EPF
Awatar użytkownika
By Kocior
#800080
Witam!

Jestem ciekaw czy na forum jest wiele osób, które przeglądają tematy na forum i sklepy wyszukując jakiegoś nowego/innego modelu?
Szczególnie tutaj chodzi o parowniki. Taki i siaki, górny i dolny... złapałem sie na tym, że kupiłem chyba pół roku (lub rok) temu parownik, który z zaskoczeniem wyciągnąłem z szuflady - nowy, zafoliowany.
Mam jeszcze kupiony kiedyś na zapas atomizer ego big i kilka nowych ustników i tonę takich ciekawostek.
Macie podobnie?
Awatar użytkownika
By prymus140
#800095
Kocior pisze:Witam!

Jestem ciekaw czy na forum jest wiele osób, które przeglądają tematy na forum i sklepy wyszukując jakiegoś nowego/innego modelu?
Szczególnie tutaj chodzi o parowniki. Taki i siaki, górny i dolny... złapałem sie na tym, że kupiłem chyba pół roku (lub rok) temu parownik, który z zaskoczeniem wyciągnąłem z szuflady - nowy, zafoliowany.
Mam jeszcze kupiony kiedyś na zapas atomizer ego big i kilka nowych ustników i tonę takich ciekawostek.
Macie podobnie?

Lepiej mnie nie pytaj. :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#800101
Kocior pisze:Witam!

Jestem ciekaw czy na forum jest wiele osób, które przeglądają tematy na forum i sklepy wyszukując jakiegoś nowego/innego modelu?
Szczególnie tutaj chodzi o parowniki. Taki i siaki, górny i dolny... złapałem sie na tym, że kupiłem chyba pół roku (lub rok) temu parownik, który z zaskoczeniem wyciągnąłem z szuflady - nowy, zafoliowany.
Mam jeszcze kupiony kiedyś na zapas atomizer ego big i kilka nowych ustników i tonę takich ciekawostek.
Macie podobnie?

Podobnie? Żebyś wiedział ile ja już kasy przepuściłem :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#800102
Oj tam, oj tam!
I ja puściłem trochę kasy na parowniki, zasilania, a liquidu nie kupuję od miesiąca i pewnie na ponad miesiąc mi posiadanego jeszcze wystarczy.
Ale ile radości z czegoś nowego i fajniejszego?!
Lecz i tak, per saldo, zaoszczędziłem sporo pieniędzy, w stosunku jakbym analogi ćmił. To i nie żałuję :)
Awatar użytkownika
By ArturPOZ
#800105
cos w tym jest;) moze nie wydalem tyle co koledzy wyzej;) ale wydaje prawie regularnie do chwili kiedy moj bank pokaze mi "stop" :) hehe
Awatar użytkownika
By donjohn
#800106
hyhy ile to ja już kasy wywaliłem na mody :mrgreen:
Ale hobby ma swoją cenę :D
By Pilot353
#800107
A ja się dobry rok temu opamiętałem. Nie interesują mnie nowości, super zasilania i inne tego typu wynalazki. Czy z braku gotówki? Nie. Teraz mniej kupując EP mam więcej na inne zainteresowania. Szczerze podziwiam te wszelkie kolejki na forum za nowymi modami, niby to samo co już posiadamy ale inny kolor, kto inny zrobił. Stare ( jednomiesięczne :) ) na bazarek i dawaj nowe a po tygodniu na bazarek i nazad coś nowego. Chińczycy i nasi moderzy już nie wiedzą co jeszcze nowego wymyśleć. A stare? Działa tak samo jak nowe.
Awatar użytkownika
By venom_666
#800108
a ja tam nie szaleje ;-)
mam sobie swoje sprawdzone T3 i MT3, do tego mniejsze princesski i coś tam do górnej grzałki na egonka.
Do mesha agatkę z mechanikiem i pewnie cos mniejszego dokupię na 16mm albo mniejsza tubke na batki 18350...
Może jeszcze jakiegoś driperka...
Wyszedłem z prostego założenia, ze nie potrzeba mi czegoś co działa tak samo a jedynie wygląda inaczej...
Awatar użytkownika
By Riccardo
#800109
Pilot353 pisze:A ja się dobry rok temu opamiętałem. Nie interesują mnie nowości, super zasilania i inne tego typu wynalazki. Czy z braku gotówki? Nie. Teraz mniej kupując EP mam więcej na inne zainteresowania. Szczerze podziwiam te wszelkie kolejki na forum za nowymi modami, niby to samo co już posiadamy ale inny kolor, kto inny zrobił. Stare ( jednomiesięczne :) ) na bazarek i dawaj nowe a po tygodniu na bazarek i nazad coś nowego. Chińczycy i nasi moderzy już nie wiedzą co jeszcze nowego wymyśleć. A stare? Działa tak samo jak nowe.

