EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By renet2
#687478
Voldar pisze:Witam wszystkich mam na imię Andrzej jarałem tytoń od 30 lat od 1 marca przeszedłem na e-palenie na razie jest wszystko OK :) i aby tak dalej.
Najpierw przeszedłem na swoje żarcie czyli wiem co jem - zbudowałem własną wędzarnie i robię swojskie żarło, następnie zacząłem samem ważyć piwo i jest OK :D
Teraz zacząłem przygodę z e-paleniem a następne w planie to jest próba własnoręcznego przepędzenia %.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych

witaj, zdolna bestia z ciebie. :lol:
Awatar użytkownika
By kkocurekk
#687693
To i ja Wszystkich witam, swojego fajka mam od 1 lutego kupiłem zestaw dla siebie i dla żony i od tamtej pory nie zapaliłem ani pół analoga, dobrze mi z tym ;-)

Wysłane z mojego ST18i za pomocą Tapatalk 2
By romano
#687863
Witam . Mam za sobą już 8 dzień z E- uciechą !. Sam sobie nie dowierzam , że tak gładko to idzie . Muszę przyznać , że podobnie jak u wielu tu osób tak i Ja odczuwam suchość w gardle .Kupiłem dużą butle wody i dość często popijam . Zdecydowanie pomaga .Zauważyłem też , że bardzo istotny jest sposób w jaki się teraz inhalujemy . Pary z E papierosa należy ciągnąć wolniej i spokojniej !. To jest TA zmiana , z którą tu większość walczy . To jest nowa nauka , którą musimy zaakceptować !.I nie ma sensu ciągle gmerać w sprzęcie i wymagać papierosowych obłoków . Chwilowe kryzysy zabijać zwiększoną dawką nikotyny . I musi pomóc . Ja paliłem 30 lat !. A bywały chwile , że odpalałem papierosa od papierosa . W PRLu paliłem extra mocne 1,6 mg !. Dzisiaj po tych kilku dniach naprawdę i bez fantazji czuję wyraźną poprawę zdrowotną . Jeżeli czas pozwoli poprę to badaniami . Damy radę !.
By ASuszniak
#688526
Witam wszystkich.
Na forum po raz pierwszy zajrzałem jakieś półtorej- dwa lata temu. Od tamtej pory co jakiś czas zaglądałem, ot tak, z ciekawości ^^
Pierwszy kontakt z e-fajkiem miałem 2 lata temu- slynny Health z allegro, nie trwał on długo (smak przypalanej gąbki, słaba bateria). Mimo słabości Healtha nie zrażałem się i dokonałem kolejnego zakupu: King-E Cigar TORNADO (o ile dobrze pamiętam) i to było już całkiem coś innego. Niebo a ziemia, lecz po pół roku jakoś tak wyszło że wróciłem do analogów, prawdę mówiąc sam nie wiem dlaczego.
Minęło półtorej roku i znowu mnie naszło na e-fajka, mam nadzieje że tym razem już na stałe rozstanę się z analogami.
By element666
#688596
Witam Wszystkich.
Analogi paliłem od około 30 lat, paczkę-półtorej dziennie.
Od miesiąca chmurze e-papierosa i dzięki niemu nie ciągnie mnie do analogów.
Po 30 latach palenia analogów dosłownie nie chce mi się wierzyć, że tak łatwo idzie...

Pozdrawiam wszystkich użytkowników e-papierosów.
By rocobtm
#688829
Witam wszystkich ; )
Palę analogii od 5 lat, paczkę dziennie.
Zauważyłem ostatnim czasem że w moim gronie znajomych przybyło mi palaczy e-papierosów, stwierdziłem w sumie że warto by było porzucić ten smród i przejść na e-papierosa.
Jutro zamierzam rzucić analogii i zakupić swój pierwszy sprzęt do palenia.

Pozdrawiam wszystkich ; )
By Cejot
#689363
rocobtm pisze:Witam wszystkich ; )
Palę analogii od 5 lat, paczkę dziennie.
Zauważyłem ostatnim czasem że w moim gronie znajomych przybyło mi palaczy e-papierosów, stwierdziłem w sumie że warto by było porzucić ten smród i przejść na e-papierosa.
Jutro zamierzam rzucić analogii i zakupić swój pierwszy sprzęt do palenia.

