dokładnie podać),jednak teraz to są liczby 1-2 dziennie....Moim zdaniem warto próbować,bo zawsze,szczególnie na samym początku,pojawią się ci,co jeszcze głosu nie oddali.Później niestety stali klienci już tego nie mogą zrobić,jednak ważne,aby w tym zaczęli uczestniczyć.

-- [scalono] 19 maja 2014, 22:28 --

sz3kla pisze:Wydaje mi się, że ip nie ma znaczenia.
U mnie wszyscy domownicy podpisali się z jednego ip i wszystkie formularze przeszły bez przeszkód. :)

Można spokojnie,przecież na moich stoiskach klienci oddawali za pośrednictwem moich netbooków,czyli jednego IP.
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1084383
Kto bardziej cwany, co zamówienie może werbować kuzyna, kuzynkę, babcię, ciocię, czy Zbysia-siódmą wodę po kisielu, w celu otrzymania rabatu po raz kolejny. Dla mnie to nieistotne czy ktoś zgłosi się do mnie drugi raz po rabat, istotne jest to, aby podał inny identyfikator podpisu, co oznaczać będzie zdobycie kolejnego głosu. :)

Leodewink, mimo wszystko uważam, że warto próbować. :)
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1084745
Łukasz, dziękuję za wsparcie. :)

Słuchajcie, w obu tematach naliczyłem już 9 sklepów, które przyłączyły się do akcji! Dziękuję! :beer:
Jak na dwa dni - wynik świetny!!

Czekamy na kolejnych dostawców! Marzy mi się, by była to akcja zakrojona na skalę całego kraju. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By markorb
#1084999
zwerbowałam 6 osób , to ich numery identyfikacyjne podpisu:

27eca371-7c72-4c09-aebc-39b3c2d1712a
e82e1de5-d8ce-417f-b359-b83f266b1b70
024dba00-d50a-49a1-a0ef-76e03797fd5d
1c03cb20-7476-4d29-850f-9cace300e293
27eca371-7c72-4c09-aebc-39b3c2d1712a
66237fa8-4724-444a-87b3-aca81ef77cd2
:drinkb
Awatar użytkownika
By stacho
#1085035
markorb pisze:zwerbowałam 6 osób , to ich numery identyfikacyjne podpisu:

27eca371-7c72-4c09-aebc-39b3c2d1712a
e82e1de5-d8ce-417f-b359-b83f266b1b70
024dba00-d50a-49a1-a0ef-76e03797fd5d
1c03cb20-7476-4d29-850f-9cace300e293
27eca371-7c72-4c09-aebc-39b3c2d1712a
66237fa8-4724-444a-87b3-aca81ef77cd2
:drinkb


Super , jesteś wielka, podziękować *THX* Widać w statystykach te Twoje 6 podpisów.
Ale to temat o wspieraniu takich jak Ty.
Jeśli chcesz skorzystać z tego wsparcia to zajrzyj tu:
efvi-rabaty-dla-podpisujacych-t66412.html
Proponuje zajrzyj też do :
zbieranie-podpisow-konkurs-t65662.html
efvi-co-zrobiles-zeby-wesprzec-inicjatywe-chwalimy-sie-t60653.html
Awatar użytkownika
By sz3kla
#1085408
markorb, dziękuję! Wielkie ukłony w Twoją stronę za taką mobilizację. :wink:

-- [scalono] 21 maja 2014, 02:04 --

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie! Nie sądziłem, że moje nawoływanie do dostawców może przynieść skutek, a akcja cieszyć się takim zainteresowaniem.
Pozwolę sobie sporządzić listę sklepów, które uczestniczą w akcji, bo primo ułatwi to sprawę potencjalnym sygnatariuszom deklaracji, a po drugie, te sklepy zasługują na to, by jasno i wyraźnie z wytłuszczeniem je wyszczególnić.

A oto lista:
1. http://www.vapero.pl - sz3kla
2. http://www.epapieros.katowice.pl - epapieros.katowice.pl
3. http://www.poster82.pl - poster82
4. http://www.vaperplanet.pl - szoferek
5. http://www.e-papsy.pl - LiSu_KTP
6. http://www.e-mist.pl - e-mist
7. http://www.moj-fajek.pl - mojfajek.pl
8. http://www.aromavape.pl/ - boogeyman
9. sklep stacjonarny Katowice ul. Panewnicka 141 - silky-esmoke
10. http://www.dpv9.pl - mariuszdpv9

Wszystkim gorąco dziękuję!
W szczególności chciałbym podziękować temu ostatniemu, Mariuszowi z DPV9, gdyż to jeden z najstarszych dostawców na rynku (poprawcie mnie jeśli się mylę), który przyłączył się do akcji! To spory krok na przód, który mam nadzieję, będzie motywacją dla pozostałych dostawców o tak dużym stażu.
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1114835
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.