Dobrze gadasz, coś w tym jest, mam podobnie od pewnego czasu. Co pewnie widać po mojej (nie)obecności na forum :)
By Pilot353
#800111
Wadą niestety jest to że nie ma o czym na forum pisać, człowiek nie jest na czasie. A czytać się na stare lata nie chce. Ha ha ha
Awatar użytkownika
By donjohn
#800112
Riccardo pisze:
Pilot353 pisze:A ja się dobry rok temu opamiętałem. Nie interesują mnie nowości, super zasilania i inne tego typu wynalazki. Czy z braku gotówki? Nie. Teraz mniej kupując EP mam więcej na inne zainteresowania. Szczerze podziwiam te wszelkie kolejki na forum za nowymi modami, niby to samo co już posiadamy ale inny kolor, kto inny zrobił. Stare ( jednomiesięczne :) ) na bazarek i dawaj nowe a po tygodniu na bazarek i nazad coś nowego. Chińczycy i nasi moderzy już nie wiedzą co jeszcze nowego wymyśleć. A stare? Działa tak samo jak nowe.

Dobrze gadasz, coś w tym jest, mam podobnie od pewnego czasu. Co pewnie widać po mojej (nie)obecności na forum :)


No szkoda Ricuś , że tak rzadko zaglądasz :(
Na esbe tyż nie wpadasz na dymka :|
Awatar użytkownika
By prymus140
#800113
Pilot353 pisze:A ja się dobry rok temu opamiętałem. Nie interesują mnie nowości, super zasilania i inne tego typu wynalazki. Czy z braku gotówki? Nie. Teraz mniej kupując EP mam więcej na inne zainteresowania. Szczerze podziwiam te wszelkie kolejki na forum za nowymi modami, niby to samo co już posiadamy ale inny kolor, kto inny zrobił. Stare ( jednomiesięczne :) ) na bazarek i dawaj nowe a po tygodniu na bazarek i nazad coś nowego. Chińczycy i nasi moderzy już nie wiedzą co jeszcze nowego wymyśleć. A stare? Działa tak samo jak nowe.

Trafiłeś w sedno.Ja tak mam. :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#800115
donjohn pisze:No szkoda Ricuś , że tak rzadko zaglądasz :(
Na esbe tyż nie wpadasz na dymka :|

Zemsta za Twoje obecności na spotach :mrgreen: Chociaż ja też dawno nie byłem, może tym razem czas pozwoli :)

Pilot353 pisze:Wadą niestety jest to że nie ma o czym na forum pisać, człowiek nie jest na czasie. A czytać się na stare lata nie chce. Ha ha ha

Ha ha, dokładnie :)
Awatar użytkownika
By krawatos
#800119
Dokładnie o tym samym dzisiaj myślałem, a tu odpowiedni temat się pojawił. Naszła mnie tez taka refleksja pykając t3 w oczekiwaniu na taifuna. Tak sobie pykam i myślę.... skoro dymi się tak jaki mamy setup to po cholerę mi ten taifun skoro będę tylko sznurówki w nim montować. Smak będzie ten sam, moc też no może grzałki będzie łatwiej nakręcać. Raz chcę się wypisać z listy oczekujących, a potem ciekawość nowego sprzętu wygrywa. Ostatnio moje zakupowe szaleństwa zatrzymało provari, które skutecznie, już ponad dwa lata, załatwiło sprawę z kupowaniem coraz to nowego zasilania.
Pomyślę sobie jeszcze i może podejmę w końcu jakąś "rozsądną" decyzję. Może czytając ten temat nagle mnie olśni ;)
Awatar użytkownika
By Hunka
#800140
Kocior pisze:Witam!

