EPF
Nasze własne produkcje
By feleksc
#200778
Jak tam? Mozna zamówic? Jakie koszta? Dalej okolice 100?
Ostatnio zmieniony 11 sie 2010, 18:32 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: KAŻDE zdanie zaczynamy od WIELKIEJ litery. Używamy też spacji!
Awatar użytkownika
By masive82
#205515
dzięki lennin - i mój Box dotarł :) - wersja nocno - szpiegowska (czytaj czarna bez ledów, stroboskopów i disco kuli ;) )

testy i poligon z racji problemów technicznych po mojej stronie przełożone niestety na weekend :(
By user
#205543
massive, wybrałeś jedyną słuszną wersję :)
Ja też mam identycznego. Zero lansu, ale działanie? BAJKA :) I o to chodzi.
Awatar użytkownika
By lennin
#205554
Powoli kończymy zabawę w boxy :) Za dużo czasu mnie to kosztuje i nerwów. Kto tam jeszcze dobijał niech sie odezwie ponownie na PW.
Awatar użytkownika
By masive82
#205595
no ja słyszałem że nie kończysz, tylko wprowadzasz nowy (trochę większy) rodzaj boxa - nawet w banerku masz zapowiedz - wersja treasure :D :

Obrazek

Powiedz tylko, jakie aku tam wlezie ;)
Awatar użytkownika
By donjohn
#205623
A ja mam wersje Lansss :lol:
Śmiechy mam jak idę wieczorem z browarem po ulicy i boxem w paszczy - a tu coś się świeci heheehehe
widok tych ludków - rozbraja mnie i poprawia humor :piwo
Awatar użytkownika
By masive82
#205967
jestem po 5 minutowym teście - akurat miałem 10ml butelczynę camela od Kinga i w pełni naładowane aku więc szybki montaż plus kingowska 510tka i... czuję MOC!

niby takie proste a takie skuteczne - lennin - raz jeszcze wielkie dzięki za Boxa! jakbym mógł to wielkie piwo bym Ci postawił!
Awatar użytkownika
By lennin
#207086
Kilka osób sie pytało odchodziło z kwitkiem. Zostały ostanie sztuki czerwone i niebieskie bez diody na 510. Kto ma ochotę sie załapać jeszcze zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
By esnaider
#243813
Po wielu miesiącach palenia tego cuda mogę powiedzieć, że nie ma nic dla mnie lepszego.
Może teraz, jak będzie Ego-T przestanę chodzić z pudełkiem, ale nie ma to jak moc 18650 :).
Zrobiłem tego z 6 sztuk, jeden poszedł do kosza, dwa są palone w rodzinie, jeden ma kolega. Ja mam dwa, ale kolejne dwa automaty się robią, jeden na gwint 901, jeden na 510.
Mam jeszcze gwint do 801 i dwa do 510 pewnie takie mody też powstaną. Nie ma to jak palenie kilku smaków bez konieczności zmian, płukania i takie tam.
Co do wężyka to pale jeszcze na 1.2 mm, znakomicie sprawdza się w zimie jak liquid gęstnieje od temperatury, łatwiej się go transportuje.

Moje mody nie są tak ładne jak od Lennina, ale działają, dzięki nim nie wróciłem do analogów choć byłem bliski.
Awatar użytkownika
By padu
#243910
A ja pale boxa bez wtrysku na dripie tylko 2x18650 na VHV z HG. UFFF nie znudzi mi sie.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.