EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By ProZak
#1651957
Nie wiem czy zwróciliście uwagę na fajny trend w amerykańskim środowisku waperskim jakim jest pozowanie modelek do zdjęć z modami czy liquidami.
Zauważyłem, że jest już sporo dziewczyn, które w ramach recenzji przedstawiają produkty dla e-palaczy w fajny, wysublimowany sposób.
Na Instagramie można znaleźć sporo fajnych profili.

Oto kilka, wg mnie ciekawych :)

- https://www.instagram.com/pandora.blue/
- https://www.instagram.com/pandora.blue1/
- https://www.instagram.com/halliemariemodel/
- https://www.instagram.com/subohm_turtles/
- https://www.instagram.com/drip_doll/
- https://www.instagram.com/inked.vapers/

*SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 11 maja 2016, 13:02 przez ProZak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1651960
Może trochę się jednak wysil i daj zdjęcia i linki.
Awatar użytkownika
By ProZak
#1651971
Riccardo pisze:Może trochę się jednak wysil i daj zdjęcia i linki.


Linki już dodane :) Sorki, ale na smartphonach zazwyczaj używa się aplikacji do Instagrama więc wtedy przydają się same loginy :)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1651975
Ale fajne, bo są cycki? Tylko tyle?
Awatar użytkownika
By ProZak
#1651986
.kokakola pisze:Ale fajne, bo są cycki? Tylko tyle?


No właśnie nie wszędzie :) A temat zarzuciłem jako ciekawostkę waperską :)

.selol pisze:Temat raczej to hydepark'u


W HydeParku z tego co widzę mają być tematy nie związane z e-paleniem :)
Awatar użytkownika
By krisIs
#1652051
A co złego w cyckach? :)

Żonatym wiele więcej niż tylko popatrzeć na inne baby nie zostało.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1652054
krisIs pisze:A co złego w cyckach? :)

Żonatym wiele więcej niż tylko popatrzeć na inne baby nie zostało.

W końcu to, że facet jest na diecie, nie znaczy że nie może spojrzeć w menu;)

Tapatalk
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1652055
Jakbyście mieli swoje co tak wyglądają to byście nie musieli się oglądać za innymi :P
Trzeba było się wcześniej zastanowić :lol:
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1652230
Ot, kolejna sprawa przekonująca małolaty, że wapowanie to świetna zabawa.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By MagdalenaW
#1652799
Dziary, cycki, tyłki, idiotyczne fullcapy i do tego e-papierosy.

Może ktoś ma dla mnie wskazówki gdzie mam wyjechać w dzisiejszych czasach, abym nie musiała przeżywać egzystencjalnego bólu czterech liter 10 razy dziennie?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1652827
A gdyby tak mężczyźni przestali się podniecać na widok kobiet to byłoby w porządku? ;)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1652854
Zanik zainteresowania płcią przeciwną był by katastrofalny w skutkach , zastój..., 500 + nie miało by znaczenia, upadek cywilizacji - to tak w skrócie...
Awatar użytkownika
By MagdalenaW
#1652877
Niech się podniecają, ale odróżnijmy worki na spermę od kobiet.
Drogi Tymonie upadek cywilizacji następuje właśnie teraz. Społeczeństwo pozbawione kręgosłupa moralnego i wartości podkopuje fundamenty własnej kultury i tradycji.
Ludzie pędzą na oślep wspinając się po szczebelkach drabiny społecznej i walcząc wyścigu szczurów o iluzję władzy, gdy tak naprawdę dalej będą jedynie pionkami na szachownicy albo gołębiem, który porozrzuca figury i nasra na planszę.

Może wam się mod mechaniczny z dildosem pomylił..
Jeśli chcecie podniecać się cyckami, tyłkami to myślę, że nie od tego są e-papierosy.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1652884
No tak, piękne samochody też kochamy...., pracują jak w szwajcarskim zegarku, zaś pomruk 218 kucyków w moim przypadku jest melodią dla moich uszu. Jestem facetem i dobrze mi z tym.
Madzia - bez histerii :wink:
Awatar użytkownika
By hrb
#1652897
Magdo, bo my, zdemoralizowane chłopy, jak się napatrzymy na te wstrętne, podziargane i wyuzdane kokiety, to jesteśmy szczęśliwi, że mamy przy sobie piękne, naturalne i skromne Nasze Panie. Po prostu, by docenić piękno, trzeba zobaczyć jak wygląda brzydota.
Awatar użytkownika
By MagdalenaW
#1652911
Z tym że później sami się irytujecie, bo kolejne gimbusy palą.
Bo jest idiotyczna moda na puszczanie wielkich chmurek.
Bo kolejny idiota zawraca wam dupę na forumku zadając skrajnie idiotyczne pytania na temat jego 300W boxa.

