EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1588043
Jakby co to, ja podejmuję się zbierania kasy na wieniec i zamówię go przez neta.
Nr konta: 50 1020 5558 1111 1684 5860 0551
Awatar użytkownika
By donjohn
#1588046
Dziękuje , że się tym zajałeś .
Ja nie mam głowy do tego - rozjjebany jakiś jestem
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1588049
Podaj imię i nazwisko, bo mój bank nie chce bez tego wysłać kasy :(

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1588051
Przelew pójdzie.
Ale to trzeba z góry zaznaczyć, bo już pojawiały się takie pomysły jak odchodzili nasi waperzy.
ŻADNYCH nawiązań do ep. Żadnych buteleczek itp.
Tak więc proszę bez takich propozycji...
Awatar użytkownika
By Tomba
#1588056
Wieniec będzie z napisem od naszego środowiska (tj. od naszej ekipy - coś w tym złego?).
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1588057
To przelew na moją gałązkę do wieńca poleciał.

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1588068
@ donjohn - dzięki za info na PW. Nie ma co podbijać na silę. Kto cenił Prymasa, ten się odwzajemni.
Trzymaj się Kolego. Dla mnie dzisiejszy dzień też jest deprechą.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1588073
To są jakieś jaja? Nie korzystałem nigdy z bimberku Prymasa, ale wiem, że wzbudzał tu szacunek.
Dołożę się jak wytrzeźwieję.
Wyprowadźcie mnie z błędu..
Awatar użytkownika
By teklan
#1588094
Nie można przejść obojętnie....przelew wysłany...

Jestem zwyczajnie załamany...i tyle :(((

Dzięki Tomba , że zająłeś się zbiórką.....szacun wielki
Ostatnio zmieniony 13 lut 2016, 10:47 przez teklan, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By gemino
#1588096
Też postaram się dziś coś wysłać. Już nie spróbuje jego wyrobów :(
Awatar użytkownika
By wojwoj9
#1588097
Tomba pisze:Jak ktoś będzie miał bliższe dane na temat pogrzebu, to proszę mi przesłać na PW.
Niewykluczone, że pojedziemy w kilka osób.

Jeszcze w sprawie pogrzebu nic pewnego nie wiadomo.
Ale pewnikiem jest że będzie chowany w Olsztynie na cmentarzu komunalnym, najprawdopodobniej w środę.
Oficjalnie co i kiedy podam najprawdopodobniej w poniedziałek (jak będzie akt zgonu).
Awatar użytkownika
By wiesiekj
#1588105
I ja dołożyłem gałązkę.

Tomba, widzę, że masz konto w PKO BP, jeżeli używasz aplikacji IKO (BLIK), do przelewu wystarczy podać nr telefonu.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1588127
I grosz ode mnie ...
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1588148
Witam.
Przelew poszedł , chociaż tyle mogę zrobić , dzięki Tomba , że zająłeś się zbiórką.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1588183
I ode mnie poszło na gałązkę.
:(
Ostatnio zmieniony 13 lut 2016, 12:35 przez BadBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pythonetka
#1588239
donjohn pisze:Pobijajcie wątek co jakiś czas :cry:


Z tego co widze brachu, to dobry pomysł. Aczkolwiek cholernie mi wstyd, że trzeba podbijać taki temat. Jak pojawia się temat z czymś w gratisie, czy inne coś za free, to pierdyliard człowieków napieddala posty jak króliki. A tu.... odchodzi nasz kolega, jeden z istotnych "filarów" tego forum i co? Odzew kilku "starych" dorzucających symboliczną gałązkę.
WSTYD mi bardzo, bo też nie tak dawno należałem do tej społeczności i mogłoby się wydawać, że to zbliża ludzi. Jak widać, g**no prawda, gdy wypadałoby dać coś od siebie. Coś więcej, niż tylko virtualną świeczkę na fejsie czy tu na forum. :oops:

Sorry, za ten gorzki wpis, ale musiałem to z siebie wyrzucić.

Pozdrawiam
reed

(piszę z konta siostry)
Awatar użytkownika
By pythonetka
#1588249
Krasnal45 pisze:Tomku *GOOD* Sam więc widzisz, kto i co jest wart na trawniku i kto go wciąż jeszcze ciągnie...


Ależ tak stary przyjacielu, Ja to od dawna wiedziałem, ale niezmiennie mnie to dołuje, jak widzę kolejne fizyczne dowody tego :/
To naprawdę w wuj nieprzyjemne jest :|
Awatar użytkownika
By jch-root
#1588251
Prymasku! Miałeś i nadal masz mój szacunek, czesio również kwiatka chce położyć na Twojej mogile. Do zobaczenia w lepszym Świecie!
By sebastian335
#1588254
Poszło. Nie znałem go osobiście, tylko z forum, wiele razy służył mi swoją wiedzą. Wielka szkoda.
Awatar użytkownika
By pythonetka
#1588260
sebastian335 pisze:Poszło. Nie znałem go osobiście, tylko z forum, wiele razy służył mi swoją wiedzą. Wielka szkoda.


