EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1615116
Witam *SMOKEKING*

Od pewnego czasu ( od zawsze :lol: ) są pytania, błędy, porady, poradniki, wytyczne ... i wiadomo...
Jak temat będzie do :dupa to wiadomo.
O co chodzi?
Wmurwia mnie klonowanie pytań, więc postanowiłem zrobić listę sprzetu...do :dupa, nie wapowania...

Według mnie kandydat nr 1 to :

1.ljust2/iSmoka ( Eleaf ) - nierozbieralny, przycisk się sypie w przeciągu kwartału, elektronika lipna. Częste awarie...
Posiada dedykowany temat - eleaf-ijust2-problemy-techniczne-t97893.html
7/10 - narzeka.
Odradzam.
Pomożecie?
Ostatnio zmieniony 17 mar 2016, 20:22 przez Tymon78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By myszaty
#1615119
Buuu, a już myślałem, że o jakichś kulkach analnych itp. temat będzie :-(
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1615120
Co Ty chory? @ myszaty... to nawet do tego się nie nadaje... Szmelc, ale trzeba to jakoś poprzeć...
Ale humor masz a to lubię :wink:
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1615128
Jeśli chodzi o wywalanie kasy w błoto polecam Spinner 2, Spinner 3 Klon i wszelakiej maści Nunczaki i V-Spoty.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1615138
Dziękuję Paweł, też tak myślę.

Wiec może tak - lista do :dupa

1.ljust2 ismoka / eleaf - eleaf-ijust2-problemy-techniczne-t97893.html
2. Spinner 2/Vision, Nunczaku ( Vapros /Vision)...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2016, 21:34 przez Tymon78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1615151
Yorkhey pisze:Vype?

A dlaczego ze znakiem zapytania? Z potrójnym wykrzyknikiem powinno być !!!
Awatar użytkownika
By jedrula
#1615154
Szaddam pisze:
Yorkhey pisze:Vype?

A dlaczego ze znakiem zapytania? Z potrójnym wykrzyknikiem powinno być !!!


Na listę :lol:
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1615165
Erlkönigin - jeśli ktoś twierdzi, że na luzie na tym wapczy i mu nie leje, to dostał łapówkę, żeby tak mówić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By rudy102
#1615177
Pude!lek pisze:Erlkönigin - jeśli ktoś twierdzi, że na luzie na tym wapczy i mu nie leje, to dostał łapówkę, żeby tak mówić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Super parownik. Mam 2 i chmurzą maliniasto. Czy stoi, leży nigdy nic się z niego nie leje.
Smak to legenda i nie ma o czym pisać :)

PS. Twoje narzekanie na ten parownik powoli obrasta legendą :mrgreen:
PS2. Nikt mi nie płaci :D
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1615201
Sprzęt do dupy... nie komu co się wydaje, poparte trawnikową opinią być powinno :wink:

Ps. Eryk jest spoko, ale nie o tym - sprzęt zamierzam wkleić na pierwszą stronę..ku przestrodze .
Niudactwu, lenistwu - dziękuję *SMOKEKING*
Proszę o kopiuj /wklej z odnośnikiem do opinii/tematu.
Lista barachła...
By Krasnal45
#1616591
A co mi tam...... e-dymowy klon Huragana. Nie mam już do niego nerw, a wiem, że nie tylko ja *SMOKEKING*
By SnakeX
#1616846
Proponuje aby podawany sprzęt dopisywac przez autora postu do pierwszej wiadomości. Będzie łatwiej czytać, bo jak post będzie miał naście stron to zaś będzie problem...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By vokalek
#1616851
rudy102 pisze:
Pude!lek pisze:Erlkönigin - jeśli ktoś twierdzi, że na luzie na tym wapczy i mu nie leje, to dostał łapówkę, żeby tak mówić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Super parownik. Mam 2 i chmurzą maliniasto. Czy stoi, leży nigdy nic się z niego nie leje.
Smak to legenda i nie ma o czym pisać :)

PS. Twoje narzekanie na ten parownik powoli obrasta legendą :mrgreen:
PS2. Nikt mi nie płaci :D

Tez mam erla i jest mega smak i zero wyciekow. Jesli ktos umie zrobic setup. (tez mi nikt nie placi)
By jaro19591
#1616855
Może dopiszcie w tytule wątku o co biega, kliknąłem na niego z małą nutką obrzydzenia :mrgreen: (myślałem że kolega Tymon otwiera Sexshop)
Też nie mam problemu z Erlem, mały lekki, smaczek ostrawy, ale przyzwoity.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2016, 10:44 przez jaro19591, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1616857
Proszę piszecie z sensem lub wcale..., zacząłem w Haydparku ale to nie znaczy że można *rać w postach....