Jestem ciekaw czy na forum jest wiele osób, które przeglądają tematy na forum i sklepy wyszukując jakiegoś nowego/innego modelu?
Szczególnie tutaj chodzi o parowniki. Taki i siaki, górny i dolny... [.................]

Macie podobnie?
Przeglądam a jak coś wpadnie mi w oko szukam odpowiedniego tematu na forum.
Wtedy czytam że jednemu cieknie, drugiemu śmierdzi, trzeciemu przewiewa, czwartemu grzałka nie wychodzi, piątemu sie rozleciało, szóstemu uszczelka lata a siódmemu w ogóle wszystko nie pasuje i od razu zachcianki mi przechodzą, i trochę grosza w kieszeni zostaje.
:lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#800149
Dotyka to każdego kto poszukuje doskonałości w EP. Jak już znajdziemy króliczka to ma się na to wszystko wyrąbane. Jednak siłą przyzwyczajenia wpada się tu tylko po to by czasem coś nie umknęło naszej uwadze.
Awatar użytkownika
By Tomba
#800151
Ogólnie, to już dawno doszedłem do wniosku, że nie ma co przesadzać z zakupami i zakupiłem Kayfuna Lite :lol:
Awatar użytkownika
By Hunka
#800167
Ach, ta poznańska oszczędność zakrawa niemal na sknerstwo.... :lol:
By Krasnal45
#800191
Egonki (nie jeden :mrgreen: )Spinner, eVic, Vamo, kilka różnych parowników (z ciekawości :mrgreen: ) ostatnio I-Hybrid.......... jeszcze tylko porządny mechanik i odpowiedni do niego parowniczek i już wyhamuję, obiecuję :mrgreen:
A tak na poważnie, to ciągle się pocieszam że na analogi o wiele więcej szło....... czas chyba jednak się powoli ustabilizować.
Awatar użytkownika
By noman1
#800200
PucH2 pisze:Dotyka to każdego kto poszukuje doskonałości w EP. Jak już znajdziemy króliczka to ma się na to wszystko wyrąbane. Jednak siłą przyzwyczajenia wpada się tu tylko po to by czasem coś nie umknęło naszej uwadze.


Jak zwykle trafiles w sedno, ehhhh
Awatar użytkownika
By Kocior
#800205
Oj, widzę, że faktycznie każdego to trochę dręczy ;-)
Apropos czytania opinii to podchodzę czasami z dystansem. Nieraz kupiłem coś słabo ocenionego i okazało się zupełnie dobre.
A dzisiaj wracając do domu wszedłem po jajka do lokalnego CH, niestety tam jest sklep Volisha i wyszedłem niechcący z nowym Atomem ;-)
Awatar użytkownika
By zeroone
#800209
Może nie e-palę od 3 lub 4 lat jak większość was ale swoje już zdążyłem zakupić ;), najlepsze jest to że używam trzech clearomizerów a pozostałe leżą zapomniane, ale jeszcze ogarnę mesh jakieś lepsze zasilanie :twisted: i basta koniec ze zbieractwem nawet swojej lubiej to obiecałem :P.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2013, 18:28 przez zeroone, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By yacoop
#800210
zeroone pisze:...ale jeszcze ogarnę mesh jakieś lepsze zasilanie i basta koniec ze zbieractwem nawet swojej lubiej to obiecałem :P.


