EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1628614
W związku z pojawieniem się niebawem w sprzedaży zasilań pozwalających osiągnąć nawet 300 W,
koopor-primus-300w-tc-t106611.html
vapmod-spartans-300w-tc-t106612.html
spodziewam się wielu pytań z tym związanych, w końcu gimbaza nie śpi!
Żeby nie było, że hejtujemy, trolujemy, nabijamy się, itp., zakładam ten temat by Szanowne Grono mogło poćwiczyć :bry

Przykładowe zagadnienia które niebawem mogą się pojawić:
1. Mam zasilanie 300W, jaką grzałkę trzeba zrobić żeby palić na pełnej mocy?
2. Zalałem olejkiem góre od Spartana 300W i czuję spaleniznę, dlaczego? Dodam, ze mam parownik Vivi Nova klon.
3. Jaki drut, watę i olejki kupić żeby palić na 300W?
4. Czy do ww. zasilania można użyć baterii wyjętych ze starego laptopa? Czy mogą wybuchnąć?
5. Mam Atlantisa 2, założyłem nową grzałkę, zalałem olejkiem, ustawiłem moc na max (mam koopora 300W :) ) i mi śmierdzi, dlaczego?
6. Spartan 300W nie mieści mi się w tornistrze, czy mogę oddać do sklepu, czy oddadzą pieniądze?
7. Mam 300W i mało dymu, dlaczego? plizzz, pomóżcie xD
8. Od tygodnia mam Koopor 300W ale mi się znudził. Co innego, mocniejszego mi polecicie? proszę uzasadnić :)

Z radością powitam w wątku inne pytania, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć :)
By jaro19591
#1628618
Droga redakcjo, od tygodnia mam boxa 300W. Dlaczego mamusia, tatuś i młodsza siostrzyczka chodzą w maskach gazowych?
Januszek z 6 C.
Awatar użytkownika
By Katia
#1628622
Gimbaza gimbazą... Ale mam klienta, który się przesiadł ze Spinnera na Evica 75W + Cubisa... Z godzine tłumaczyłam, ustawiłam mu optymalne wg. mnie wartości... Pan grzecznie przytakiwał, dopytywał co jak się zmienia. Następnego dnia reklamacja - dlaczego jak ustawił max, żeby mieć większą chmurę, to mu grzałka przestała działać? To jaką on ma kupować grzałkę, żeby używać 75W?!
Pan zakładał kartę, która wymaga podania danych... Rocznik '71 >.>
By Mariusz_B
#1628629
Jaka góra do boxa 300W ? Musi być tani, spalać mało olejku (bo kieszonkowe niskie motzno) i obsługiwać poczwórne coile (max wrapów na gwoździu 4 mm). ;)
Awatar użytkownika
By hrb
#1628651
nakrenciłem wrapy z drócika ze skrentki komputerowej hyba 0,5 mm ziomek mi mieżył i mam 0,01 ochma i chcem ustawić kontrole temperatury i nie wiem jak ustawić na ten drócik bo nie działa i drócik sie pszepala jak chce go rozgżać bez watki pomuszcie!
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1628662
I czy da sie aktualizowac przez kabel sieciowy bo tylko taki posiadam.
Po fonie mi został.
Awatar użytkownika
By lelek6
#1628665
Ziomal mówił, że na 300 watach to można jajka smażyć. Czy bezpiecznie jest nosić Spartana w kieszeni? Pilne!!!11one!!1!!
Awatar użytkownika
By Gaju
#1628673
"Siemano miał ktoś tego kupora 300vat oplaca sie dymi lepiej niz ijust i czy mg palić góre od ijusta na 300vat bo na grzale pisze 30-80 co tzn plz help xD"
Awatar użytkownika
By hrb
#1628682
Siema. Mam koopora 300 W i górę od iJusta. Nalałem olejek 18 mg i jak palę na 300W to łzawią mi oczy. Czy to może być uczulenie na glikol?
By znienackowy
#1628751
hrb pisze:Siema. Mam koopora 300 W i górę od iJusta. Nalałem olejek 18 mg i jak palę na 300W to łzawią mi oczy. Czy to może być uczulenie na glikol?

