EPF
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1569352
W nawiązaniu do szerokiego zainteresowania, jakie wywarł temat "Pierwszy rok bez nikotyny", ogłaszam, co następuje:

Powołuję do życia klub, o nazwie:
Zero-Niko Klub Beznikotynowych Waperów
Członkiem Klubu może być każda osoba która deklaruje bezwzględne uwolnienie się od nałogu nikotynowego oraz dalsze kontynuowanie sztuki waperskiej. *SMOKEKING*
Wapowanie zerówek winno trwać min. 3 miesiące do momentu zgłoszenia akcesu do Klubu. IMO krótszy okres nie gwarantuje utrzymania postanowienia (punkt oczywiście do dyskusji).

Do OBOWIĄZKÓW członka Klubu należy propagowanie idei wapowania beznikotynowego oraz wspierania duchem i dobrą radą osób pragnących uwolnić się od nikotyny za pomocą EIN.

Szacownymi członkami rzeczonego Klubu już są:
1. magda_k
2. złośnica (warunkowo - do południa)
3. Szaddam
4. Vaneheim
5. marek_k62

W temacie proszę o publikowanie postów:
- zgłaszanie akcesu do Klubu
- ewentualne pytania i odpowiedzi w temacie "jak zejść z mocą lq"

Pozdrawiam wszelkich Waperów i zapraszam :cygaro:
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1569359
Mała sugestia z mojej strony:

Szaddam pisze:(...)
Do OBOWIĄZKÓW członka Klubu należy propagowanie wśród osób uzależnionych idei wapowania beznikotynowego oraz wspierania duchem i dobrą radą osób pragnących uwolnić się od nikotyny za pomocą EIN.
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1569982
pawel_aa pisze:Mała sugestia z mojej strony:

Szaddam pisze:(...)
Do OBOWIĄZKÓW członka Klubu należy propagowanie wśród osób uzależnionych idei wapowania beznikotynowego oraz wspierania duchem i dobrą radą osób pragnących uwolnić się od nikotyny za pomocą EIN.

Myślę, że nawet bez takich wpisów każdy z nas każdego dnia dokładnie właśnie tak robi.
Nie z obowiązku a ze zwykłej chęci pomocy. :beer:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1569994
Idea Klubu Piwoszy różni się od idei Klubu Browarników, a i jedni i drudzy skupiają się na piwie ;)
Fajniej i zdrowiej by było, gdyby coraz to większa rzesza waperów uwolniła się od nikotyny - taka mi idea przyświecała!
A ktoś winien nieść "Kaganek oświaty" ... sami pewnie zauważyliście, iż do tej pory niewiele osób na Trawniku deklarowało wapowanie zerówek.
Sporo jednak było mówione o zmniejszaniu ilości, ale bez opcji pełnej rezygnacji. Uważam, że trzeba pokazać społeczności - da się żyć bez nikotyny! *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By magda.k
#1569999
Szaddam pisze:sami pewnie zauważyliście, iż do tej pory niewiele osób na Trawniku deklarowało wapowanie zerówek.

Podejrzewam, że jest ich całkiem sporo, tylko na trawnik już nie zaglądają by się pochwalić.

Szaddam pisze:I Uważam, że trzeba pokazać społeczności - da się żyć bez nikotyny! *CZAJNICZEK*


Da się, da się :)
I muszę powiedzieć, ze to rewelacyjne uczucie. Jak sobie przypomnę jaki ze mnie był uległy niewolnik nie tak znów dawno temu... :?
A teraz? Kilka dni bez chmury? Żaden problem :D
NIC nie muszę i to jest boskie :D
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1571125
@złośnica - wpieramy Cię .. duchowo!
Skoro masz zerówkę to nie musisz się ograniczać - wapuj do woli i ... nie myśl ;)
Sama zobaczysz, że już jutro okaże się, że nikosia nie jest Ci już potrzebna. TRZYMAM za CIEBIE kciuki!!!
Awatar użytkownika
By złośnica
#1575568
Głupio tak posta pod postem pisać ;) ale już nie mam możliwości edytowania poprzedniego.
Przyszłam się pochwalić że pierwszy tydzień całkowicie bez nikotyny już za mną ;)
Jest fantastycznie bo nie czuję absolutnie żadnego głodu nikotynowego, zużycie liquidu minimalnie wzrosło ale na pewno nie przekraczam 5ml/dzień.
Niezdecydowanym polecam podjęcie tej próby!!! :) to naprawdę nie jest takie trudne !!! :mrgreen:

