EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1582181
@ piehot - nie rób sobie jajec z Chińczyka.
Oni wiedzą najlepiej jak dostosować się do nowych regulacji.
PiS nie jest w stanie załatwić Chińczyka :lol:
Awatar użytkownika
By piehot
#1582185
Jesteś pewien Tombuś ?
Sądzę że PiS jest w stanie cofnąć czas, aby Tu154 nr. lotu 101 w ogóle nie wystartował z lotniska im. Szopena :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tomba
#1582187
Jak kiedyś poprosiłem Chińczyka, by mi przesłał poprawioną fakturę VAT, to mi przesłał w Excelu i napisał bym sam sobie poprawił tak jak chcę i wydrukował w PDF-ie :lol: :lol: :lol:

piehot pisze:Sądzę że PiS jest w stanie cofnąć czas, aby Tu154 nr. lotu 101 w ogóle nie wystartował z lotniska im. Szopena :mrgreen:


Kuchnia, tu mnie dopadłeś :lol:
Awatar użytkownika
By piehot
#1582192
A widzisz, już zakrzywiają czasoprzestrzeń :)
Awatar użytkownika
By Simao12
#1582195
Napiszę coś o tym 500 zł na dziecko.

Jest to bardzo zły pomysł, zrodzi się więcej patologii, albo inaczej - patologiczni rodzice nie będą wykorzystywać tych pieniędzy zgodnie z przeznaczeniem i będzie to raczej "500zł za dziecko" co utrudni życie takiemu dziecku (więcej gorzały itp.).

Dodatkowo te 500 zł to nie będzie 500 zł (mniej o % podwyżek cen w sklepach). W sklepach wszystko podrożeje, więc jak zwykle traci Kowalski. Dodatkowo znowu pewnie pojawią się płatne konta bankowe. A na deser zrobienie totalnego burdelu w zakupach przez internet
Polska to patologiczny kraj.
Awatar użytkownika
By piehot
#1582197
@simao
dokładnie o tym samym moja żona mówiła dzisiaj.
Awatar użytkownika
By pol
#1582199
Już w strefach ekonomicznych budują gigantyczne magazyny przeładunkowe dla hurtowników.
Nawet nowe lotnisko na północno-wschodnich rubieżach im wybudowali za nasze dudki.

Aliexpress Poland
Awatar użytkownika
By Simao12
#1582200
Szydło chciała być jak Robin Hood, zabrać bogatym i dać biednym.
Jak będzie każdy wie.

Jak to powiedział pewien człowiek "Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS"
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1582264
Miała być druga Japonia, a za chwile staniemy się drugą Koreą Północną :palm2
Patrząc na przeszłość polityczną obecnie nam panujących wcale mnie to nie dziwi...
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1582292
Jest efekt wyboru rządu o mentalności XVI w chłopa.
Dobrze im idzie. Jak już się zorientują, że absolutnie nic im nie jest w stanie przeszkodzić, to zapłacimy podatek od niegłosowania na PiS.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By nemed
#1582334
Simao12 pisze:Napiszę coś o tym 500 zł na dziecko.

Jest to bardzo zły pomysł, zrodzi się więcej patologii, albo inaczej - patologiczni rodzice nie będą wykorzystywać tych pieniędzy zgodnie z przeznaczeniem i będzie to raczej "500zł za dziecko" co utrudni życie takiemu dziecku (więcej gorzały itp.).

Pisząc takie rzeczy, może warto by tak ustawę przeczytać? Uprzedzając - nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek ulg a tym bardziej finansowania rodzin przez państwo.