Szacun za gest.
Ale czy musiałeś wrzycać sobie jego avatara?|
Wybacz za słowa, ale to ta dziwna moda, na wrzucanie sobie jego avatarka,, to mocno głupio wygląda. Bezsensownie i gówniarsko.
Nie mam tu na mysli tylko Ciebie, ale wszystkich którzy tak robią.
Swój hołd okażcie dorzucając się do wieńca, żeby był wyznacznikiem naszego szacunku dla niego, zamiast takich pustych gestów.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1588265
pythonetka pisze:Aczkolwiek cholernie mi wstyd, że trzeba podbijać taki temat. Jak pojawia się temat z czymś w gratisie, czy inne coś za free, to pierdyliard człowieków napieddala posty jak króliki. A tu.... odchodzi nasz kolega, jeden z istotnych "filarów" tego forum i co? Odzew kilku "starych" dorzucających symboliczną gałązkę.

Krasnal45 pisze:Tomku *GOOD* Sam więc widzisz, kto i co jest wart na trawniku i kto go wciąż jeszcze ciągnie...

Chłopaki, a pomyśleliście może, że większość osób zobaczyła wpis, przesłała pieniążki i nie widzi sensu z obnoszeniem się z tym? Nawet tutaj przy tak smutnej okazji musi być jakiś wtręt? Nie potraficie sobie odpuścić na kilka dni?
Awatar użytkownika
By pythonetka
#1588269
LogerM pisze:Chłopaki, a pomyśleliście może, że większość osób zobaczyła wpis, przesłała pieniążki i nie widzi sensu z obnoszeniem się z tym? Nawet tutaj przy tak smutnej okazji musi być jakiś wtręt? Nie potraficie sobie odpuścić na kilka dni?


Pomyśleliśmy, zapewniam Cię. Ale to nie zmienia stanu faktycznego, o czym doskonale sam wiesz.

Wtręt dotyczy tej smutnej okazji. Odpuszczałem sobie kilkanaście ......... miesięcy. Czy nie mogę tu napisać otwarcie co myślę?
Czyżby to już nie było forum dyskusyjne? Jedynie poprawne politycznie wpisy? No weź Loger, bo pomyślę, że mnie suką Grabarczyk straszysz.
By Krasnal45
#1588276
LogerM pisze:
pythonetka pisze:Aczkolwiek cholernie mi wstyd, że trzeba podbijać taki temat. Jak pojawia się temat z czymś w gratisie, czy inne coś za free, to pierdyliard człowieków napieddala posty jak króliki. A tu.... odchodzi nasz kolega, jeden z istotnych "filarów" tego forum i co? Odzew kilku "starych" dorzucających symboliczną gałązkę.

Krasnal45 pisze:Tomku *GOOD* Sam więc widzisz, kto i co jest wart na trawniku i kto go wciąż jeszcze ciągnie...

Chłopaki, a pomyśleliście może, że większość osób zobaczyła wpis, przesłała pieniążki i nie widzi sensu z obnoszeniem się z tym? Nawet tutaj przy tak smutnej okazji musi być jakiś wtręt? Nie potraficie sobie odpuścić na kilka dni?

Ano właśnie Logerku. Czy Tomek albo ja się z tym obnosiliśmy tutaj? My tak sobie zupełnie o czym innym.... Ale przepraszam za OT...
By Sdar
#1588284
Nie miałem ( i niestety nie będę już miał) okazji spróbowania delicji Prymusa ani poznać go osobiście. Jednak jego pozycja na forum budziła mój szacunek.
Oczywiście gałązka z mojej strony przesłana na konto, ale tak jak pisze LogerM nie psujmy tego wątku jakimikolwiek pretensjami. Pozwólmy każdemu samodzielnie w sercu podjąć decyzję, czy chce tutaj coś napisać, czy w inny sposób okazać szacunek pamięci Prymusa
Awatar użytkownika
By Tomy
#1588286
Bardzo słuszna inicjatywa, nie zamierzam przejść obojętnie - dokładam się do gałązki!

Tomba, Szacunek stary!
By Xempre
#1588318
I ode mnie coś pójdzie. Nie znałem Go sobiście, nie wiele słów (pisanych) z Nim zamieniłem, ale mimo to łzy cisną się do oczu...

Edit:

Poszło, nie wiele, ale przynajmniej tak mogę się dołożyć...
Ostatnio zmieniony 13 lut 2016, 14:30 przez Xempre, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.