EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Zoltanerka
#1926760
Siema,
Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro. Mianowicie po zmianie grzałki na 0,8 ohma ciągle czuje słodki smak liquidu w ustach. Na kocówce grzałki widzę że skrapla się liquid.
Próbowałem zwiększać i zmniejszać moc grzałki ale to nie pomaga.
Typ w sklepie powiedział mi że powinienem palić na mocy grzałki podanej u spodu grzałki tj. 12-16 W. Również próbowałem i gowno to daje.
Stąd moje pytanie czy ktoś miał podobny problem lub wie co mógłbym z tym zrobić ?

Potrzebuję porady w sprawie pokonania lęku społecz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.