EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Alfonso Perez
#138870
a więc starałem się obserwować ładowanie batki, ale moment naładowania mi umknął ;/ nie mniej jednak na pewno naładowana już była po 1 godz i 40 min. ładowarka mrugać co jakiś czas na zielono zaczęła po ok 40 min. bateria była rozładowana do końca tzn nie mrugała nawet przy próbie złapania chmurki. bateria tak dla jasności jest już o tej większej pojemności. a może masz coś z usb nie tak? pozdrawiam i życzę bezawaryjności na przyszłość
By DREAMCATCHER
#140321
Mam już tego E-FAJKA miesiąc (ECIS-510) Bateria ledwo trzyma (czytaj-pełne ładowanie i kilka buchów) [cenzura] się, jestem przywiązany do gniazda USB, a teraz stoją te same fajki po 120zł, wiec nie wiem czy warto było, musze kupić baterie nową lub kabel USB, dobra wiem że mi ktoś zaraz napisze że ma tą fajke i mu zajedwabiście trzyma bateria i ma go już poł roku albo rok i że żle formatowałem, NIE - formatowałem dobrze, wiem co mówie! (nie nabierajcie sie na ściemy sprzedawców a ich jest pełno na tym forum) pozdrawiam
Awatar użytkownika
By E-JACK
#140348
Baterie w Ecis 510 mają pojemność 140mAh. W nowszej wersji 510L pojemność = 190mAh. Seria 510L ma też inny ulepszony atomizer. Zazwyczaj baterie w serii 510 niezależnie od producenta nie trzymały długo. Z obserwacji 510L mogę stwierdzić, że bateria działa ok 3 godzin przy średnio intensywnym wapowaniu. Oczywiście jeśli nie będziemy wyjmować 510 z ust to bateria nie wytrzyma zbyt długo. Ładowanie baterii 510L trwa ok 2.5 godz.
By DREAMCATCHER
#140370
E-JACK pisze:Baterie w Ecis 510 mają pojemność 140mAh. W nowszej wersji 510L pojemność = 190mAh. Seria 510L ma też inny ulepszony atomizer. Zazwyczaj baterie w serii 510 niezależnie od producenta nie trzymały długo. Z obserwacji 510L mogę stwierdzić, że bateria działa ok 3 godzin przy średnio intensywnym wapowaniu. Oczywiście jeśli nie będziemy wyjmować 510 z ust to bateria nie wytrzyma zbyt długo. Ładowanie baterii 510L trwa ok 2.5 godz.


Włąśnie mam tą wersję L, po miesiącu pare buchów, jeśli to jest szczyt technologii ECISA to wybrałbym jednak coś innego. Albo sobie kupić 12 baterii na rok.
Awatar użytkownika
By Alfonso Perez
#140400
no to na to wychodzi, że ja jestem szczęściarzem, albo trafiłem na bardzo dobrą sztukę :D mi ładuje się bateria krócej niż 2,5h atomek działa bez zarzutu nie odczuwam żadnej "ściery" raz zrobiłem mu pranie, używam różnych smaków i nie czyszczę go co dzień ani nic z tych rzeczy, ale ostatnio zaczął pochłaniać większe ilości liquidu tzn. trzeba dolewać częściej niż na początku bo ilość dymu się zmniejsza. po dolaniu cumulusy wypuszczam *SMOKEKING* no i zauważyłem że też liquid w tej kwestii ma bardzo dużo do powiedzenia. co do ceny logiczne jest że ceny e-papierosów będą spadać. ja też widzę, że są już o wiele tańsze niż np. miesiąc temu, ale jakby każdy tak na to patrzył to nikt by nigdy nic nie kupił! ja kupiłem LCD 32' za 2700zł teraz mógłbym kupić za 1700zł i nic na to nie poradzę. co do baterii to początkowo wystarczały mi 2 na cały dzień teraz dzień mi się wydłużył bo pracuję przed kompem do późnej nocy i potrzebuję 3. Nie wiem czemu tak Ci padły może z tego względu że katowałeś non stop jedno ja mam 2 i zauważyłem minimalny spadek pojemności po miesiącu używania dwóch na przemian. używam ponad miesiąc i cały czas jestem happy. niedługo kupię jeszcze jakiś inny ale to bardziej z ciekawości niż nie zadowolenia z tego. DREAMCATCHER proponuję Ci rozejrzeć się za czymś nowym bo jak jest tak jak piszesz to nie ma sensu się wku****, a co do tego formatowania ja zrobiłem tak jak polecał producent, ale czytałem gdzieś że to nie robi różnicy czy postąpisz tak czy inaczej bo ten efekt pamięci jest minimalny a może go nawet brak. jednak ja ładuję dopiero po rozładowaniu bo baterie z koma już kiedyś takim sposobem załatwiłem.
Awatar użytkownika
By E-JACK
#140498
DREAMCATCHER pisze:
E-JACK pisze:Baterie w Ecis 510 mają pojemność 140mAh. W nowszej wersji 510L pojemność = 190mAh. Seria 510L ma też inny ulepszony atomizer. Zazwyczaj baterie w serii 510 niezależnie od producenta nie trzymały długo. Z obserwacji 510L mogę stwierdzić, że bateria działa ok 3 godzin przy średnio intensywnym wapowaniu. Oczywiście jeśli nie będziemy wyjmować 510 z ust to bateria nie wytrzyma zbyt długo. Ładowanie baterii 510L trwa ok 2.5 godz.