Pozdrawiam wszystkich ; )


Powodzenia! :)
Mi przyszło bardzo prosto, jakoś tak z dnia na dzień. A wypalałam 1,5 paczki dziennie "analogów". Oczywiście już po całym dniu wapowania ( muszę nauczyć się tych nowych słów ;) ) musiałam spróbować jak "smakuje" analog i... PORAŻKA! Poważnie! Śmierdzi i jest ohydny, ten mój od lat ulubiony LM link miętowy okazał się paskudą!
Cieszę się bardzo, bo z tego co tu czytam nie każdy miał tak łatwo.
Awatar użytkownika
By AANDREW40
#689401
Witam!
Paliłem analogi 35 lat, ok. paczki dziennie (w porywach do dwóch).
Jak na razie, to już 9 dzień bez substancji smolistych.
Nie powiem, że nie ciągnie mnie - ale walczę dalej.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By visNK
#689430
Bry. I ja się witam.
Stara palaczka, która niedawno dała się skusić na e-szluga na próbę i już nie pamięta co smacznego było w zwykłych.
Nietechniczna, niezainteresowana tym co w środku e-szluga siedzi, eksperymentująca z przeróżnymi smakami, będzie zapewne pytać i pytać :)
Awatar użytkownika
By visNK
#689462
sgm80 pisze:Witamy witamy.
visNK pisze:, będzie zapewne pytać i pytać :)


Najpierw szukaj i czytaj... Jak nie ma to pytaj :D bo właśnie po to jest to forum *SMOKEKING*


Dzięki za wyjaśnienie. Nie miałam pojęcia, że forum można czytać. ;)
A szukanie to już brzmi jak wyższa szkoła jazdy, nie wiem czy sobie poradzę. :)
Awatar użytkownika
By sgm80
#689472
visNK pisze:Dzięki za wyjaśnienie. Nie miałam pojęcia, że forum można czytać. ;)
A szukanie to już brzmi jak wyższa szkoła jazdy, nie wiem czy sobie poradzę. :)


Patrzcie jaka uszczypliwa... :mrgreen:

:lol:
Awatar użytkownika
By camwe
#689482
Witam

Paliłem około 30-40 papierosów dziennie przez 21 lat.
Na e-papierosach śmigam już 27 dzień.Jest to moje trzecie podejście do e-palenia.Wcześniej bez analoga wytrzymałem maksymalnie 4 dni.
Mam nadzieję że tym razem uda mi śię definitywnie pożegnać z analogami.
Awatar użytkownika
By dallin
#689615
Witam
Palilem przez ponad 3 lata, w ostatnim czasie ok półtorej paczki mocnych papierosow.
Dzisiaj jest moj dzień próby, zaopatrzylem się w zestaw eGo-W u edyma, zapas liquidów i mam nadzieje, że dam rade :) Bardzo mi zależy aby przestać palić analogi :)
By romano
#689644
dallin - Ja po 30 latach zabawy w tytoniowe ogniska już 10 dzień z sukcesem daję rade . Dasz radę i Ty . Ponieważ ostro kopciłeś ,spróbuj podobnie jak Ja . Pierwsze dni paliłem 18 i 24 mg . Rano i po kawie buchnij 24 . Pij dużo wody mineralnej . W drugim tygodniu przechodź na słabsze stężenia . Musi się udać !. Opary wciągaj wolno i spokojnie i nie oczekuj , że płuca wypełnią się zawiesiną papierosowego dymu . Teraz już nie jesteś palaczem . Inhalujesz podgrzane pary o dużo mniejszej koncentracji i objętości . To kwestia kilku dni i będzie OK . A wszystkich wątpiących powinien utwierdzić Stary Chemik tu z forum i ostatnie opublikowane badania nad E wynalazkiem .
Awatar użytkownika
By taliatharo
#689655
dallin pisze: Bardzo mi zależy aby przestać palić analogi


