EPF
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#918239
Wczoraj będąc u kol. donjohn :) Wpadliśmy na pomysł by zorganizować Zawody Waperów w wielkości chmurki :P
Odbywało by się to bardzo prosto, Sklepy w wiadomym celu ubierając w koszulki firmowe sponsorowały by Zawodników Otrzymując Reklamę :) Juri :) to oczywiście wszyscy zgromadzeni którzy nie biorą w zawodach udziału piszą numer zawodnika na kartce gdzie specjalnie powołana komisja podlicza glosy :) Oczywiście Sprzęt zawodników możne być tuningowany dla lepszego efektu :) dodatkowo każdy zawodnik uiszcza symboliczna opłatę która można przeznaczyć na dzieci :) Miejsca zawodów to oczywiście Spoty :) *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By szperaczz
#918251
Strasznie wam się musiało nudzić, albo :beer: było za dużo :palm
Ewentualnie proponuje jeszcze zmianę liquidu, bo ten co używacie wyraźnie szkodzi :D


Tapnięte z .......
Awatar użytkownika
By milczacy
#918259
To już lepiej, by wyrównać dysproporcje zawodników i szanse uniezależnić od sprzętu, pojemności paszczy czy objętości płuc. Albo - by uniknąć konieczności kontroli antydopingowej - pomyśleć nad turniejem analogicznym do fajkowego "konkursu wolnego palenia". Znormalizowany sprzęt, równa ilość liquidu dla każdego zawodnika, maksymalnie po dwie asystentki/hostessy dla każdego by nie wapować na smutno i ....kopcić na czas, kto pierwszy skończy baniak, albo się porzyga ;)
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#918263
Bardzo dobry pomysl :) dodatkowo można wprowadzić tez rożne Klasy Gdzie będzie od 0.4 ohma do -0.7 ohma grzala i kolejno 0.8- 1.1 :) i tak dalej :)
Awatar użytkownika
By Markovsky
#918278
kategoria junior z zerówkami, a co
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#918285
no to ja w Tej Junior moge startowac :)
Awatar użytkownika
By soniqs
#918290
to może jeszcze wprowadzić klasę związaną z ilością jarzeniówek, które wiszą nad głową podzas puszczania dymka, co? :) nie no, tak na serio chłopaki, wczoraj było chyba palone co innego, prawda? :)
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#918291
nic mi na ten temat nie wiadomo :) *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By nemiasty
#918309
Mam chęć stwierdzić, iż przypuszczam, że w toku Waszej dyskusji oraz niespożytej we właściwy sposób energii wpadliście na tak irracjonalny pomysł, że... eh... napiszę krótko - nieźle się nudziliście! :)
Awatar użytkownika
By donjohn
#918408
ekhm...byłem w stanie nieważkości wczoraj więc co złego to nie ja :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By prymus140
#918435
MUHI, zapomniałem powiedzieć ze w tych samoróbkach które Ci wysłałem dodałem pewnych ulepszaczy, które czynią świat piękniejszy i beztroski.Odstaw je na razie. :lol:
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#918437
prymus140 pisze:MUHI, zapomniałem powiedzieć ze w tych samoróbkach które Ci wysłałem dodałem pewnych ulepszaczy, które czynią świat piękniejszy i beztroski.Odstaw je na razie. :lol:

ooo nie nieodstawiam niech bedzie swiat piekny :)
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#918448
Qński pisze:A można przynieść 400W wytwornicę pary? :mrgreen:

Jeśli jesteś w stanie wsadzić sobie gorący wylot w paszczę i się tym zaciągnąć to spoko :mrgreen:

400W wytwornica dymu+QŃ = 400 Watowy PAROQŃ *TANIEC*
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.