Włąśnie mam tą wersję L, po miesiącu pare buchów, jeśli to jest szczyt technologii ECISA to wybrałbym jednak coś innego. Albo sobie kupić 12 baterii na rok.


Przesadzasz ... a gdzie kupiłeś?
By DREAMCATCHER
#141906
E-JACK pisze:
DREAMCATCHER pisze:
E-JACK pisze:Baterie w Ecis 510 mają pojemność 140mAh. W nowszej wersji 510L pojemność = 190mAh. Seria 510L ma też inny ulepszony atomizer. Zazwyczaj baterie w serii 510 niezależnie od producenta nie trzymały długo. Z obserwacji 510L mogę stwierdzić, że bateria działa ok 3 godzin przy średnio intensywnym wapowaniu. Oczywiście jeśli nie będziemy wyjmować 510 z ust to bateria nie wytrzyma zbyt długo. Ładowanie baterii 510L trwa ok 2.5 godz.


Włąśnie mam tą wersję L, po miesiącu pare buchów, jeśli to jest szczyt technologii ECISA to wybrałbym jednak coś innego. Albo sobie kupić 12 baterii na rok.


Przesadzasz ... a gdzie kupiłeś?


U pewnego "znanego" sprzedawcy, poczytaj watki wczesniej to bedziesz wiedzial u kogo... nie przesadzam naprawde, jestem bardzo obiektywny.
Awatar użytkownika
By Alfonso Perez
#165551
Alfonso Perez pisze:no to na to wychodzi, że ja jestem szczęściarzem, albo trafiłem na bardzo dobrą sztukę :D


potwierdzam, że z tym pierwszym atomkiem trafiłem na wyjątkową dobrą sztukę. działał bez zarzutu non stop tylko on przez ponad 60 dni. bez zabiegów pielęgnacyjnych na różnych liquidach. padł, zastosowałem kulkę i działał jeszcze ok 1,5 tygodnia i odłożyłem na półkę => zasłużył na emeryturę choć dymi jeszcze trochę. założyłem nowy i rewelacja, ale tylko ok 2 tyg. wczoraj wywaliłem knot i jadę bez knota i bez kulki, a co tam. na razie dymi jak nowy :D baterie dają jeszcze radę. :zakrecony
Awatar użytkownika
By szczuro
#175799
patrze na ten baner i tak reklamuja tego ECIS 510 z tyloma wkladami gratis i do tego brytyjskiej firmy - chyba sobie kupie - w koncu MADE IN jukej - na jutrzejszy meczyk jak znalazl :lol:

PS i koniecznie "helta" za 99 - kupowac szybko *BOJE SIE*
PS2 ja rouzmiem, ze kasa jest kasa, ale takie cos reklamowac - szkoda gadac
Awatar użytkownika
By vertigo
#175835
Może źle uważam ale,
kupując mamy gwarancję, wszystko ma prawo się zepsuć, odsyłamy w ramach gwarancji do sprzedawcy, otrzymujemy drugi egzemplarz.koniec
p.s. kupujemy papierosa a do niego cartomizery, a nie odwrotnie :shock:
Awatar użytkownika
By borekpriv
#185439
A kupił ktoś już ECIS 510 BLACK od www.arcotech.pl ? jak to się sprawuje ? , cena jest ok , ale batki 190 mAH to chyba słabe
"...GWARANCJA 12 miesięcy - na baterię oraz atomizer...."
Hmmm co wy na to ?
Awatar użytkownika
By Xaphan
#187448
W ArcoTech kupowałem i wszystko ok. Serwisu jeszcze nie testowałem jak to jest z tą roczną gwarancją, ale niedługo będzie okazja.
Awatar użytkownika
By naits
#187553
u mnie bateria jest nieco dziwna, ładuje sie w 30 minut na ładowarce USB 150mA coś za szybko
szkoda że na tym ecisie 510 nie dymią atomki od KAMIKAZE, teoretycznie powinny ale nic z tego
Awatar użytkownika
By navegare
#187558
@naits - to znaczy, że dymią tylko ecisowe? Bo te od kamikaze są przecież typowe, takie same jak z dpv9, z TW, z HG. Pod względem skręcalności i współpracy z bateriami oczywiście, w szczegółach się różnią.
Awatar użytkownika
By naits
#187566
Kupowałem samą baterie ecisa z myślą że atomki mam po co będe kupował i niestety to nie działa - atomek XL od KING'a też nie działa
Zadziałało z kartomizerami 510 od edymka, ale one są z pod znaku ecisa, zadziałała też z atomkiem XL totallywicked
zamówiłem dziś atomka z dpv9 i kartoma e2 to sprawdze czy z tym zadziała, ale całość z kamikaze odpada
Awatar użytkownika
By navegare
#187568
Volty nie przechodzą :). Można by pewnie próbować podnieść nieco styki środkowe baterii i/lub atomizera, tu czasem decydują ułamki milimetra.
Awatar użytkownika
By Potek
#187988
natis, właśnie sprawdziłem na posiadanych bateriach Ecisowych moje wszystkie atomki od 510... i te zwykłe i te XL i te BIG. Wszystko działa poprawnie we wszystkich możliwych kombinacjach. Coś musi być nie halo z tą Twoją baterią.
Awatar użytkownika
By naits
#188317
a ja sprawdziłem atomki em510 i działają na tej batce ecisa, tylko nie działają na niej atomki od kamikaze
By Oowad700
#213687
A ja jednak prosiłbym kogoś o opinię,nie chcę wyrzucać kasy w błoto.Interesuje mnie 510-tka o kształcie zwykłego papierosa i białym kolorze,dlatego myślę o tej promocji.
By DrKubus
#224189
Zamowilem dzisiaj 510 u e-dymek.com, a teraz znalazłem link do zestawu 2 fajek za 129 w arcotechu: http://www.arcotech.pl/index.php?produc ... rod_id=108 właśnie myślałem czy nie kupić ich jako części zamiennych, ale to rzuciło mi się w oczy to końcówka "filtra" 510 z założenia mają "ścięte" ustniki, a na ostatnim zdjęciu z ww. strony ustniki są okrągłe. Jak myślicie czy mimo wszysto warto brać je dla samych baterii i ładowarek?

Pozdrawiam
K.
Awatar użytkownika
By Alfonso Perez
#224197
dużo ma również okrągłe, zresztą dla mnie nie ma różnicy. części się przydadzą na pewno *SMOKEKING*
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.