EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Sebastian89
#1698859
Chcę najlepiej całkowicie rzucić e palenie lub przynajmniej zejść do 0mg/ml. Jak to zrobić ? Jakie są sposoby na to ? Jeżeli miałbym schodzić na palenie coraz mniejszej nikotyny, to co jaki czas ją zmniejszać i w jakiej ilości ?
Obecnie palę 18mg/ml.
Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1698860
Nic prostszego. Odłóż na bok, sprzedaj lub oddaj wszystkie zabawki i cały osprzęt epapierosowy i zapomnij o wapowaniu.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1698862
Po pierwsze: CHCIEJ!
a reszta sama się ułoży ;)
Przejrzyj też watek Zero-niko (link w moim podpisie).
Awatar użytkownika
By pok14
#1698867
Idź za lemingami, uwierz durnej reklamie w TV i kup Desmoxan.
A tak na poważnie najlepiej do ograniczenia sięgania po e-p prowadzi kręcenie własnych grzałek w dobrze oddających smak czajnikach, siekierzaste tytoniowe smaki liqu i liquidy miętowe lub ice czy imbir.
Awatar użytkownika
By kurok
#1698935
Odrzuć liquidy smakowe. Później zejdź z mocą. No chyba, że chcesz od razu to wtedy Ty, będziesz nasz uczył. Tak też da się.
Przychylna też infekcja, przeziębienie itp., wielu z nas wówczas nie wapuje, a później niestety wraca. U Ciebie może być inaczej.
Zrywasz na zawsze i olewasz to, że masz sprzęt, zapasy itp. Zamortyzowały się, w części lub całości, nieistotne.
Niestety przy 18mg nie mam pomysłu. Może najpierw zejdź do 3 mg lub przynajmniej do 6mg. Wówczas będzie łatwiej iść dalej.
Tak chyba najrozsądniej, choć każdy jest inny i może dasz radę szybciej.
By Benko2rr
#1699058
Możesz też co np. Miesiąc zmniejszać moc liquidu z 18mg 16, 12, 6, 3 aż dojdziesz do 0mg.
By Sebastian89
#1699956
Dzięki za podpowiedzi. U mnie jest tak że nie raz chcę rzucić a nie raz nie. Jakiejś SILNEJ motywacji do rzucenia e-papierosa nigdy nie miałem i nie mam.
By Piquer
#1722001
Najważniejsza jest silna wola, bez tego ani rusz:) Jeśli będziesz taką miał to osiągniesz sukces.
Awatar użytkownika
By gemino
#1722005
Nie wiadomo jak długo jedziesz na tej 18, ale sam wiesz czy to za mocne, czy jeszcze nie. Zejdź z mocą do 12mg i zobacz co się stanie. Jeśli robisz sam liquidy, to co jakiś czas zmniejszaj dawkę nikosi. Jest wiele dróg, a Ty musisz znaleźć swoją. Najłatwiej podobno zejść do 2-3mg, a potem jest potrzebna większa motywacja, bo i tak wszystko siedzi w głowie

wysłane z fona :-D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.