EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Adisson9292
#1926764
Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestety po wlaniu olejku i naciskając na diodę miga i brak dymu ,jaka może być przyczyna? Dodam ,że bateria w pełni naładowana.
Pozdrawiam

Potrzebuję porady w sprawie pokonania lęku społecz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.