Marzenia :lol: :lol: :lol: Chyba każdy tak mówił :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By zeroone
#800212
oj tam oj tam ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#800238
Pilot353 pisze:A ja się dobry rok temu opamiętałem. Nie interesują mnie nowości, super zasilania i inne tego typu wynalazki. Czy z braku gotówki? Nie. Teraz mniej kupując EP mam więcej na inne zainteresowania. Szczerze podziwiam te wszelkie kolejki na forum za nowymi modami, niby to samo co już posiadamy ale inny kolor, kto inny zrobił. Stare ( jednomiesięczne :) ) na bazarek i dawaj nowe a po tygodniu na bazarek i nazad coś nowego. Chińczycy i nasi moderzy już nie wiedzą co jeszcze nowego wymyśleć. A stare? Działa tak samo jak nowe.

I ja zaraz po Tobie się opamiętałem.
Jadę na sprawdzonym zestawie, który mnie nie zawodzi jak również mnie zadowala.
Acha...nawet znowu kupiłem motocykl z oszczędności e-p...

























...żartowałem...że z oszczędności e-p. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Kocior
#800318
Ja zakupiłem już wymarzony mod VV (naprawdę chorowałem na to), okazało się, że właściwie 2/3 spinnery też by były okej... mniejsza xD I parownik ProTanka, doskonały jak dla mnie - nie przeszkadzało mi kupić w międzyczasie 3 inne.
Ach... fakt, że pieniędzy zostaje mi tyle co przy tradycyjnym paleniu, ale jest jakaś zabawa i przyjemność przy tym. Szczególnie, że doczekaliśmy czasów, w których wszelkich części do EP jest tona albo dwie, kiedyś to było... Mój pierwszy MILD M201 PEN, te płaskie ustniki (teraz nie cierpie) DSE901 i bateria, KR801D i bateria przedłużona... teraz aż się przewrócić idzie od natłoku tego wszystkiego.
Awatar użytkownika
By JET
#800423
Ta choróbka zakupowa idzie w parze z codziennym intensywnym przeglądaniem forum, tak ja mam. Myślałem na utworzeniu jakiegoś licznika "STOP ZAKUPOM" aby mnie motywował i uchronił przed tym zbieractwem. Może ktoś zaproponuje taki licznik, zobaczymy kto ile dni uzbiera abstynencji zakupowej.
Awatar użytkownika
By maniek26
#800428
_Monter_ pisze:
Pilot353 pisze:A ja się dobry rok temu opamiętałem. Nie interesują mnie nowości, super zasilania i inne tego typu wynalazki. Czy z braku gotówki? Nie. Teraz mniej kupując EP mam więcej na inne zainteresowania. Szczerze podziwiam te wszelkie kolejki na forum za nowymi modami, niby to samo co już posiadamy ale inny kolor, kto inny zrobił. Stare ( jednomiesięczne :) ) na bazarek i dawaj nowe a po tygodniu na bazarek i nazad coś nowego. Chińczycy i nasi moderzy już nie wiedzą co jeszcze nowego wymyśleć. A stare? Działa tak samo jak nowe.

I ja zaraz po Tobie się opamiętałem.
Jadę na sprawdzonym zestawie, który mnie nie zawodzi jak również mnie zadowala.
Acha...nawet znowu kupiłem motocykl z oszczędności e-p...





...żartowałem...że z oszczędności e-p. :mrgreen:



posłuchałem i wykreśliłem się ze wszystkich list,taka prawda po co mi tego tyle...
Awatar użytkownika
By Baushoku
#800432
ja popadam w szał zakupów, na świeta :D
zacząłem w listopadzie zestaw allegrowski :mrgreen: , na Boże narodzenie był Ego C + vivi nova
przyszła Wielkanoc pojawił się eVic,
będzie Boże narodzenie sprawie sobie mechanika i mesha,
Na parowniki nie mam jakieś mani, kupuje to co mnie interesuje:D
Awatar użytkownika
By PucH2
#800438
Wy tu narzekacie a Kowalski ( w liczbie mnogiej) biega z ... (znany brand) po mieście. Nieświadom więcej wydaje niż na anale a gęba mu się śmieje. I kto tu jest poszk :) dowany, natrętni zakupoholicy?
Awatar użytkownika
By Kocior
#800445
No okej, ale mimo wszystko chodzi o taką manie kupowania nowych modeli.
Jak napisałem mamy to wszystko w cenie palenia zwykłych papierosów lub nawet niższej.
Ale mimo wszystko czasami kupowanie nowych modeli z ciekawości przeradza się w manię, chęć posiadania dla samego faktu. Bo ten ma dzyndzelek a tamten jeszcze dziurkę i świeci. Też się na tym kilka razy złapałem. Kupiłem rzeczy potrzebne tak samo jak przysłowiowa dziura w moście. Mimo tego, że zasadniczo umiarkowanie zmieniam sprzęt co jakiś czas.
Awatar użytkownika
By kmaksiu
#800463
Mi przeszło około 2 tygodni temu. Mam moda mechanicznego plus parownik mesh na zmianę nastroju mam atomka do dripowania i dobrego sznurkowca w postaci SE2 :). A tak na wyjścia używam Milda X1 od ponad pół roku i nadal mnie nie zawodzi. Jeszcze mam ciśnienie na jakieś Vamo, lecz chyba zdecyduję się na jakiegoś spinner'a, bo szczerze mówiąc zastanawia mnie, po co to wszystko w tych mod'ach, skoro nawet nie da się SMS'ów wysyłać i nie mają MP3. :)
Awatar użytkownika
By krawatos
#800467
Baushoku pisze:Na parowniki nie mam jakieś mani, kupuje to co mnie interesuje:D


Toż to oczywista oczywistość, że kupujemy tylko to co nas interesuje. Chyba nie chcesz powiedzieć, że kupujesz cokolwiek co nie budzi twojego zainteresowania ;)
Na własnej skórze wiem, że skuteczną metodą jest nie zakładanie na forum. Po długim czasie zacząłem czytać o nowinkach i bum!
Taka zmiana nałogu palenia analogów na nałóg na gadżety. Niby to jest poszukiwanie najlepszego rozwiązania, ale czy dotychczasowe faktycznie nie zaspokajały?
Awatar użytkownika
By Kocior
#800482
No wlasnie... mam tylko... 4 parowniki i trzy baterie xD

To troche tak jakby kupowac cztery paczki fajek roznej marki do tego krecic jeszcze z trzech gagunkow tytoniu i przegryzac cygarami zastanawiajac sie ktore mi najlepiej smakuje. Paranoja xD
Awatar użytkownika
By Baushoku
#800484

Toż to oczywista oczywistość, że kupujemy tylko to co nas interesuje. Chyba nie chcesz powiedzieć, że kupujesz cokolwiek co nie budzi twojego zainteresowania ;)
Na własnej skórze wiem, że skuteczną metodą jest nie zakładanie na forum. Po długim czasie zacząłem czytać o nowinkach i bum!
Taka zmiana nałogu palenia analogów na nałóg na gadżety. Niby to jest poszukiwanie najlepszego rozwiązania, ale czy dotychczasowe faktycznie nie zaspokajały?

Nie którzy kupują, żeby potrzymać w dłoni, :mrgreen: inni znów kupują-testują i puszczają dalej.
Ja skromnie czekam na opinie danego parownika, idopiero kupuje, bo naskładam i będzie muzeum.
Z reszta dla mnie każdy parownik da się lubić, jak wiesz z czym go się je.
Awatar użytkownika
By milczacy
#800485
A ja jestem chyba wyjątkiem... na początku jak się sparzyłem "promocyjnym zestawem" z allegro, usiadłem do lektury MODOmani, i wystrugałem swoje własne zasilanie. Od tego czasu zakupiłem cały jeden parowniczek (RDA - przydatna rzecz dla mieszacza-bimbrownika) i podzespoły do moda na KIS.
I cały czas kopcę wyłącznie na własnych konstrukcjach, bez ciśnienia na nowinki, mody i listy. Na co ja mam wydawać setki złotych, jak sprzęt wystrugany pilnikiem w domu działa satysfakcjonująco?
Na salonach nie bywam, na szpanowanie już jestem za poważny ;) A chęć posiadania? - jest masa innych fajnych rzeczy na które wolę wydać pieniądze ;)
Choć - muszę przyznać, zawsze zaglądam na bazarek...bardziej z nawyku niż z chęci realnych zakupów ;)
Awatar użytkownika
By sthEn
#800495
Też tak mam, że jak na coś choruję, to nie spocznę, dopóki nie wyląduje u mnie.