Zobaczcie całą tę scenę w USA hostessy w kusych spódniczkach chodzące między spoconymi mulatami czy innymi mexami robiącymi konkursy kto zrobi lepsze zadymienie przy dźwiękach rapu, czy dubstepu.
Później cała ta nowomoda przechodzi do europy i dociera z opóźnieniem do nas.
Widzicie na ulicy kolejnego pucowatego 14 latka w głupiej czapce z daszkiem walczącego na chmurki z kolegami
albo krótko obciętego nastolatka co siedzi w rozkroku w autobusie z kolegami i ma w dupie wszystkich, lansując się z telefonu rapem na zapętlonym bicie w fruityloopsie i idiotycznym tekście o trudach życia ulicznego gnoja.
Całe te chore trendy i subkultury zawsze przechodzą do nas a wy później się zastanawiacie skąd macie wysyp gimbusów na forum, a jednocześnie jak banda hipokrytów jaracie się jakimiś wydziaranymi flanelkami, które szukają atencji lansując się tyłkiem miedzy epapierosami i jeszcze przy tym mają czelność nazywać się modelkami.
Jeśli chcecie mieć taki sam cyrk jak w branży gejmingowej, to wasza sprawa.

Później wielkie oburzenie, że ograniczają waszą wolność i zbieracie śmieszne podpisiki które nic nie zmienią.
Czasem trzeba pomyśleć przed faktem, a nie jak zwykle po fakcie.

Dobranoc :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1652914
Dobrze gadasz ale jesteś "ciężka" postowo Madziu , więc przekonywać nie zamierzam. :dupa, ep, pipki pozostawmy tam gdzie są i nie róbmy z tego apokalipsy... Świat idzie do przodu ciągnąc cały syf za sobą, sztuka to przykleić się z przodu i trzymać fason.
By mariushero
#1652915
Nie można pomyśleć przed faktem, bo fakt to wydarzenie, które miało już miejsce.
Uważam że lepsza moda na wapowanie, niż palenie. Kiedyś gimnazjaliści palili, teraz wolą wapować. Co lepsze dla ich zdrowia?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
By epma
#1652918
Witam, moda na wapowanie jest, to prawda.Wygoda, komfort użytkowania i próbowanie różnych smaków. To wszystko przy OKAZJI rzucenia tradycyjnych papierosów, które wiadomo co............... . Gimnazjaliści........... zakała narodu, nie mają jednak rozumu. Oni nie rzucają palenia, tylko bawią się wielkością chmury. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By MagdalenaW
#1652928
Tymon78 pisze:Dobrze gadasz ale jesteś "ciężka" postowo Madziu

postowo..


Przyznaj, że jestem gruba i tyle!
No dawaj!
Naoglądałeś się jakiś "modelek" i ideałów ci się zachciało ;/
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1653259
Madziu - przesadzasz..., ideału nie ma.
A czy gruba /chuda /niska /wysoka - to tam wuj, babka musi mieć iskrę ( w sumie facet też) wtedy jest zapłon :wink:
Pacze ale Ty to chyba na innych falach odbierasz...
Awatar użytkownika
By MagdalenaW
#1653361
Tymon78 pisze:babka musi mieć iskrę wtedy jest zapłon :wink:
Pacze ale Ty to chyba na innych falach odbierasz...

Nie dość, że traktujesz mnie przedmiotowo jak jakiegoś rozklekotanego trabanta to jeszcze masz czelność pisać, że jestem głupia!
Jesteś bezczelny ;/
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1653370
: Bardzo dobrze przekręcasz :palm2
Awatar użytkownika
By MagdalenaW
#1653383
Tymon78 pisze:: Bardzo dobrze przekręcasz :palm2

*PUŁAPKA* *HUNTER*
Tylko żarty sobie robiłam :d

:sex na zgodę?:D
Ostatnio zmieniony 14 maja 2016, 04:36 przez MagdalenaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1653430
Dziwne te żarty ale spox.
Madziu - *WŁEB*.... Już dobrze... :wink:
*CZAJNICZEK*
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.