EPF
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
Witajcie,

Hiszpanie wymyślili bardzo interesującą formę wspierania EFVI - konkurs (nagrodą jest możliwość spokojnego wapowania na wiele lat!) w którym chętni zbierają podpisy. Limit to 200 podpisów, oczywiście jest to dość nieformalne - nie da się zweryfikować ile kto zebrał podpisów. Niemniej zgłosiło się tam już 200 osób i dążą do pułapu 200 osób - bardzo ambitne, ale wydaje mi się że wykonalne.

Tym samym składam Wam taką propozycję, ja zapisuję się jako pierwszy uczestnik :) Będę nosił przy sobie formularze gdzie tylko się da!
Wszystkich chętnych do zabawy gorąco zachęcam do udziału - będę prowadził ranking.

Ważne: zebrane podpisy każdy musi wprowadzić do systemu sam, a formularz trwale zniszczyć.

Chętni? :)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2014, 23:13 przez Patryk EFVI, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
Awatar użytkownika
By TommyBlack
Patryk, sorry, ale przeczytałem to 3 razy i ...nic nie rozumiem!?!
:wink:
Czy mógłbyś to jakoś , dla być może, mniej qumatych ,objaśnić?
:oops:
Awatar użytkownika
By PucH2
Jakiś pokerek podpisowy i będzie zwycięzca :) . Może być oczko. Po co się męczyć jak i tak następcy nałogu tego nie pojmą i oleją. Niech się sami męcza z przepisami jake będą dla ich zdrowia.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2014, 23:06 przez PucH2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
Tommy: zgłaszasz się, i zbierasz 200 podpisów :) Piszesz tutaj ile zebrałeś, i walczysz o najlepsze miejsce w rankingu.

Matatiti: super! Myślę, że po prostu każdy będzie tutaj pisał ile zebrał podpisów, a ja raz na tydzień (chyba że będzie duże zainteresowanie) będę aktualizował ranking :)

Wiadomo - wszystko będzie odbywało się na słowo osoby biorącej udział, jednak wierzę w Waszą uczciwość :)

PucH2: coś nie mogę załapać o co chodzi... :P
Awatar użytkownika
By TommyBlack
No dobra Patryk, już jaśniej się zrobiło. U mnie. Mam latarkę ... :wink:
Ale jak się zbiera te podpisy?
Można przez swoją stronę www? Lub blog?
Trzeba wydrukować formularze i chodzić z nimi?

Sorry, ale niedawno się tym zacząłem interesować...
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
Tommy - jak zbierasz podpisy osobiście to korzystasz z formularza, jest tutaj: http://sdrv.ms/1aZJqJx pod tytułem "Lista do zbierania podpisów.pdf".
Przez WWW lub blog możesz zrobić przekierowanie na: https://ec.europa.eu/citizens-initiativ ... owMap=true ale wtedy nie zweryfikujesz czy ktoś podpisał czy nie... Więc do konkursu wchodzą w grę tylko podpisy na formularzu. Ważne: zebrane podpisy każdy musi wprowadzić do systemu sam, a formularz trwale zniszczyć.
Awatar użytkownika
By matatiti
Już dawno chciałem zrobić coś więcej w temacie EFVI i konstruktywnie wspomóc tą akcję, tylko brakowało mi pomysłu, planu i narzędzi.
Teraz mam nawet kilka pomysłów na zbieranie tych podpisów, a temat konkursu, który właśnie tu Patryku otworzyłeś, staje się dla mnie dodatkową motywacją.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
matatiti: nie ukrywam, że nawet dla mnie to będzie dodatkowa motywacja - chyba każdy jej potrzebuje. Dlatego zapraszam wszystkich do brania udziału! :)

P.S.
podziel się pomysłami, może uda nam się wspólnie coś zorganizować?
Awatar użytkownika
By StaryChemik
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Wyraźnie widać, jakie w ostatnich dniach jest przyspieszenie w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.
Popatrzcie tutaj:
http://monwiki.fr/eci/