Dziękuję, że mnie zmotywowaliście *AIR_KISS* :drinkb :beer:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1575570
@Złośniczko! Cieszę się razem z Tobą! *SUPER*
Czyli najgorsze (teoretycznie, bo tak naprawdę nie jest to wielka trudność) masz za sobą, teraz już tylko nie zmieniaj kursu, bo to jedyny słuszny kierunek.

Awatar użytkownika
By Szaddam
#1580999
To wspaniale @złośnico, zawsze w Ciebie wierzyłem :bry
Awatar użytkownika
By złośnica
#1581208
Szaddam pisze: @złośnico, zawsze w Ciebie wierzyłem :bry

Wierzyłeś, wierzyłeś :mrgreen: nawet bardziej niż ja sama w siebie wierzyłam :lol: :lol: pewnie wiedziałeś że jak mnie podstępem warunkowo zapiszesz do klubu to nie będę miała wyjścia i wezmę rozwód z nikotyną :-P

@Vaneheim będę się cyklicznie spowiadać :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1581255
Tomba pisze:Jeszcze nie dorosłem, ale fajny KLUB.
Powodzenia *CZAJNICZEK* :beer:
Tomba Zapraszamy, będzie nam bardzo miło :beer:
jsakic19 pisze:Ja już prawie jestem ale nadal 1 mg. Może na jesień się zgłoszę *SMOKEKING*
jsakic19 Na jaką jesień, na wiosnę Ci się uda tylko musisz spróbować :cygaro: Zapraszamy.
Awatar użytkownika
By magda.k
#1581381
złośnica pisze:DWA tygodnie z zerówką za mną :mrgreen: :mrgreen:


super, najgorsze za Tobą :D Zużycie będzie Ci systematycznie spadać, aż zapomnisz o chmurce lub nie będzie Ci się chciało ręki wyciągnąć po epka.

Tomba za Złośnicę trzymałam kciuki i pomogło, za Ciebie też trzymać? :mrgreen:

jsakic19 czekamy, tylko żeby to nie były obiecanki - cacanki. Karta członkowska już naszykowana, brakuje tylko podpisu prezesa :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1586532
Dzięki za zaproszenie.
Zgłaszam swój akces do klubu.
Awatar użytkownika
By złośnica
#1587458
@Timi witamy serdecznie :) :bry

@jsakic19 już się nie wygłupiaj, że pół roku Ci zajmie zejście z 1 na 0 :shock: pokaż nam, że masz jaja i najpóźniej na wielkanoc chcemy zobaczyć tutaj Twoje podanko :mrgreen:

Zaczynam się czuć jakbym na jakieś mitingi AA chodziła :mrgreen:
Z cyklu "cotygodniowa spowiedź" - nadal jestem grzeczniutka :mrgreen:

W tym tygodniu zaliczałam lekarza zakładowego (badania okresowe) lekarka oblukała bieżące wyniki badań po czym otworzyła sobie kartę z poprzedniej wizyty (sprzed 3 lat) i zaczyna weryfikujący wywiad :D
P.D. -alkohol?
ja - sporadycznie
P.D. - papierosy? nadal 20 szt.?
ja - nie
P.D. - to ile?
ja - nie palę, wapuję
P.D. - yyyyyyyyyyy??????? :shock: :shock:
ja - używam e-p
P.D. - ile?
ja - yyyyyyy???? ale czego ile? buchów? ml? mg nikotyny?
P.D. (mocno zdezorientowana) - niech będzie nikotyny
ja (dumna jak paw) - od niedawno zero
P.D. yyyyyyyyyyy... :shock: Nic z tego nie rozumiem... po czym wpisuje w karcie "BRAK NAŁOGÓW" :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1587463
Witaj @Timi! Cieszę się, widząc Cię tu :D

złośnica pisze:... po czym wpisuje w karcie "BRAK NAŁOGÓW" :lol: :lol: :lol:

Toż to brzmi jak najpiękniejsza muzyka! :bry
Awatar użytkownika
By Timi
#1587747
Również witam Was serdecznie :mrgreen:

Ja to już emeryt beznikosiowy jestem. Nikotyny nie używam od jakiś 4 lat. W ogóle miałem kilkuletnią przerwę w wapowaniu. Ot tak, dla zabawy postanowiłem powrócić do waperskiej braci dla wsparcia mojego syna, który jest na e-papierosowym odwyku od analogów.
By Yorkhey
#1588159
I ja dziękuję za zaproszenie, z pewnymi obawami ale zgłaszam się do Klubu. Wapuję bez nikotyny od grudnia, ale Szaddam zapewniał, że nie będzie to problemem.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1588164
Witaj @Yorkhey!
My tu nie od problemów jesteśmy ;)
A z każdym nowym członkiem lobby beznikotynowe wzrasta w siłę :bry
Cieszę się, że jesteś z nami!
By Herteer
#1588317
Witajcie wszyscy.
Szaddam dzięki za nakierowanie na jedynie słuszny dział trawnika.
Na zerówkach jestem od około 4miesięcy.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości.
Awatar użytkownika
By robo159
#1593378
to i ja się zgłaszam jak można :)
beznikosi wapuję już od lipca , a wapuję nadal bo lubię :)
kiedyś potrzebne były 3 batki 18650 na dzień ,a teraz jedna batka na 3 dni wystarcza :)

Pozdrawiam wszystkich i wytrwałości życzę

PS. Na podpis w sprawie nikotyny się nie patrzcie , nie pamiętam jak ten licznik zmienić
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1593384
Jasne, że można! A nawet trzeba :)
Witaj @robo159!
:beer: :beer: :beer:
(musisz "zrobić" cały banner od początku, poprawić się nie da)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1593401
Dalej wapuje 1 mg/ml, trochę się boje całkowicie zejść do "zerówek" (oczywiście kilka takich płynów - samoróbek mam w kolekcji) ponieważ jak przejdę na "0" to pewnie po jakimś czasie rzucę to całkowicie. Jak rzucę to pewnie za jakiś czas napiszę do Logera aby usunął mi konto z forum (no bo jak inaczej przetrwać)! Co wtedy będę robił bez trawnika? :lol:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1593407
@jsakic19 - a co Ci przeszkadza, zrób 10 ml swojego ulubionego smaku, ale 0 mg, i spróbuj przetrwać JEDEN dzień. Dasz radę - wspaniale, nie ... spróbujesz ponownie później ;)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1593411
Szaddam pisze:@jsakic19 - a co Ci przeszkadza, zrób 10 ml swojego ulubionego smaku, ale 0 mg, i spróbuj przetrwać JEDEN dzień. Dasz radę - wspaniale, nie ... spróbujesz ponownie później ;)

Miałem już tak tydzień :mrgreen:. Zobaczę co dalej ale wyznaczyłem sobie termin jesień 2016 :).
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1593412
Ok, jak Tobie będzie wygodniej, ja tam wolę swobodnie i bez twardych decyzji - a EIN to własnie umożliwia :)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1593413
Nie wiem, może to moja psychika ale przy 1 mg/ml i dobrym subohm`owcu czuje jak lekko poniewiera mnie w płucach. Przy zerówkach to niestety tylko wdech i wydech, jak powietrze przy dużym zachmurzeniu. To jest ta granica dla mnie.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1593639
Witaj @slavo22!
Fajnie, że dołączyłeś do naszej małej społeczności.
*PIWKO*
By Krasnal45
#1595741
Kurde, fajny klub.
A jakichś póki co honorowych członków przyjmujecie? :mrgreen:
Bo ja jeszcze nie dojrzałem *BLUSH*
Ale zrobię eksperyment :mrgreen: Żona wapuje w 90% miętę, zrobię jej na bazie zero. Może na mięcie nie poczuje :lol:
Ale jestem wredny :lol:
Awatar użytkownika
By złośnica
#1595796
Witam nowych CZŁONKÓW :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


magda.k pisze:Złosnica czekamy na raport :wink:


A ciekawa byłam czy ktokolwiek zauważy brak raportu :mrgreen: :mrgreen:
Uroczyście melduje, że pierwszy miesiąc bez nikosi za mną :shock: :mrgreen:
Coraz mniej wapuję... ale niestety zauważam też coraz większe zainteresowanie lodówką :twisted:

Krasnal45 pisze:Kurde, fajny klub.
Ale zrobię eksperyment :mrgreen: Żona wapuje w 90% miętę, zrobię jej na bazie zero. Może na mięcie nie poczuje :lol:
Ale jestem wredny :lol:


Oj tam wredny... :mrgreen: tylko jej zostaw trochę bazy z nikosią tak na wszelki wypadek jakby się jednak kapnęła :lol: :lol:
Jest duża szansa, że może się nie skapnąć o ile nie "jedzie" na jakiś wysokich mocach... :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1599153
Jakże mi miło, iż nasz mały Klubik tak pięknie się rozrasta :)

Witamy Cię serdecznie @Katiu!

:bry :bry :bry
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1599261
@złośnica Super, teraz już jestem pewien, że wytrwasz na zerówkach *GOOD*

@Katia Witamy serdecznie weterankę;) :drinkb

Krasnal45 pisze: Ale zrobię eksperyment :mrgreen: Żona wapuje w 90% miętę, zrobię jej na bazie zero. Może na mięcie nie poczuje :lol:
Ale jestem wredny :lol:

@Krasnal45 Szczerze jeśli żonka wapuje coś koło >3mg i w dodatku miętę to nie powinna poznać, możesz spokojnie robić eksperyment, aż ciekawy jestem efektu :lol:
Samemu sobie też możesz coś namieszać :wink: , może się pomylisz :lol: i nie poczujesz :mrgreen:
By Krasnal45
#1599267
Vaneheim Nie omieszkam za jakiś czas powiadomić :mrgreen: Dziś już ma pierwszy baniaczek na zerówce :mrgreen:
Na razie nic nie mówi, a normalnie wapuje szóstki :mrgreen:
Wiem, że to siedzi przede wszystkim w głowie, dlatego sam siebie nie oszukam :mrgreen: Ale w końcu, zrobię to świadomie ..... tylko nie wiem jeszcze kiedy *BLUSH*
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1599282
@Krasnal45 Ty się nie kombinuj tylko rzucaj w cholerę te nikosie!
Jutro masz piękny - 1100 dzionek jubileuszowy, piękny pretekst :beer:
Awatar użytkownika
By Katia
#1599299
Krasnal45 pisze:(...)Wiem, że to siedzi przede wszystkim w głowie (...)


O, o, to. Odkąd zeszłam na zerówki (chociaż to akurat udało się z marszu i bez bólu), to zauważyłam, że o wiele rzadziej sięgam po boxika. Czasami dopiero się wieczorem zorientuję, że jeszcze dzisiaj nie miałam go w ustach.
ALE! Jeśli go zapomnę np. do pracy i się zorientuję, że go nie ma pod ręką... Ooo, to wtedy odczuwam straszny dyskomfort, właśnie wtedy mnie ciągnie :x :x :x
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1599322
Krasnal45 pisze:Vaneheim Nie omieszkam za jakiś czas powiadomić :mrgreen: Dziś już ma pierwszy baniaczek na zerówce :mrgreen:
Na razie nic nie mówi, a normalnie wapuje szóstki :mrgreen:
Wiem, że to siedzi przede wszystkim w głowie, dlatego sam siebie nie oszukam :mrgreen: Ale w końcu, zrobię to świadomie ..... tylko nie wiem jeszcze kiedy *BLUSH*

Ups Krasnalku to jak wapowała szósteczkę to trochę pojechałeś po bandzie :mrgreen:
Trzeba było na miesiąc trójeczkę namieszać, a po miesiącu zapodać zerówkę.
Dolej jej tam szybciutko 3mg bo afera będzie. *RYK*
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.