EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mietrunu
#1364205
witam
mam problem z emowem, otoz: posiadam baterie spinner II, wapuje na 3,8V, problem jest taki, ze grzalki wytrzymuja 7 dni i potem nie ma smaku,gryzie w gardlo i musze podniesc napiecie na 4,3v zeby kopcil w miare rozsadnie. Wie ktos moze w czym problem?
dziekuje za odpowiedz
Awatar użytkownika
By gregbard
#1364211
A to jest jakiś problem? Chyba że niewiedza, brak umiejętności dbania o grzałki, to się zgodzę. Grzałka zarasta nagarem, zmienia się smak, liquid barwi na brązowo i chmurka coraz mniejsza, jest to zupełnie normalne.
By mietrunu
#1364219
problemem jest to ze ja ja plucze co 2 dni, przepalic nie da rady bo jest nierozbieralna i moze jest jakis inny sposob
Awatar użytkownika
By gregbard
#1364222
Płuczesz? A gotowałeś?
By mietrunu
#1364227
o tym zapomnialem... tak wiem jestem debilem... pytanie: gotowac czy wrzucic do wrzatku?
By robertanisz
#1364236
Jest rozbieralna i można ją przepalić.7dni na kupnej grzałce to i tak dobrze.Kosztuje tylko 7 zł,czyli pół paczki fajek.Też nie lubię wydawać kasy ,ale oszczędności przechodzącej w skąpstwo nie rozumiem.E-palenie jest dużo tańsze ,jednak nie jest za darmo.Wczoraj ktoś napisał jak przerobić taką grzałkę .Poszukaj.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1364312
Skromnie polecę ten sposób, na spinnerze z pewnością bedzie to ładnie działało
viewtopic.php?t=86365

Tapatalk

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.