EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#230223
azothot pisze:W zasadzie jedno co wiem to to że para wodna powoduje gąbczenie płuc...
A z czego Ty masz parę wodną w e-papierosie?
Awatar użytkownika
By azothot
#230226
A z czego Ty masz parę wodną w e-papierosie?
A to co wdychasz to moze tlenek wegla?lol na maksa
Awatar użytkownika
By kilgore trout
#230230
Azothot, może sprawdź najpierw z czego masz zrobiony liquid ? ;)
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#230232
azothot pisze:
A z czego Ty masz parę wodną w e-papierosie?
A to co wdychasz to moze tlenek wegla?lol na maksa

Masz rację, lol na maksa. Jeno nie z Mareckiego, który wie, co wdycha, lecz z Ciebie, który raczej niespecjalnie się przyłożyłeś do nauki.
Zapowiada się kolokwium poprawkowe.
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#230233
azothot pisze:
A z czego Ty masz parę wodną w e-papierosie?
A to co wdychasz to moze tlenek wegla?lol na maksa
Dobra, jesteś początkująca, więc Ci daruję i lol nie zrobię. Zadałem proste pytanie, trochę prowokacyjne. Skąd para wodna w e-papierosie, skoro w liquidzie wody nie ma? Jakaś alchemiczna przemiana glikolu w H2O? To co wydychasz i widzisz to owszem para, ale glikolu lub gliceryny roślinnej, w zależności z czego jest zrobiony liquid.

No tak, guru chemii mnie uprzedził :D
Awatar użytkownika
By azothot
#230236
ok,ok moj blad,wyczytana "mgielka" mnie zwiodla,reszte podtrzymuje
Awatar użytkownika
By Tomba
#230237
azothot pisze:ok,ok moj blad,wyczytana "mgielka" mnie zwiodla,reszte podtrzymuje

Czyli co?
To "lol na maksa"?
Awatar użytkownika
By azothot
#230243
odnosnie pierwszego postu;ale nie o gabczeniu zeby nie bylo ze znow niedopowiedziane jak zes zainsynuowal,mianowcie badan potwierdzajacych szkodliwosc e-palenia...
Awatar użytkownika
By mariolamuz
#353208
A czy owa para wodna nie bierze się przypadkiem z wdychanego powietrza, które jest podgrzewane przez ta mini grzałkę???? Przecież w powietrzu jest spory procent wilgotności, czyż nie??
Awatar użytkownika
By szperaczz
#353209
mariolamuz pisze:A czy owa para wodna nie bierze się przypadkiem z wdychanego powietrza, które jest podgrzewane przez ta mini grzałkę???? Przecież w powietrzu jest spory procent wilgotności, czyż nie??


Włącz dużą grzałkę i uzyskaj parę wodną z powietrza, biegając po pokoju :lol:

Nie dość że temat z przed roku, to takie głupoty piszesz :?
Awatar użytkownika
By Amix
#353220
mariolamuz pisze:A czy owa para wodna nie bierze się przypadkiem z wdychanego powietrza, które jest podgrzewane przez ta mini grzałkę???? Przecież w powietrzu jest spory procent wilgotności, czyż nie??

No co Ty :!: :!: Parę wodną Chińczycy razem z lliquidani nam dostarczają. O grzałce nie wspomnę, ale są pewne liquidy i zawarta w nich para wodna pomija grzałkę dostając się bezpośrednio do wątroby i zaspakaja w ten sposób głód wątrobowy. Najlepszym lekarstwem jest wątrobianka wieprzowa :mrgreen:
Sorry za off topa, ale tak jakoś mi się napisało :lol:
Awatar użytkownika
By mikad
#353268
mariolamuz pisze:A czy owa para wodna nie bierze się przypadkiem z wdychanego powietrza, które jest podgrzewane przez ta mini grzałkę???? Przecież w powietrzu jest spory procent wilgotności, czyż nie??

No... i powoduje niekiedy gąbczenie mózgu ( gąbczaste zwyrodnienie mózgu tj. chorobę Creutzfeldta-Jakoba) :roll: :mrgreen:
Sorry za off topa, to wszystko przez Amix-a :lol:
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.