Łzawię mocno z tego tekstu :D

Wysłane z Tapatapa blabla.
By Piv001
#1628812
siema, bff pozyczyl mi spartana zalorzymem orginalne awt 200mah i gore od ijusta wziolem puffa. gora swiecila na czerwono czuc bylo smak spalonej gumy i potem juz nie palil a jak nacisnolem fire to pisze no atomizer. rozkrencilem gore i grzalka mi zniknela, ocb? pls help. dzena z gory
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1628875
MagdalenaW pisze:


*BOR*
Następnie samoloty przestaną latać z powodu zbyt dużej mgły :kulam

________________
Tapa tapa z es piątki.
By Vapujący Białystok
#1628896
Mam do was prośbę, udało mi się oszukać babcie na 1000 zł i kupiłem kopóra 300v ale mam chyba zablokowana wersyje z ogranicznikiem TC . Gdy go konfigurowalnych musiałem wpisać jakieś tcr - pewnie chodzi o pesel i zablokowalem sprzęt ( chyba boks sié zjażyl, że nie mam ukończonej 16 -tki, dałem się podejść jak małolat ) Teraz wyskakuje mi cały czas temperatura procteted !!!!Jak mogę zdjąć toł blokadę, bo dymu mało i smaku 0 ??? Czy coś muszę odlutować, czy może wystarczy jak wpisze pesel babci ?
Awatar użytkownika
By Xerozkota
#1628903
dlaczego jak pale na 300w to moj klir genatank robi sie mocno cieply
mial ktos tak// co zrobic zeby na tym klirze palic na 300w// pls help
Awatar użytkownika
By puzii76
#1628909
Som problemy to som i rozwiązania...

Panie to na 300 starczy spokojnie




Wersja z dodatkowym trzymakiem na bufor z Muji




Da się? Da się... Więcej wiary w ludzi... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By hrb
#1628988
CZE
Czajcie akcje. Miałem boxika w piurniku, i jak naparzaliśmy sie z ziomkami tornistrami po łbach, to chyba się power wcisną i gura tak się nagrzała że stopiła mi w piurniku kredki swiecowe. I jak teraz pale to nie zalerznie jaki smak olejku mam to śmierdzi śweczkami. Czy lepjej to wymienić na gwarancje czy lepjej żeby oddali kasę na niezgodność towaru z umową?
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1629018
Szukałem ale nie znalazłem bo jak palę na 300W to mała chmurka jest i słaby smaczek co może być nie tak kolega mówi że moja góra zła bo nie zalepiona taśmom klejoncom on jest ekspertem co polecacie do zalepiania taśmom klejoncom i jakie naklejki na boksika żeby mu dały tak z 400W? jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie pisz !111 iksde aha papierosów nie paliłem nigdy bo po co pozdro
Awatar użytkownika
By hrb
#1629130
Jestem nowy i nie znam się za bardzo, więc proszę bez hejtu.
Mam koopora 300W i szybko mi rozładowuje baterie.
Chciałem spytać, czy to "W" w oznaczeniu boksa "300W" to wolty, bo w domu mam tylko 230 wolt i może przez to go nie ładuje do końca i co zrobić by ładowało.
Proszę o szybką odpowiedź, tak na teraz, bo w wakacje to sobie poradzę, bo dziadek ma w stodole "siłę" i u niego już się doładuje dobrze.
By devnull
#1629175
hrb pisze:Jestem nowy i nie znam się za bardzo, więc proszę bez hejtu.
Mam koopora 300W i szybko mi rozładowuje baterie.
Chciałem spytać, czy to "W" w oznaczeniu boksa "300W" to wolty, bo w domu mam tylko 230 wolt i może przez to go nie ładuje do końca i co zrobić by ładowało.
Proszę o szybką odpowiedź, tak na teraz, bo w wakacje to sobie poradzę, bo dziadek ma w stodole "siłę" i u niego już się doładuje dobrze.


Musisz kuć instalację elektryczną i przerobić ją pod 400V - wtedy będziesz palił olejki
Awatar użytkownika
By PeenyLook
#1630200
elo xD
jestem tu nowy chcialem kupic tego kupora 300 wat i chcialem sie zapytac czy bedzie z tego chmura jak ijuscie 2 albo wieksza i czy morzecie mi podac linka gdzie go kupie w najniszej cenie z gury dziekuje za odpowiedz!!!!!111!! xD
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1630250
Jestem nowy na forum, ale e-p mam już od dłuższego czasu. Używam teraz iStick'a 20W i Nautilusa mini. Jaką grzałkę kupić do tego parownika, żeby działała na 300W?

