EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By user
#1552487
Czy jest szansa aby ten rok ,na tym forum był bez tych wszystkich negatywnych form wypowiedzi ,bez chamstwa itd.Jedna zasad nie mam nic mądrego do napisania to niepiszę.
Pozdrawiam normalnego nowego roku.


Wysłane z mojego NEWMAN N1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Isia
#1552495
koscislaw z zasady stosuję to co ty napisałeś lecz niestety nieraz ręce opadają na głupotę/złośliwość ludzką i muszę coś napisać :(
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1552498
Pobożne życzenia ... niestety. Biorąc pod uwagę postawę niektórych (szczególnie nowych) użytkowników, nachodzą człeka takie chwile, że ... bez szydery nie da rady!
Inaczej trzeba by używać słów i określeń powszechnie uznawanych za nieparlamentarne ;)
No sam zobacz:
stasiix pisze:Posiadam wismeca rx200 ale zastanawiam się nad wyborem tanka, mam dylemat pomiędzy billowem v2 a e-Aromamizerem steam crave RDTA, pomóżcie

stasiix pisze:Chciałbym go używać na 100-180 w

dasz radę podejść do tematu zgodnie ze swoją sugestią? ;)
Awatar użytkownika
By hrb
#1552581
Bez szydery? Pewnie, że można.
Wystarczy by pierwszego posta można było napisać dopiero po pozytywnym rozwiązaniu niezbyt trudnego testu na inteligencję.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1552588
A ja poproszę rok 2016 bez ajdżasta i jego użyszkodników zakładających każdego dnia kilkanaście idiotycznych tematów o jednym i tym samym.
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1552598
Czy jest możliwy? Pewnie jest, ale...

Na to pytanie powinni odpowiedzieć ci, którzy zakładają po 100 tematów typu "jaka góra", "zestaw do 100, 200, 300,400, 500...", "atomizer mi przecieka", "jaką grzałkę by było dużo dymu", "jaki olejek do dużej ilości dymu polecacie", itp.

Jeśli autorzy tego typu pytań ogarną się trochę i zaczną najpierw czytać ze zrozumieniem, a później pytać (pod warunkiem, że będą to sensowne pytania wskazujące na zapoznanie się z tematem), to jest niewielka szansa, że szydery nie będzie...

Kolejnym warunkiem koniecznym do zmniejszenia ilości szydery, jest całkowita rezygnacja niektórych użytkowników z postawy roszczeniowej.

Czego Wam Wszystkim Szanownym i sobie życzę :beer:

Pozdrawiam
HJ
By Mariusz_B
#1552709
@koscisław wywołał wilka z lasu a @pol podsunął pomysł.Teraz w każdym dziwnym temacie leci fala życzeń noworocznych i to jest dopiero szydera.Z dodatkowym smaczkiem życzliwości.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1552719
Ta, ale to szydera dla wtajemniczonych. Zobacz jak świeżaki się cieszą z takiego przyjęcia ;)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.