Chwilowo niby się zaspokoiłem JM22, ale oczywiście już się wpisałem na listę na GbB22 na wrzesień, żeby wizualnie przypasowało, w międzyczasie szukam dripa... i tak w kółko.
Awatar użytkownika
By e_petelka
#800567
Hunka pisze:
Kocior pisze:Witam!

Jestem ciekaw czy na forum jest wiele osób, które przeglądają tematy na forum i sklepy wyszukując jakiegoś nowego/innego modelu?
Szczególnie tutaj chodzi o parowniki. Taki i siaki, górny i dolny... [.................]

Macie podobnie?
Przeglądam a jak coś wpadnie mi w oko szukam odpowiedniego tematu na forum.
Wtedy czytam że jednemu cieknie, drugiemu śmierdzi, trzeciemu przewiewa, czwartemu grzałka nie wychodzi, piątemu sie rozleciało, szóstemu uszczelka lata a siódmemu w ogóle wszystko nie pasuje i od razu zachcianki mi przechodzą, i trochę grosza w kieszeni zostaje.
:lol:

Mam podobnie. :wink: I dzięki temu nie dorobiłam się jeszcze żadnej tuby VV/WV. :twisted:
Awatar użytkownika
By slavo22
#800571
A ja ciągle kupuję i sprzedaję, wychodzę niewiele ns minusie a sobie potestuję różny sprzęt. W sumie nie mam jeszcze swojego mechanika, te co miałem poszły na bazar. Jedyne zasilanie które jest ze mną ponad pół roku to box na kisie od montera a z parowników V-Core v2 i aga-t 2.

Tapnięte ze SGSa
Awatar użytkownika
By kowjack
#800642
Witam.

I ja wpadlem z wir zakupow ale przeslalem liczyc koszty zeby nerwicy nie zalapac :-) Jestem swiecie przekonany ze bians jest ujemny , liczac ze w dalszym ciagu palilbym normalne papierosy . Zastanawiajace jest dla mnie to ze , wczesniej palilem 1- 2 marki papierosow a teraz zonglerka z smakami liquidow . Plan mam taki zeby sprawdzic sobie 2 zestawy na sznurki oraz 2 zestawy na mesha i skonczyc z zakupami , a czy mi sie uda czas pokarze :-) Po kilkunastu próbach moje typy juz mam :-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Sztorm
#800686
Strasznie długo nie zaglądałam na forum, ale 1 lipca stuknęła mi pierwsza rocznica rzucenia analogów i przejścia na chmurzenie i z tej okazji zajrzałam. No i temat na czasie jak dla mnie, bo w związku z tą rocznicą zrobiłam sobie podsumowanie. Finansowe ;)

W związku z tym, że jednym z powodów zmiany nałogu były przepalane pieniądze, postanowiłam zaczynająć przygodę z wapowaniem zapisywać wszystkie wydatki na EP. I zapisywałam bardzo sumiennie każdą złotówkę.

Wyniki po roku są takie że wydałam na mój nowy nałóg 3.624 zł, czyli średnio na miesiąc 302 zł.
Na analogi wydawałam około 250 zł miesięcznie.
Czyli oszczędności za bardzo nie ma...

I wcale nie szalałam, no może trochę na początku, kiedy wszystko było takie nowe i nieznane.
Od jakiegoś czasu trzymam się sprawdzonych produktów i kupuję tylko jak się coś posypie. Oczywiście na bieżąco kupuję liquidy, ale już tylko 2 sprawdzone "moje" smaki.