Polecam szczególnie trzeci wykres - z ostatniego miesiąca. Widać, że Wielka Brytania (dodo-box) ruszyła ostro, Hiszpania też. Zobaczymy, czy i u nas się ruszy. Może widząc to inne kraje też dołączą i jednak się uda?
Awatar użytkownika
By matatiti
Witam i ze swojej strony odświeżam temat.
Na wstępie chciałbym wyrazić swoje lekkie zaskoczenie, iż temat ten, jak na tą chwilę nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni i nabierze rumieńców. Szczerze mówiąc, myślałem, że znajdzie się więcej chętnych do rzucenia wyzwania przedsięwzięciu jakim jest zebranie właśnie tych 200tu podpisów. Dlatego gorąco namawiam niezdecydowanych do przyłączenia się do tej zabawy. W końcu idzie tu o nasze wspólne dobro.
Na tą chwilę mam już wydrukowane listy http://sdrv.ms/1aZJqJx i zamierzam nadchodzący weekend poświęcić na wypełnienie ich moimi bliskimi, znajomymi, oraz rodziną, zamieszkałą w mojej mieścinie i okolicach. Korzystając z ładnej pogody, pomyślnych wiatrów i roweru, będzie to przyjemne z pożytecznym.
Pozdrawiam i zachęcam do działania.

Tak jeszcze przyszło mi do głowy, że przydałoby się wkręcić gdzieś na jakieś wiejskie wesele po znajomości. Tam zazwyczaj, przeciętna liczba bawiących się gości sięga 200-300 osób.
Awatar użytkownika
By kmaksiu
Najwięcej dla nas mogą zrobić osoby z własnym biznesem, jeśli to tylko możliwe mogą pytać klientów czy nie chcą podpisać, równie dobrze można zrobić składkę i wynająć jakiś studentów by zbierali podpisy na ulicach, chyba że jest ktoś kto samemu ma na to czas, bo ja niestety zrobiłem wszystko co mogłem ze swojej strony a i tak uzbierałem marne 15 podpisów... Aktualnie widzę tylko potencjał 3 krajów, a nasz niestety się do nich nie zalicza. Zostało nie wiele ponad pół roku, a podpisów nawetm nie ma 1/10.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
kmaksiu pisze:Najwięcej dla nas mogą zrobić osoby z własnym biznesem, jeśli to tylko możliwe mogą pytać klientów czy nie chcą podpisać, równie dobrze można zrobić składkę i wynająć jakiś studentów by zbierali podpisy na ulicach, chyba że jest ktoś kto samemu ma na to czas, bo ja niestety zrobiłem wszystko co mogłem ze swojej strony a i tak uzbierałem marne 15 podpisów... Aktualnie widzę tylko potencjał 3 krajów, a nasz niestety się do nich nie zalicza. Zostało nie wiele ponad pół roku, a podpisów nawetm nie ma 1/10.

Trochę optymizmu :wink: Za niedługo powinien ruszyć polski BOX na zbieranie podpisów więc będzie większy progres. Do tego wystartujemy z formularzami i będziemy ludzi ZMUSZAĆ do podpisywania. Tak łatwo się NIE PODDAMY!
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Arkusze wydrukowane, pierwsze puste pola wypełnione :wink: JEDZIEMY DALEJ!
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Dzisiaj pozbieram jeszcze u mnie w mieście i wieczorem dam znać :D Jutro jadę do 3miasta więc tam powinna się rozkręcić impreza *SMOKE*
Awatar użytkownika
By matatiti
Na tą chwilę nie mam zbyt imponujących wyników, żeby się nimi chwalić. Zbieranie podpisów idzie mi i tak lepiej niż przypuszczałem, bo kogo nie poproszę to bez wahania oddaje mi swoje dane. Zwłaszcza jeśli napomknę słowo np o wędzonkach ;)

Tapatalk
Rx200 problemy z ladowaniem

Witam, jestem nowy jeżeli chodzi o e-palenie i mam[…]

Mały BOX TC SS 25mm

Jest teraz jakiś mały box co ma kontrolę SS i możn[…]

Joyetech Cubis 3.5ml Tank

Wraz z wprowadzeniem nowego softu ver.3.0 dla eVic[…]

Witam Jestem nowy na forum więc jeśli pomyliłem d[…]