to nic ciężkiego na początek unikaj towarzystwa palaczy, i jeżeli twój Lq jest dla ciebie zasłaby to nie sięgaj od razu po analoga tylko zrób zakup większej dawki nikotyny.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich e-palaczy
Awatar użytkownika
By Bobino
#689778
Witam serdecznie,
zestaw (joyetech z Vision CC) zakupiłem dla siebie i żony w pazdzierniku 2012 i już nie wyobrażamy sobie palenia analogów.
Pozdrawiam wszystkich *SMOKEKING*
By kaprysiak
#690263
No to i ja się przywitam.Po 16 latach palenia i ja sięgnęłam po e papierosa.Wapuje mąż i ja razem z nim.
Paliłam 24 sztuki dziennie i sama jestem w szoku ,ze nie sięgam po analogi.
Awatar użytkownika
By makomp
#690265
kaprysiak pisze:No to i ja się przywitam.Po 16 latach palenia i ja sięgnęłam po e papierosa.Wapuje mąż i ja razem z nim.
Paliłam 24 sztuki dziennie i sama jestem w szoku ,ze nie sięgam po analogi.



Gratulacje przejścia na jasną stronę mocy :D Witamy w naszym gronie *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Wąski
#690650
Witam!
Dzisiaj zakupiłem swojego pierwszego e-papieroska.
Na co dzień palę fajkę, czasem dobre cygaro. Papierosy rzuciłem kilka lat temu, ale jak ktoś poczęstuje, to raz na jakiś czas nie odmawiam.
Ogólnie - analogów nie zamierzam rzucać, bo mam silny charakter... ;)
Wszedłem w to z ciekawości. Co będzie - zobaczymy? :D
By marian88
#691127
Witam:) Siedzę na forum od jakiegoś czasu jednak nie miałem zbytnio czasu i weny żeby coś napisać o sobie.. Dziś mogę się pochwalić, że wapuję od 128 dni i jestem mega szczęśliwy z tego powodu;) Czuję się o niebo lepiej niż przed 4 miesiącami, czekam teraz na odpowiedni moment żeby sobie pobiegać. Ciekawe co będzie?:) Mam nadzieję, że trochę łatwiej, bo po zimie znowu brzuchol urósł, a kolejne święta przed nami;) Zaczynałem od Mild Sin i watkowych kartomizerach, obecnie używał Kamikaze 1000 od kinga i Princce'a. Podejscie do epalenia z czasem ewoluowało. Pojechałem niedługo po wszystkich świętych z zamiarem zakupu i rzucenia analogów. Po zakupie najprostszego zestawu wróciłem do auta, zapaliłem ostatniego analoga i po dojechaniu do pracy spróbowałem elektronika. Więcej śmierdziuchów w ustach nie miałem, niosę więc "OŚWIATY KAGANEK" i na swoim przykładzie zerwania z nałogiem po 12 latach, polecam znajomym i rodzinie pójście w moje ślady. Moja obecność na forum stanowi dla mnie motywację do trwania w tym, bo gdyby nie Wasze rady, informacje i wzajemne wsparcie i nakręcanie sie, to pewnie bym dawno rzucił to w kąt jak wielu. Życzę wytrwałości Nowym użytkownikom:)

SlaWasII pisze:Na co dzień palę fajkę, czasem dobre cygaro. Papierosy rzuciłem kilka lat temu, ale jak ktoś poczęstuje, to raz na jakiś czas nie odmawiam.


Ja na ten poczęstunek bym się już nie skusił... Po pierwsze, sam smród przyprawia mnie już o mdłości i aż strach pomyśleć, że sam tak jakiś czas temu capiłem:) A po drugie, nie wiem co by było gdyby. Już jakiś czas temu (gdzieś po miesiącu wapowania) zapomniałem kompletnie o analogach więc mnie do nich nie ciągnie. Wiem jednak, że sporo moich znajomych jak kiedyś pokupowało taki sprzęt (mnie nie było wtedy stać jednorazowo na taki wydatek) to nawet wrócili do nałogu..