Lista sprzętu do :dupa

1. ljust2 ismoka / eleaf - eleaf-ijust2-problemy-techniczne-t97893.html
2. Spinner 2/Vision, Nunczaku ( Vapros /Vision)...
3. Hurricane ( klon tobeco)
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1616859
Gratuluję zatem "umiejętności robienia setupów" i czuję się doprawdy niekomfortowo z moim nieudacznictwem. Znam jednak masę innych parowników, przy krórych nie ma potrzeby zabawiać się we "fryzjera waty" i odkręcać parownik od zasilania, żeby wyregulować przepływ powietrza za pomocą czegoś, co da się wcisnąć między zęby pierścienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Katia
#1616871
Eej, to jest całkiem dobry pomysł, lista sprzętów niepolecanych. Przydałoby się właśnie krótkie uzasadnienie jak w poście Tymona, żeby to nie był czysty hejt "jest do d... bo mi cieknie!" :P

Do iJusta 2 warto dopisać Mild Wave, bo to to samo. I Vype'a też dodać, szczególnie jeśli lista będzie widoczna dla niezarejestrowanych, najlepiej wypozycjonować, żeby po wpisaniu w google od razu pojawiał się wielki napis NIEPOLECANE :D
By jaro19591
#1616880
Proszę piszecie z sensem lub wcale..., zacząłem w Haydparku ale to nie znaczy że można *rać w postach....


Uważam, że mój wpis nie jest bardziej bez sensu, niż Twój tytuł.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1616924
@jaro - proszę o listę badziewnego sprzętu, tylko tyle i aż...
Tytuł tematu mógł być - sprzęt do bani ( ktoś by wpadł na pomysł że chodzi o głowę)
No i nie chodziło o Twój wpis a śmietnik w temacie.
Lewą nogą wstaleś, czy co?
Awatar użytkownika
By hrb
#1617075
A czy można do listy dopisać całą sieć, która ma co prawda parę dobrych sprzętów, jeszcze lepszy marketing, ale ceny do :dupa ?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1617153
Jak masz konkrety @hrb to dawaj, ino do :dupa ma być...
By Jurand
#1617907
Dodam coś od siebie: Atomizer Kayfun V4 BOX klon by Heatvape - porażka. Lejąco-cieknące coś, o tak kiepskim wykonaniu, że nie warto zawracać sobie głowy nawet oglądaniem zdjęć.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1618368
@Jurand to jeden z najlepszych dostępnych klonów V4. A że to badziewie leje, to raczej wina konstrukcji lub braku opanowania tych wszystkich elementów. V4 smaczy świetnie, ale ma cholernie upierdliwą naturę. :)
Wracając do tematu.
Dodam od siebie - grzałki do KangerTech do Subtanka. Jak dla mnie masakra i porażka całkowita. Pod względem oddawania smaku - masakra. Pod względem oszczędności lq - masakra. Pod względem oszczędności energii - masakra. I z powodu śmiechowej maleńkiej chmury w stosunku do zasilającej mocy.
Co mi z tego, że wpakuję tam 40W mocy, jak smaku i przyjemności zero. To ja sobie wolę sam grzałeczkę ukręcić, potężnie zachmurzyć na 15W i nie wydać dychy za to badziewie :)
By Jurand
#1618407
@Zepsulo ... Hmmm, Luz na dolnym pierścieniu taki, że aż baniak się kiwa. Cieknie zawsze przy napełnianiu, IMHO - nie da się zamknąć przepływu LQ - pomimo zakręcenia dolnym pierscieniem w prawo do oporu. Do tego notoryczne bobrzenie - jakby znowu LQ nie wypływał kiedy trzeba. Muszę zatykac AH i ciągnąć parę razy "na sucho", żeby coś do nośnika doszło. Gwinty spasowane tak, że skręcenie tego do kupy wymaga anielskiej cierpliwości - często nakręcenie złożonego baniaka na podstawę to droga przez mękę - zacina się. Rozkręca się zawsze wszędzie, tylko nie tam gdzie trzeba, co skutkuje kolejną powodzią, jeśli tylko chcę poprawić setup. Chyba mam pecha, skoro to dobry klon :(
Awatar użytkownika
By Neuss
#1620561
Pól roku go broniłem, ale cóż, karty na stół. Do listy dorzuciłbym TFV4. Skrecić coś na RBA graniczy z cudem, łatwiej o doktorat z fizyki jądrowej. Albo powódz z ah, albo taki bóbr, że idzie sie udusić. Fabryczne grzałki to ruletka, a odpalenie niektórych na satysfakcjonującej mocy wiąże sie z rozładowaniem ogniw w przeciągu dwóch godzin.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1620588
@Neuss - dodam do listy jeśli podobna opinia się powtórzy, dzięki za wpis.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.