Wysłane z Mi4 lte
Ostatnio zmieniony 07 lut 2016, 11:41 przez nemed, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krisIs
#1582336
Ja bym wolał, żeby obniżyli podatek dochodowy i koszt prowadzenia firmy dla mikro przedsiębiorców, wtedy mogą sobie te dodatki wsadzić w 4litery.
By Vapujący Białystok
#1582348
I ja dorzucę swoje 3 gr. Zamiast tych 500 zł należy wprowadzić żłobki i przedszkola darmowe i niech będzie ich tyle by dla każdego malucha znalazło się tam miejsce. Otwarte od 6.00-20.00 przy założeniu, że dziecko nie może być dłużej niż 10 godz.( by nie tworzyć patologii ) a jakby zostało pieniędzy to duuuuużo zajęć dodatkowych dla klas 1-3 i 4-7 tak by zamiast stać przed blokiem młodzież mogła rozwijać i odkrywać swoje pasje. Duzo rozmawiam ze znajomymi i to co ich powstrzymuje od dziecka to brak przedszkoli i żłobków by mogli dalej spełniać sie zawodowo, a na prywatne ich nie stać. Moim zdaniem to lepsze niż 500 zł na spłatę raty za nowy TV i konsole ;)
By Polan
#1582353
Eee wchodzimy na politykę...?
Co to wszystko ma do zakupów w Chinach?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1582358
Przecież jest napisane w linkowanym tekście.
Taką politykę, to ja też umiem prowadzić. Forum da wszystkim po 500zł, ale najpierw każdy musi płacić za umieszczenie posta 1zł i 10zł za nowy temat.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1582407
Simao12 pisze:Jak to powiedział pewien człowiek "Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS"


Zbigniew S. :). Jeszcze tylko 3 lata i 9 miesięcy rządów PiS a później przyjdzie Swetru i jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie przepięknie :lol: .
Tak przy okazji napiszę, że będę miał te 500 zł miesięcznie. 500 zł więcej na MOD`y :lol:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1582461
Tak 500 zł miesięcznie do ukończenia 18 roku życia przez dziecko, pierwszy raz jestem w uprzywilejowanej grupie. Niestety bezdzietni znajomi już wieszają na mnie psy - dlaczego, to niesprawiedliwe itp. W internecie widziałem już takie posty jak "Yebane 500 zł plus" itp. No cóż.
Zakupy z Chin będziemy dalej robić o to bym się nie martwił, to jest raczej niesprawdzalny podatek.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1582477
Pude!lek pisze:... Forum da wszystkim po 500zł, ale najpierw każdy musi płacić za umieszczenie posta 1zł i 10zł za nowy temat.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Oby tylko to nie działało wstecz, bo @Pol miałby przerąbane... ;)



Tapatalk
Awatar użytkownika
By nemed
#1582478
jsakic19 napisał (a):
Jeszcze tylko 3 lata i 9 miesięcy rządów PiS a później przyjdzie Swetru i jeszcze będzie , jeszcze będzie przepięknie :lol: .



Tia i się okaże, że Piłsudski nadal żyje :-D
Edit:
Tapatalk mnie do szału doprowadzi.



Wysłane z Mi4 lte
Ostatnio zmieniony 07 lut 2016, 15:13 przez nemed, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1582651
jsakic19 pisze:Tak 500 zł miesięcznie do ukończenia 18 roku życia przez dziecko, pierwszy raz jestem w uprzywilejowanej grupie. Niestety bezdzietni znajomi już wieszają na mnie psy - dlaczego, to niesprawiedliwe itp. W internecie widziałem już takie posty jak "Yebane 500 zł plus" itp. No cóż.
Zakupy z Chin będziemy dalej robić o to bym się nie martwił, to jest raczej niesprawdzalny podatek.

Postaw się na ich miejscu i przeanalizuj czy sprawiedliwe jest wymyślanie i wprowadzanie coraz to nowych podatków (jak ten z tematu) dla wszystkich aby dać coś grupie? Wierzysz, że banki i sklepy obłożone nowym podatkiem pozbawią się części zysków aby utrzymać ceny czy jednak przerzucą koszty na klientów? Czy za sprawiedliwe można uznać fakt, że rodzinom z jednym dzieckiem, u których dochód choć o złotówkę przekroczy 800zł nie będzie się należało nic a zarabiający po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, którzy posiadają dwójkę dzieci przytulą po tysiaku co miesiąc? Ten program to kpina, tak samo jak te wszystkie pomysły, które mają go finansować.

Nie żebym był przeciwny pomocy, broń Boże! Jak najbardziej jestem za, ale nie w taki sposób i nie kosztem wszystkich.

A te złodzieje z wiejskiej niech przestaną kraść i/lub zaczną oszczędzanie od siebie to nie trzeba będzie szukać pieniędzy w portfelach obywateli.