SlaWasII pisze:Ogólnie - analogów nie zamierzam rzucać, bo mam silny charakter... ;)
Wszedłem w to z ciekawości. Co będzie - zobaczymy? :D


A może jednak?:)
Awatar użytkownika
By Superlux
#691202
marian88 pisze:Witam:) Siedzę na forum od jakiegoś czasu jednak nie miałem zbytnio czasu i weny żeby coś napisać o sobie.. Dziś mogę się pochwalić, że wapuję od 128 dni i jestem mega szczęśliwy z tego powodu;) Czuję się o niebo lepiej niż przed 4 miesiącami, czekam teraz na odpowiedni moment żeby sobie pobiegać. Ciekawe co będzie?:) Mam nadzieję, że trochę łatwiej, bo po zimie znowu brzuchol urósł, a kolejne święta przed nami;) Zaczynałem od Mild Sin i watkowych kartomizerach, obecnie używał Kamikaze 1000 od kinga i Princce'a. Podejscie do epalenia z czasem ewoluowało. Pojechałem niedługo po wszystkich świętych z zamiarem zakupu i rzucenia analogów. Po zakupie najprostszego zestawu wróciłem do auta, zapaliłem ostatniego analoga i po dojechaniu do pracy spróbowałem elektronika. Więcej śmierdziuchów w ustach nie miałem, niosę więc "OŚWIATY KAGANEK" i na swoim przykładzie zerwania z nałogiem po 12 latach, polecam znajomym i rodzinie pójście w moje ślady. Moja obecność na forum stanowi dla mnie motywację do trwania w tym, bo gdyby nie Wasze rady, informacje i wzajemne wsparcie i nakręcanie sie, to pewnie bym dawno rzucił to w kąt jak wielu. Życzę wytrwałości Nowym użytkownikom:)



SlaWasII pisze:Na co dzień palę fajkę, czasem dobre cygaro. Papierosy rzuciłem kilka lat temu, ale jak ktoś poczęstuje, to raz na jakiś czas nie odmawiam.


Ja na ten poczęstunek bym się już nie skusił... Po pierwsze, sam smród przyprawia mnie już o mdłości i aż strach pomyśleć, że sam tak jakiś czas temu capiłem:) A po drugie, nie wiem co by było gdyby. Już jakiś czas temu (gdzieś po miesiącu wapowania) zapomniałem kompletnie o analogach więc mnie do nich nie ciągnie. Wiem jednak, że sporo moich znajomych jak kiedyś pokupowało taki sprzęt (mnie nie było wtedy stać jednorazowo na taki wydatek) to nawet wrócili do nałogu..

SlaWasII pisze:Ogólnie - analogów nie zamierzam rzucać, bo mam silny charakter... ;)
Wszedłem w to z ciekawości. Co będzie - zobaczymy? :D


A może jednak?:)




Wydolność bardzo się poprawia, sam to sprawdzałem :D
Można spokojnie pobiegać, pograć w tenisa...do wyboru ..do koloru.
Nie powiem...na dobrej imprezce mogę się zapomnieć ale tylko na całkowitym zaćmieniu, bez filmu....więc się nie liczy :wink: . Nazywam to specjalną odmianą palenia hybrydowego czyli na nieświadomce :lol:

Rzucałem wiele razy, paliłem 20 lat a przygodę z e...jaraniem rozpocząłem w podobnym czasie jak Ty.
Był koniec listopada 2009 roku....i wtedy się zaczęło.

Dla niektórych jest to dobry sposób na całkowite uniezależnienie się od nałogu , dla większości jednak ...dla nas nałogowych nikotynistów jest to lepsza alternatywa a poza tym bardzo ciekawe hobby.
Nie ma mowy o oszczędzaniu kasy, przynamniej w moim przypadku a znam takich którzy na e...palenie wydali w ostatnich kilku latach więcej niż wcześniej na wszystkie analogi w całym swoim życiu. Oczywiście są zapewne i tacy którzy oszczędzili po przejściu na elektroniki. Nie jest to jednak naistotniejsze.
E...jaranie jest moim zdaniem zdrowsze ( nie mówię że zdrowe....) , lepiej się czujemy ( ja i kilku moich ziomali :lol:, nie będę pisał że wszyscy )....no i spokojnie można powalczyć z zimowym sadełkiem, bez wypluwania płuc.

