EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By AneczKa ^^
#1361842
Witam, piszę tutaj, ponieważ to chyba jedyne dobre forum o e fajkach. Otóż, mam problem. Gdy podłączam moją baterię (eGo ce5) do ładowarki, a ładowarkę do kontaktu ta świeci na.. niebiesko. To dziwne, nigdy się z czymś takim nie spotkałam.
Ładowarkę znalazłam dziś gdzieś w szafie po tym jak jedna padła trupem. W każdym razie, trochę to dziwne bo tak nie powinno być, a dioda baterii się nie świeci. Chciałabym wiedzieć dlaczego tak jest i ewentualnie co z tym zrobić. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1361843
Co to za ładowarka?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1361847
wyczyść gwint ładowarki, podnieś pin+ baterii
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2015, 15:56 przez gregbard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By ppowa
#1361849
Ładowarka świeci na niebiesko :shock:, może jakaś dioda?
Ja miałem ładowarki z zielonymi diodami, może ten typ tak ma a może coś sygnalizuje, np. brak połączenia z baterią lub zwarcie. Baterię ładuje?
By AneczKa ^^
#1361876
Dobra moi drodzy, podniesienie pinu zadziałało, bateria się ładuje (świeci na czerwono) to czy się naładuje czy nie napiszę później. Dzięki za pomoc :)
By pawelfala90
#1362442
Witam nie bede zakladal nowego tematu i smiecil forum to zadam pytanie tutaj , mianowicie kupilem 2 aku AW IMR z Edymu https://www.e-dym.pl/MODY/Akumulatory_i_%C5%82adowarki/12220-Akumulator_AW_IMR_2000mAh_klon_18650.html i mam taka ladowarke http://tanipapieros.pl/allegro/s1000/la ... r18650.jpg . Problem jest taki ze cala noc sie laduje (ponad 12h) i dalej jest czerwona dioda , pytanie jaka ladowarke kupic zeby te AW IMR szybciej sie ladowaly.
By AneczKa ^^
#1362460
@Refresh

cóż znowu są problemy, bo gdy podważam pin w baterii i podłączam łatowarka świeci się na czerwono a dioda w baterii miga. Nie wiem co robić :/
Awatar użytkownika
By gregbard
#1362461
AneczKa ^^ pisze:@Refresh

cóż znowu są problemy, bo gdy podważam pin w baterii i podłączam łatowarka świeci się na czerwono a dioda w baterii miga. Nie wiem co robić :/

Wcześniej nie migała? Ile razy miga? Czy pomimo migania ładuje się?
By TRNCzarny
#1362465
AneczKa ^^ pisze:@Refresh

cóż znowu są problemy, bo gdy podważam pin w baterii i podłączam łatowarka świeci się na czerwono a dioda w baterii miga. Nie wiem co robić :/



Na moje to jest właśnie objaw ładowania :) Jak już się naładuje to zaświeci na zielono :)
By AneczKa ^^
#1362466
Dioda miga cały czas. Dopiero jak odłącze to zamiga jeszcze z 1 -2 a potem już nie.
I raczej się nie ładuje pomimo migania.

-- [scalono] 17 kwi 2015, 08:25 --

@TRNCzarny
Wiem, ale co z tym zrobić? Skoro nawet się nie ładuje, bo cały czas świeci na czerwono,
a dioda miga na niebiesko.
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1362679
W żadnej batce ego, dioda mi nie migała podczas ładowania. A tu koleżanka mówi o baterii i migającej w niej diodzie.
Awatar użytkownika
By andrzej4u
#1362758
@AneczKa ^^ - miałem ten sam problem. U mnie padła elektronika w głowicy baterii. Wymieniłem tę głowicę i było o.k.
By AneczKa ^^
#1363307
Hmm, dziękuję. chociaż w sumie w innych ładowarkach działała normalnie, i wszystko było okej.
Może po prostu wystarczyło by kupić nową ładowarkę? co o tym sądzicie? :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.