EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By dimmu
#305635
Gdy kupiłem swojego pierwszego e-p (DSE 901) to przestałem palić analogi całkowicie (nawet do alkoholu):) Pierwszego śmierdziela spróbowałem po 3 miesiącach.... zakręciło się w głowie i wyrzuciłem:) Na co dzień nie ciągnie mnie w ogóle:) Riva i karti watkowe spełniają swoją funkcję:) sytuacja zmienia się kiedy piję piwo:) wtedy lubię poczuć smak i zapach tytoniu :p Gdzieś to w głowie głęboko siedzi :(
Ogólnie jestem zadowolony z przejścia na e-p bo z 20 szt dziennie na kilka szt w miesiącu to moim zdaniem zadowalający efekt.
By Skippert28
#308812
E-P palę króciutko, bo zaledwie 4 dni, ale od tego czasu ani jednego analoga :)
Specjalnie dzisiaj kupiłem sobie 3 browarki na seans filmowy i eGo-T zdał egzamin(ale za to w kilka godzin poszły dwa kartridże :D)
By rasu33
#308842
od 1 maja ani jednego macha i co najważniejsze nie ciągnie, a paliłem 20 lat, udało mi się nawet zejść z mocą liquidu z 18mg na 12mg, kurde to na prawne działa :D :D :D
By gucio73
#309012
Witam, od początku przygody z e-papieroskiem po upływie ok 3 miesięcy 2 machy analoga i do smietnika. Poza tym juz ani razu. Jak dla mnie e-p to swietny wynalazek nie sadziłem że tak łatwo pozbędę się tytoniu :!:
Awatar użytkownika
By ChatNoir86
#309178
Od początku przygody z e-papierosem wypaliłam ok 5 analogów. Nie pamiętam, kiedy zapaliłam ostatniego śmierdziela, ale teraz nie ciągnie mnie do nich w ogóle. To już nie jest to samo :)
Awatar użytkownika
By mati3006
#312476
Do tej pory (45 dni e-palenia) wypaliłem nie więcej niż 5 analogów. Z czego 3 na samym początku a 2 jakoś tak okazyjnie na próbę jak smakują po prawie miesiącu e-kopruszenia. Oczywiście żaden nie był wypalony do końca, po 3-4 zaciągnięciach - KOSZ.
Awatar użytkownika
By Trolek
#315437
a ja od piątku znowu walczę ;P

Jestem bez analoga i szczerze mówiąc... nie jest źle ;)

co najlepsze przestałem pić kawę codziennie rano :D Nie wiem skąd mi to się wzieło... alee :P odpowiada mi to :-)

Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
By Sergej2302
#316064
E-kopcę 6 bitych dni i ani jednego analoga, nie wiem jak mi się to udało zrobić ... Ale to nie ważne, najważniejsze, że nawet mi się nie chce i nawet nie myślę o zapaleniu analoga :D
By troterka
#316177
od roku zero analogów :) no mmoże prócz 3 oszukańczych machów z l&m'a mentola. ale tak mnie znudziło, że padłabym jakbym całego wypaliła. tylko e-papieroski ze smakowym filtrem teraz popalam i jest mi z tym dobrze :)
Awatar użytkownika
By zakk87
#319614
nie palę analogów odkąd mam e-p, śmierdzą mi z daleka:) 3 dnia e-palenia wziąłem bucha z LM'a i myślałem że puszczę spawa.
jest pięknie, wcale do analogów mnie nie ciągnie:)
Awatar użytkownika
By facet
#319986
Jak na razie ani jednego analoga:)
Nie ciagnie mnie do nich wogóle:) nawet zapomniałem że istnieją:)
Nawet w barze przy piwku koledzy częstuja i nie biorę:) bo EP, strasznie mi zasmakował:)
Nie wyobrażam sobie powrotu:)
Palilem paczke dziennie:) Wydatki spadly z 300 do około 50zł na miesiąc:) (kartomizer, ew. liquid)
By rockets40
#320449
Ja mam chyba podobne podejście do tego tematu jak Tomba. Od pierwszego pociągnięcia e-p - zero analoga . Akurat padła mi batka , a ponieważ mam jeszcze tylko drugą z zestawu (reklamacja przynajmniej parę dni), żeby nie kusić losu zakupiłem natychmiast rezerwowy. Licznik analogów "zero"- i niech tak zostanie. Ponad 30 lat palenia przynajmniej paczki dziennie wystarczy . Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By olala
#326988
Kupiłam e-p w piątek, od pierwszego e-macha nie paliłam już szlug, następnego dnia poszłam na imprezę, bateria padła, kupiłam paczkę fajek, spaliłam z 15 na baletach, przyszłam do domu, włączyłam e-petka do ładowarki, od niedzielnego poranka już (od którego liczę w banerze) ani jednego szluga.
By Risto
#327126
Od godz. 00:00 24.11.2010r. ani jednego bucha z analoga. Rzuciłem od razu, bez żadnego okresu przejściowego-czytaj hybrydowego, bo nie mogłem już znieść tego odoru dymu tytoniowego, którym przesiąknięte były ubrania. Ba, nie odczułem ani razu ochoty czy potrzeby zaciągnięcia się analogiem, a byłem kuszony i to nie raz. O dziwo, dym tytoniowy mi nie przeszkadza. Zona pali L&M-y, ale syna przeciągnąłem na dobrą stronę mocy, zaraziłem e-paleniem, Jedno wiem na pewno, do palenia analogów już nie powrócę. *BYE* *TANIEC*
Awatar użytkownika
By Wuntek
#327475
A ja sobie od czasu do czasu złapię macha analoga, żeby po raz kolejny poczuć jak to g**no śmierdzi i dlaczego warto trzymać się e-p:P
Awatar użytkownika
By Bee
#337458
Ja w ciągu 11 dni wypaliłam jakieś 4 analogi.
Poszły 3 sztukasy trzeciego dnia(bo tapetowałam i łapy z kleju były) i za kolejne 3 dni na poczęstunek 1 śmierdziel.
Do dziś się cieszę z mojego E fajka.
Tyle smaków do wyboru i zero smrodku.I latać po papierosy nie trzeba... Pięknie jest.
Awatar użytkownika
By KIJU
#338489
na początku też podpalałem analogi przez 2 mieś może paczkę spaliłem
teraz jestem juz e-p zero analoga i zaczynają mi śmierdzieć
Awatar użytkownika
By Ati
#347419
Po pierwszym, i jakze trudnym tygodniu, wyciagnalem od znajomego czerwonego malboraska coby sprawdzic co odrzucilem :)

Jako ze wzialem to i spalilem ale wrazenie, hmm, mniej wiecej jakbym wzial popielniczke do ktorej ktos petowal tydzien, wywalil kiepy, zalal woda i wyplukal sobie tym usta :D Wniosek, nawet najwiekszy i najbardziej wlochaty bobr palony ogniem piekielnym z karto, ato, clearo, czy innego mizera jest lepszy niz to "cos"
Awatar użytkownika
By underfire
#348458
Dzisiaj miałem dużą chęć zapalić analoga, na tyle mnie ciągnęło że zastanawiałem się nawet nad kupnem paczki. Podobne uczucie miałem na początku przygody z e-paleniem gdy śmierdziuchy szły w odstawkę :) ale dałem radę zaciągając się raz za razem e papierosem *SMOKEKING*
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.