I co najważniejsze ( dla mnie )....to jest smaczne, analog nie ma startu. Można się pięknie rozsmakować.
Wybór jest ogromny.

4 miesiące to już jest dobry wynik .Trzymaj się , teraz złapiesz trochę "zdrówka" :wink: .




Pozdrawiam

-- [scalono] 10 mar 2013, 05:38 --





visNK pisze:Bry. I ja się witam.
Stara palaczka, która niedawno dała się skusić na e-szluga na próbę i już nie pamięta co smacznego było w zwykłych.
Nietechniczna, niezainteresowana tym co w środku e-szluga siedzi, eksperymentująca z przeróżnymi smakami, będzie zapewne pytać i pytać :)




Spóźnione Najlepszego Młoda e-palaczko !!!

Pytaj, jest tu wielu fantastycznych userów którzy posiadają ogromną wiedzę.....ale zanim zapytasz przeszukaj odpowiednie działy z niezbędnymi instrukcjami, poszukaj poradników zasłużonego usera o nicku stacho . To forum to prawdziwa kopalnia wiedzy.

Właśnie zauważyłem że spóźniłem się ze stosownymi instrukcjami za co przepraszam i jako sługa i podnóżek proszę o wybaczenie :wink: .


Pozdrawiam

-- [scalono] 10 mar 2013, 05:41 --




kaprysiak pisze:No to i ja się przywitam.Po 16 latach palenia i ja sięgnęłam po e papierosa.Wapuje mąż i ja razem z nim.
Paliłam 24 sztuki dziennie i sama jestem w szoku ,ze nie sięgam po analogi.



Witam i spóźnione Najlepszego !!!



...i więcej nie sięgaj :lol:




Pozdrawiam
By Floydek
#691830
Witam Szanowne Towarzystwo :)
4 marca dołączyłem do klubu e-palaczy. Nie wyrzuciłem jeszcze całkowicie analogów, ale z 20 dziennie zszedłem do 3-4 :) Są jeszcze sytuacje, po których smoła musi być :)
By Kabanos78
#691882
Witam wszystkich, po możliwości spróbowania u kolegi efajka zdecydowałem się na zakup, wybór padł na EGO-CE5 na początek, jeśli wytrzymam i pójdzie łatwo to pewnie zainwestuję w coś lepszego?.
By Dill
#691888
Floydek pisze:Witam Szanowne Towarzystwo :)
4 marca dołączyłem do klubu e-palaczy. Nie wyrzuciłem jeszcze całkowicie analogów, ale z 20 dziennie zszedłem do 3-4 :) Są jeszcze sytuacje, po których smoła musi być :)


Pewnie przy piwku :) , jednak miej na uwadze to ze palenie hybrydowe nie ma sensu *SMOKEKING*
By Mateo20w
#691910
Hejka witam wszystkich, pale e-papierosa już od 80 dni więc idzie nieżle :) troche się wciągnąłem w to ostatnio zmieniłem klirek (visione cc) na liquinator ebulla DCT i nie powiem ale ten zestaw bardziej mi pasuje, na dniach zamawiam baterie visione spinner 1300 mam nadzieję że będe zadowolony :
By Marek56
#692462
Witam wszystkich serdecznie.30 lat waliłem analogi,od trzech tygodni z e -papieroskiem nie jest źle ,ale jeszcze czasem zajaram kopciucha,jakby mi tej smoły było mało :?
Awatar użytkownika
By Szaddam
#692544
Witam Wszystkich!
Od miesiąca leczę się e-p z palenia analogów i z każdym dniem podoba mi się to coraz bardziej.
A dzięki Wam czynię to coraz świadomiej i z większym smakiem.

pozdrawiam serdecznie :)
By szeyker8911
#692564
Witam wszystkich. Mam na imię Michał z Białegostoku woj. Podlaskie. Wapuje już od około miesiąca z pozytywnymi skutkami. Mój sprzęt to Vivi Nova od eGo. Zbiorniczek 3ml. Na razie na jednej baterii wystarcza mi ja jeden dzień i liquid i bateria. Ale w przyszłości zakupię jakiś mod ponieważ na pewno zacznę sam kręcić grzałki. Kiedyś miałem Milda M401 ale z powodu małęj pojemności liquidu i wadliwości grzałek zwątpiłem. Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
By Ricco-Skyline
#692715
Na tej stronie jest 13 postów. Licząc że kilka się powtarza i niektóre są długie to:
zakładając że mamy średnio 10 postów na tronie razy 265 stron co daje nam

uwaga......... 2650 użytkowników którzy w ciągy 3/4 lat sie przywitali.

