EPF
Awatar użytkownika
By suvv
#1629010



The Wismec Centurion is a single 26650 ( not included ) device equipped with 100W high power output and intelligent temperature control system. The optional TC-Ni, TC-Ti, TC-SS, TCR, VW and Bypass mode will bring you different vaping experiences. Apart from the screwable battery bottom cover, the design of the bottom charging port and ventilation holes make it stand out from others. Moreover, the upgradeable firmware and user-serviceable interface make Centurion always up to date.

Main Features:
Wismec Centurion 100W TC box mod
Material: Zinc alloy
Optional TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR / VW / Bypass mode
Variable wattage: 1 - 100W
Temperature range: 100 - 315C / 200 - 600F ( TC Mode )
Resistance range: 0.05 - 1.5ohm for TC modes / 0.1 - 3.5ohm for VW / Bypass mode
Using single high-rate 26650 cell ( not included ), and the discharging current should be above 35A
510 spring loaded threading
Screwable battery bottom cover
Bottom ventilation holes






Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1629097
Cena okropna, ale zasilanie mi się podoba. Z resztą ta presa 100 W też niczego sobie :mrgreen:

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By einon
#1629100
Dorzucce wymiary z GB dla niektorych to istotne:

Product weight: 0.145KG 
 
Product size (L x W x H): 5.25 x 3.25 x 9.65 cm / 2.07 x 1.28 x 3.8 inches 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1629106
Zrozumiałbym cenę, gdyby tam siedziało jakie yihi czy coś, a pewnie siedzi chip od Joyetecha. Ładny może i jest i na 26650, ale płacić taką nadwyżkę w stosunku do innych boxów o podobnych osiągach, to chyba podziękuję.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1629109
einon pisze:Dorzucce wymiary z GB dla niektorych to istotne:

Product weight: 0.145KG 

Ale bez akumulatora ;)
Awatar użytkownika
By suvv
#1629110
W teorii ma to być konkurencja dla VT75... tyle że ktoś zapomniał, że nie tylko parametr aku (26650) się liczy...
Samo zasilanie wygląda atrakcyjnie, nowocześnie i ergonomicznie, ma TC, TCR i inne fajerwerki... ale... niestety, abym go kupił to cena musiałaby być o 50% niższa...
Awatar użytkownika
By einon
#1629113
Szaddam pisze:
einon pisze:Dorzucce wymiary z GB dla niektorych to istotne:

Product weight: 0.145KG 

Ale bez akumulatora ;)

Nie no oczywiscie ale jak ktos mysli czy brac centuriona a np nowa prese to spojrzy na wage bez batki i stwierdzi ze rozmiar podobny a w centurione extra tylko fancy mod softa i dwa razy wieksza cena(albo pominalem jakies znaczace ulepszenie?).

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1629119
Niemniej sugerowałbym jednak zwrócić uwagę na wagę, mam zasilanie na 26650 i ze sporym parownikiem (Xtank 4.0), z akusem, w sumie waży 38 dkg - a to już jest poważna waga ;)
Awatar użytkownika
By einon
#1629121
Szaddam pisze:Niemniej sugerowałbym jednak zwrócić uwagę na wagę, mam zasilanie na 26650 i ze sporym parownikiem (Xtank 4.0), z akusem, w sumie waży 38 dkg - a to już jest poważna waga ;)

A z ciekawosci ile wazy oryginal 26650? 18650 powinien od 40 do 45g czyli ok 190g bez tanka juz wychodzi.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1629145
Moje 26650 waży 93g (w pełni naładowane, nie wiem ile rozładowane będzie ważyc ;) )
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.