EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#889940
Specyfikacja :

Materiał : Stal nierdzewna 316

Średnica : 23mm

Wysokość : AIOS-T / 51mm, AIOS-D / 26mm

Średnica pierścienia : 25mm

Regulacja przepływu powietrza

Pojemność zbiornika, przy konfiguracji genesis, lub tank system : 3ml

Typ : Hybryda

Regulacja pinu "+"


Aios-T/D, to atomizer produkcji koreańskiej, którego twórcą jest MoJo, z Koreavape. W pełni rozbieralna konstrukcja, pozwala na użytkowanie, jako zwykły dripper, genesis ( dolnogrzałkowy ), czy choćby tank system. Tak na prawdę ogranicza nas tylko fantazja, bo można tutaj robić cuda na kiju.


Po prawej wersja do dripowania, a po lewej genesis, bądź tank system

Obrazek


Kilka fotek części

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Wąski
#892871
Ja chyba nigdy nie zejdę z kosztami poniżej tego, co było w analogowym czasie... ;)
Poczytałem, pogooglałem i poszło zamówionko. FT ma dwie wersje... i z tego pośpiechu połakomiłem się na śrubokręcik i posrebrzane styki... :lol: Cena ta sama, ale nie zauważyłem, że wysyłka zamiast jutro, to dopiero 7 listopada. :? :mrgreen:
Najbardziej mnie ciekawi skręcenie wersji D ejajołesa. Z batkami 18350 będzie niezły maluszek! *SMOKEKING*

Awatar użytkownika
By LukaszM.
#905551
Thaniell pisze:
Obrazek



Tutaj jak masz drobną kasę to zatankujesz.
Nawet dzięki jednej monecie możesz napełnić baniak w każdym miejscu na świecie ;)
Awatar użytkownika
By Daro1971
#906145
Miałem cyca i byłem zadowolony, więc tu nie powinno moim zdaniem być problemów.dosyć przemyślana konstrukcja.Oczywiście wolał bym gwint pod Jm lub Windrose,ale cóż :(
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.