A więc gratuluję 2650 użytkownikom.

Od wczoraj z e-papem. Początkowo miałem jakieś 1,5 roku temu colinssa pen 2 którego męczyłem na zmianę z analogami przez tydzień. Koleś sprzedał mi to bo kiedyś się tym zajmował i pogonił dobry sprzęt za nieduże pieniądze... HM nieduże... 500 pln ale 3 sztuki pen 2 i ok 10 butelek liquidu 20 ml. Fajki przestały dymić po paru dniach przeleżane w piwnicy.

Zmotywowała mnie żona która liczy na oszczędności i zdrowie, a więc wziąłem się za czytanie ów forum do 3 w nocy.
Poskutkowało to niesamowitą motywacją bez znacznie nachalnej sugestii - nie mniej jednak historie w których ktoś chce oszczędzić jako początkujący stawiają mnie przed lustrem z przed paru chwil.

U mnie mija 12 godzin bez analaga. Kupiliśmy z żonką Volish Lady przy podmiance dla mnie czerwieni na Longa.
Nie ma porównania - drogo , ale w porównaniu z fajkami zwraca się nam temat w 2 tygodnie!!!!!!!

A więc do zobaczenia za parę lat jak odświeże wątek z podpisem..... E-palę już xxxx lat
:)

pzdrw 4all
Awatar użytkownika
By watson1
#692939
Witam wszystkich forumowiczów!
Palę tradycyjne papierosy od 13 lat... z różnymi przerwami... chyba stwierdziłem, że pora spróbować e-papierosa.
Od wczoraj czytam forum i jestem dość wkręcony w temat. Nie nabyłem jeszcze e-p ale juz jest bliżej niż dalej :)

Życzę wszystkim udanego wieczoru! :D
Awatar użytkownika
By Goroo
#693268
Witam!

E fajkę palę od połowy grudnia - zrobiłem sam sobie i swojemu zdrowiu świąteczny prezent :D Kilka razy zdarzyło mi się zapalić analoga ale smakował kiepsko. Narazie ciągle jestem na etapie "szukania swojego smaku".

Pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By anturek
#693588
Witam wszystkich. Palacz z 12-letnim stażem. Średnio, paczka, dwie na dwa dni - mentole cienkie. Z racji uwarunkowań życiowych - praca, życie, nie miałem możliwości stałego trucia się. Pewnego razu, po kilkugodzinnej przerwie oraz załapaniu masakrycznego wqr*** przepaliłem się. Zrobiło się słabo, zebrało na wymioty, oblały zimne poty i ledwo się trzymałem na nogach. To był moment przełomowy. W sobotę zebrałem się i pojechałem zakupić e-p. Po tym można powiedzieć że odstawiłem analogi z dnia na dzień, gdyż dopaliłem ostatnie kilka które miałem jeszcze ze sobą i tyle. Stażem krótko bo parę dni zaledwie ale nie czuję na chwilę obecną pociągu do papierosów. To tyle by było słowem wstępu. Raz jeszcze każdemu z osobna: bądź pozdrowiony!
By Krzysztofek
#693608
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Po 9 latach palenia analogow (paczka dziennie. - 408zl z dymem/m-c) przyszla dla Mnie nowa era, dzis dotrze do Mnie moj pierwszy e-p. Mam nadzieje ze juz od dzis bede powoli zapominal o analogach, a moj spinnerek i ET bedzie mi dlugo sluzyl. Pozdrawiam Wszystkich.
By Grys
#693830
Witam.

Palę od 13stu lat i właśnie przed chwilą kupiłem e papierosa. Analogi już poszły w odstawkę, i chciałbym by tak zostało. Trochę sceptycznie do tego podchodzę ale chcę tego.

Mój wybór padł na eGo-T.