________________
Tapa tapa z es piątki.
By polak345345
#1630266
Mam chyba zwarcie bo muj drip tip z ss na 300 watach rozgrzewa sie na czerwono zamiast kojli i zamiast palic olejki spalil wargi kolegi czy kupic dlurzszy drip czy wcisnac komus na olx kolega co sie zna muwil ze 18 olejki to za mala moc i papieros nie nadarza i prosze pli s help szypko bo palic sie chce strasznie

Sent from my SAMSUNG-SM-N910A using Tapatalk
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1630312
Kiedy pale na 300vat przycisk mnie pazy. nw ocb.
Piszcie szybko.
Awatar użytkownika
By PeenyLook
#1630318
elo wczoraj wkuzyla mnie baba od pszyry bo wstawila mi jedynke i wezwala rodzicuf ze palilem ajdzasta pod lawka ale to nie bylem ja tylko muj kolega palil z mojego e szluga wiec zajumalem babci z portfela piniondze i kupilem tego kupora 300w i tom grzalke do krencenia wlasnych do gury od ajdzasta i porzyczylem od kolegi drut od kabla od internetu muwil ze bardzo durza chmora z tego jest tylko ze musze miec mocny spszet i nie wiem jakom grzale mam skrencic zeby byla na to 300 wolt i zeby chmora byla tak durza zeby zadymilo cala klase bo chce rzeby ta baba wiedziala ze ze mnom sie nie zadziera dzienki za pomoc xDDDDDDDD!!!!!!!!
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1632944
Góra mi zaświeciła. Zrobiłem grzałkę z drutu 2 mm. Nwm ocb. Jak to naprawić?

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By Ventilator
#1632996
Elo! Podbjeram regurarnie mamie 20 zł i robie to jusz od miesionca. :D Mam pytanko to osub kture majo ten sprzencior na jakiej gurze palicie? :P Bo kupilem go przes internet ale nie bylo napisane ze bes gury. :(((((( No i jakie baterie tam wlorzyc bo te od pilota nie dzialajom. Z gury dzienki za odp :)))))))))

-- [scalono] 11 kwi 2016, 03:20 --

Acha i czy gzalka od ijusta bedzie dzialac?????????????!!!!!
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1634135
Jako gure do niego aby wykożystać cało moc? I czy baterje z kiosku AAA sie nadadzo do niego? Jestem nowy i nmw ocb w tym jeszcze. Prosze o szybko odpowieć!
Awatar użytkownika
By gregbard
#1634380
Herteer pisze:wlozylem ten kabelek chyba drugom stronom i teraz nie chce wyjsc i nie laduje. co mam zrobic pliz tylko szybko pliz

No i prosiak się nabrał :mrgreen: :lol:
By Herteer
#1634425
Vapujący Białystok pisze:Jesteście / jesteśmy zboczeńcami emocjonalnymi ;)


Spokojnie, to tylko mały trening.
Trzeba być przygotowanym.
By Beryl
#1634574
To najlepszy temat jaki do tej pory widziałem na forum.

Ale wracając do tematu zapomnieliście o....

Witam szukalem i nie moglem znalesc

Jakie bateryje do ''spartanka'' czy efesty 35A benda dobre?

I do tego hcialbym jakas gore fajna taka zeby miala i smaczek ale i spora hmurke.

A i jak zrobic grzalke 0,00000000000000000001 omh jaki drot ile mm i ile zwoi ?

Prosze o wyrozumialosci jestem nowy :D

Boże ile się człowiek musi namęczyć żeby z błędami coś napisać ale temat kozak :lol:
By Herteer
#1634730
Po przeczytaniu nowego wątku w pytaniach technicznych nie mogę się powstrzymać:

Mam tego sprzeta. Nówka sztuka i parownik tez. Kupilem dwie nowe grzaly ale jedna sie zepsula a drugazgubiła. Co mam robić bo palić się chce.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1634732
Herteer pisze:Kupilem dwie nowe grzaly ale jedna sie zepsula a drugazgubiła. Co mam robić bo palić się chce.