Poza tym jako osoba przezorna muszę mieć zawsze zabezpieczenie na wypadek awarii i dlatego nieustannie dbam o to, aby mieć wszystkiego na zapas ;)

-- [scalono] 03 lip 2013, 11:19 --

Właśnie zobaczyłam, że w tym bannerku moim jest napisane że zaoszczędziłam przez ten rok 2.394,40 zł. Dobre sobie ;)

Ale nie o to chodzi - za nic nie wrócę do analogów, nawet jaby mi wyszło, że wydaję na EP 2 razy więcej kasy.

Bo ja kocham wapowanie ! :)
By Sajmoon
#800744
Dżizus !

Na co można wydać 302 zł miesięcznie w przypadku e-p. i Twojego sprzętu ?:shock:

Pzdr.
Awatar użytkownika
By Kocior
#800769
Założyłem sobie licznik. Od czerwca, zliczyłem paragony od marca. Dowiem się ile wydaje a ile "zysku" związanego z niepaleniem analogów zostaje.
Licznik będę aktualizował co jakiś czas po zakupach. Ciekawe kiedy wyjdę na plus xD
Awatar użytkownika
By Sztorm
#800786
Sajmoon pisze:Dżizus !

Na co można wydać 302 zł miesięcznie w przypadku e-p. i Twojego sprzętu ?:shock:

Pzdr.


A skąd wiesz jaki mam sprzęt ??? ;)

To co jest napisane w moim profilu to wersja z lipca 2012. Od tego czasu trochę się zmieniło.

Poza tym 302 zł to średnia miesięczna z całego roku. Od około pół roku wydaję co miesiąc 100 - 150 zł. Duże wydatki były w pierwszych kilku miesiącach i one "podnoszą średnią".

Łącznie zgromadziłam 6 baterii, kupiłam przez ten rok ze 30 clearomizerów i wypróbowałam pewnie z 50 liquidów różnych firm, smaków i mocy. W związku z tym, że zdecydowana większość liquidów okazała się porażką zostały one zmieszane i stanowią "bazę" do uzupełniania moimi wypróbowanymi już smakami. Dlatego mam teraz zapas kilkunastu 20ml buteleczek liquidu-bazy do mieszania. Do tego doszły wydatki na drobiazgi typu: 4 ładowarki, 2 futerały, smycze i inne zawieszki na szyję, grzałki, ustniki, przejściówki.

No i ja sporo wapuję - zużywam dziennie z reguły 5-6 ml liquidu.
Awatar użytkownika
By LogerM
#800877
A ja chyba właśnie dlatego że nigdy nie liczyłem oszczędności, bo nie one były moim powodem pozbycia się analogów, zaoszczędziłem sporo. Nie powiem mam trochę sprzętu, ale on jakoś sam w moje ręce trafiał; coś się dostało, coś się wygrało, coś dokupiło i zebrały się z tego zestawy podstawowe: do dripu, na wyjścia i do pracy oraz 'zaczepno obronny osprzęt komputerowy'. Sprzęt w miarę na bieżąco rozdaje po ludziach, tak samo jak nadwyżki płynów więc w domu nie piętrzą mi się budzące przerażenie stosy, nigdy nic mnie też nie tchnęło w stronę zbieractwa które wszyscy mi wróżyli (ale w sumie moja Vivka też po roku nadal działa, a miała się rozpaść w miesiąc - ehhh ile to głupot człowiek w sieci przeczyta). Trafiłem szybko w to co mi odpowiada i tego od dawna używam, bo po co zmieniać coś co dobrze działa. Obecnie kupuje już tylko płyny.
Awatar użytkownika
By sthEn
#800878
Ja mam o tyle dobrze, że dopóki nie sprzedam starych gratów, to nie stać mnie na nowe, więc co prawda często zmieniam sprzęt, ale nigdy nie mam więcej niż jeden komplet ;)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.