EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1570558
Witam serdecznie Wszystkich , a szczególnie Tych , którzy posiadaj wiedzę na temat TV.
Chcę kupić telewizor z funkcją Smart TV , jestem ograniczony przekątną tzn. max 32"
Oglądałem dziś model Philips 32PFH5500/88
Sprzedawca bardzo go zachwalał, jako atut tego modelu podał , iż oparty jest on na systemie operacyjnym " Android" ( mnustwo aplikacji do pobrania z Play sklepu )
Lecz , po przeczytaniu kilkunastu opinii zaczerpniętych z "google " , mam nieco mieszane odczucia.
Może ktoś posiada wiedzę na temat tego modelu TV i mógł by się ze mną nią podzielić , lub może zaproponować inny lepszy model ? Wiem , iż przekątna 32" stanowi duże ograniczenie w wyborze.
Z góry bardzo dziękuję ,za wszystkie sugestie.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1570737
Tego philipsa zakupiłem niedawno dla moich dzieci. Dużą zaletą jest łatwość obsługi, z którą czterolatek radzi sobie wyśmienicie. Obraz jest bardzo ładny, w większe szczegóły nie wnikam, bo generalnie się na tym nie znam. Następnym plusem jest możliwość instalacji Kodi. Z odpowiednimi wtyczkami ten program potrafi zdziałać cuda. Jest też dostęp bezpośrednio z pilota do aplikacji Netflixa.
Minus póki co jeden - telewizor po uruchomieniu i minucie normalnego działania restartuje się i wtedy dopiero działa normalnie. Nie wiem co jest przyczyną, ale póki co nie szukałem jej. Planuję reset telewizora i sprawdzić czy wszystko jest ok, ale niestety czasu na to brak.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By cyho
#1572024
Ja swojego philipsa( pfs8109) z przewspaniałym Androidem mam ochotę wywalić przez okno. Te tysiące aplikacji, android super hiper a telewizor po prostu nie spełnia swojej roli.
Zastanów się do czego Ci ten SmartTv jest potrzebny.
Jak będziesz odbierał i gdzie dekodował sygnał.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1572040
A ja Ci napiszę tak: poprzeglądaj testy telewizorów Pansonica bo jak dla mnie to jedne z najlepszych szkiełek.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.