Naprawić zepsutą albo znaleźć zgubioną. :D
Awatar użytkownika
By hrb
#1634822
@Beryl, ależ oczywiście że chcąc zachować odpowiedni poziom i prawidłowość wypowiedzi, standardowe pytanie o baterię i "górę" powinno pojawiać się tutaj mniej więcej co godzinę. Tyle, że byłoby to nudne, a wątek miałby już co najmniej 10 stron i pewnie by nam ktoś już kota pogonił.
Niemniej, prawidłowo, to powinno wyglądać mniej więcej tak (no i oczywiście co pytanie, to nowy wątek):
---------
Jaka gura do 300W rzeby dobże dymiło
---------
Czy Efest będzie dobry do 300W?
---------
Jaki akumulator do koopora 300, efest będzie dobry?
---------
Szukałem i nie znalazłem
Jaka góra do Spartansa 300W?
----------
A jaki aku do Spartansa 300W?
----------
mam koopora 300W. jaką gurę polecacie? szukałem, ale znalazłem tylko do spartansa i nwm czy będzie dobrze.
-----------
A jaki akumulator do koopora?
-----------
Tutaj coś z postów z wątku i znów...
-----------
Jaka gura na 300W żeby było dużo dymu i smaczek?
----------
Leprzy do koopora to leprzy bendzie efest czy AWT?
----------
Na allegro znalazłem UltraTurboPowerFire 18000mah i 55A. Czy będzie dobry boksa 300W? Czy leprzy bendzie jakiś renomowany np efest?
----------
Jaka gura do koopora 300W
----------
Znów jakiś jeden post z powyższych z wątku
i od nowa:
----------
Jaka gura...?

Itd.

Oczywiście wszystkie posty zakończone zwrotem "grzecznościowym" typu:
"Oczekuję szybkiej odpowiedzi"
"odp szybko plz bo nwm co kupić"
itd...
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1634824
Zmień evica na Spartana:
BlackMC pisze:Otóż mam problem z Eviciem vtc mini, a mianowicie, gdy włączam kontrole temperatury, ona sama się przełącza na waty, nie mam pojęcia dlaczego, mam aktualną wersję oprogramowania (v 3.01)

Mój parownik to Aspire cleito z fabryczną grzałką 0.4o

:lol:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1634851
1. Czym Spartan to dobry mod?
2. Warto go kupić?
3.Co sądzicie o Spartanie?
4.Czy będzie działał na 2 bateriach?
5. Jakie baterie polecacie do Spartan?
6.Czy Spartan jest ciężki?
7. Co lepsze, Spartan czy Koopor?
8.Jaki kolor wybrać?
9. Słyszałem że biały jest trwalszy, czy to prawda?
10.Mam parownik po Nunczaku, nada się?
11.Po 2 dymach kręci mi się w głowie, dlaczego?
12. Moje Nunczaku ładuje się szybciej, czy muszę kupić ładowarkę do Spartana?
13. Gdzie mogę kupić Spartana stacjonarnie?
14.Palę olejki 3 mg i rzygam, wcześniej paliłem 12 mg i nie rzygałem, jak myślicie - czy to wina grzałki?
15. Mój Spartan upadł na ziemię, jak się zaciagam to boli mnie palec, dlaczego?
Awatar użytkownika
By Vincitore
#1634893
Elo witam wszystkich jestem tu nowy. Kiedyś już robiłem grzałki ale to było dawno i zapomniałem. Kupiłem koopora 300v xD i chcialbym wykorzystać pełnom moc mogę krecić grzałki z drutu od suszarki? Ile zwoi polecacie i jakie ustawienia bo instrukcja w kooporze po angelsku/ nie dostałem. Będzie dobrze się na tym paliło? Zalerzy mi na durzej chmóże i dobrym kopie tylko rzeby nie dusilo i nie drpało w gardło bo pale olejki zeruwki.
odp szybko plz bo nwm co robić a palic się chce xD


-------------
znienackowy pisze:Na elektrodzie napisali mi, że muj koopor 300w jest na czarnej liscie.

Wysłane z Tapatapa blabla.


Na elce wpadło na listę zasilaczy :lol:
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.