Pozdrawiam
By gorsetka
#693836
Witam wszystkich!Analogi kopciłam ponad 20 lat,dzisiaj mija 11 dzień,tylko na ep.Jestem przeszczęśliwa,dumna i pewna,że do analogów nie wrócę nigdy.Forum czytałam juz przed zakupem ep,bardzo mnie podbudowało i nadal ma swój duży wkład w moim postanowieniu.Odstawienie analogów poszło gładko,bez bólu,coś nieprawdopodobnego w moim przypadku,a jednak.Pozdrawiam jeszcze raz,w kupie razniej!!!!
Awatar użytkownika
By blantosz
#694078
Witam wszystkich!

Anologi kopcilem 8 lat,dzisiaj mija 7 dzien,tylko na ep mam nadzieje ze nie wroce do analogow. Moja narzeczona również przerzucila sie na ep.

Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
By PaleHajs
#694122
Witam wszystkich e palaczy.

Dzisiaj mija 1,5 miecha od rzucenia analogów i odkrycia nowego zajebistego hobby.
Po około 16stu latach palenia analogów z małymi przerwami postanowiłem zakupić zestaw ep.
Decyzję podjąłem po ciągłych narzekaniach rodziny na smród papierosów.W domu tylko ja paliłem.
Oczywiście nie mogłem palić w domu,musiałem wychodzić na klatkę lub na balkon przy nieraz
20sto stopniowym mrozie.
Po półtora miesiącu nie mam zamiaru ani ochoty wracać do analogów.Jakiś czas temu na imprezie złapałem od ziomka kilka machów analoga i smród jaki poczułem musiałem szybko przepalić ep.

Zaraziłem się wapowaniem i wszystkim co jest z tym związane.Patrząc na te wszystkie mody mechaniczne i el. już wiem na co w najbliższej przyszłości będę oszczędzał kasę.

Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
By Przetak
#694129
Witam Wszystkich!! Analogi zawzięcie i bez przerw paliłem ponad 25 lat. Zawsze mówiłem że lubię i nigdy nie rzucę , ale jakiś mądry człowiek wymyślił e-papierosa i tak skusiłem się prawie pół roku temu. Od tamtej pory nie palę analogów. Na forum trafiłem już jakiś czas temu,ale przyszedł czas się ujawnić. Witam i życzę powodzenia w walce ze śmierdziuchami.
By keirunia
#694303
Witajcie:)
Papierochy kopciłam 12 lat, czyli przez połowę swojego życia. Do e-papierosa miałam drugie podejście 2 miesiące temu. Pierwsze było w wakacje - kupiłam jedno-wielo-razówkę Boge q510. Super sprawa, atomizer działa do dziś :) Jednakże różnego rodzaju wypadku/przypadki spowodowały, że po kilku tygodniach wróciłam do analogów. Obecne raz na tydzień, dwa zapalę analoga - głowa mówi "pal!". Ale gaszę po paru wdechach i nie mam chęci na więcej. Cieszę się, że wertuję we wszystkie strony forum - skręciłam dziś pierwszą grzałkę z pozostałości poprzedniej :D

Oby nas przybywało, a liquidy pozostały legalne i bez akcyzy ;)
Awatar użytkownika
By aniam69
#694316
Witam Wszystkich,

mam na imię Anka i jestem nałogową palaczką od 26 lat. Moim problemem (?) jest fakt, że ja bardzo, ale to bardzo lubię palić. Wielokrotne próby porzucenia nałogu nie wypaliły.

Wapujemy sobie razem z mężem od 3 tygodni. Zero analogów.

Na zadziwione okrzyki znajomych: RZUCIŁAŚ PALENIE!?!?!? odpowiadam, że ja tylko rzuciłam papierosy.

Dobrze mi z takim podejściem, bo nie mam poczucia, że czegokolwiek się wyrzekam ;-)
By Cejot
#694706
:-)) aniam69 pięknie mówisz!
Mnie tez pytają kiedy rzuciłam, po 20 latach palenia z dwoma próbami ( raz na plastrach drugi na tabletkach )... naprawdę czuję się jakbym rzuciła! :-)
Powodzenia Wszystkim!
  • 1
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 205
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.