EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Szadowx$
#1926767
Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły mi się 3 grzałki, każda po 3/4dniach. Zwykle jedna starczała mi na ok 2miesiące. Zakładam że to problem z urządzeniem bo dobrze korzystam a poziom liquidu jest dobry. W czym leży problem i jak to naprawić?

Potrzebuję porady w sprawie pokonania lęku społecz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.