Amen.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By KaktusJack
#1582690
IMO Poczta Polska będzie zwracać wszystkie przesyłki ze sklepów z poza grupy Szengen żeby nie płacić tego 40 zł haraczu. Bay Bay tańsze zakupy. W Polsce jaki koleś z PiS będzie na tym trzepał niezłą kasę a hurtownicy zaraz dopie........... niezłą marżę. Nawet za PRL było normalniej
Awatar użytkownika
By Tomba
#1582701
KaktusJack pisze:IMO Poczta Polska będzie zwracać wszystkie przesyłki ze sklepów z poza grupy Szengen

Akurat schengen nie ma nic wspólnego z tym o czym piszemy.
Jak już liczy się EU a nie schengen :wink:

Poza tym można zawsze sobie zamówić do kolegi daras25,a On będzie dalej dystrybuował :lol:

Nie takie rzeczy robiliśmy za komuny :mrgreen:

Awatar użytkownika
By KaktusJack
#1582754
Tomba jak się kombinowało za tzw "komuny" to mi nie musisz tłumaczyć, mój rocznik pamięta to doskonale. Co do Schengen - dla mnie EU I Schengen to ganc pomada jeżeli chodzi o zakupy z Chin. :-P
Awatar użytkownika
By Tomba
#1582758
KaktusJack pisze:Tomba jak się kombinowało za tzw "komuny" to mi nie musisz tłumaczyć, mój rocznik pamięta to doskonale.

No teraz spojrzałem w Twój profil i faktycznie możesz pamiętać. Tym bardziej nie ma się o co martwić :lol:
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1582804
Problem w tym Panowie, że komuna skończyła się prawie 30 lat temu, a obecne problemy nas szarych ludzi biorą się ze złodziejstwa i/ lub debilizmu rządzących.
Tak jak w tekście jest napisane - przepis długo nie pożyje, bo jest niezgodny z unijnym prawem. Wlepią nam wielomiliardowe kary, na których pokrycie rząd sięgnie gdzie...? Tak jest, do naszych kieszeni = kolejne wymyślne podatki itp. Dodatkowo pozostanie smród i bagno, które nieprędko da się posprzątać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Deimond
#1582839
Ale to nie tylko sięganie do kieszeni tych którym sie obiecuje jakieś przywileje (patrz 500 +) co więcej ta akcja pochłonie dodatkowe pieniądze na zatrudnienie dodatkowych urzędników do obsługi tej akcji. I to oczywiście też pokryjemy z własnej kieszeni.
Co więcej - śmiać mi się chce jak widzę że przez opodatkowanie banków wzrastają koszty kredytów mieszkaniowych.
A kto bierze te kredyty - czyż nie młode małżeństwa chcące mieć dzieci? Także sami płacą na swoje bonusy. Zamiast schować do skarpety i mieć na swoje pociechy przepuszczą kasę przez maszynę urzędniczą która im odda 80% z tego co oddali.
Co za paranoja. Taki Marketing biznesowy daj nam 600 zł a my Ci damy za darmo 500zł.
Ja jestem za tym aby rządzący niczego nikomu nie dawali a sie po prostu odpier..li od ludzi i im nie przeszkadzali.
Awatar użytkownika
By Simao12
#1582841
Pisałem już o tym, że te 500 zł to nie będzie 500 zł.
To jest w tym wszystkim najśmieszniejsze.
Awatar użytkownika
By rudy102
#1582868
Pude!lek pisze:Problem w tym Panowie, że komuna skończyła się prawie 30 lat temu, a obecne problemy nas szarych ludzi biorą się ze złodziejstwa i/ lub debilizmu rządzących.
Tak jak w tekście jest napisane - przepis długo nie pożyje, bo jest niezgodny z unijnym prawem. Wlepią nam wielomiliardowe kary, na których pokrycie rząd sięgnie gdzie...? Tak jest, do naszych kieszeni = kolejne wymyślne podatki itp. Dodatkowo pozostanie smród i bagno, które nieprędko da się posprzątać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Witam,
może być jeszcze większe bagno niż myślimy i to zgodnie z unijnym prawem:
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly ... chiny.html
obym się mylił :(
*CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By krisIs
#1582937
Tak szczerze, to sam już nie wiem czy gdzieś nie spierd***ć na stałe, tylko pytanie gdzie, Europa odpada, bo niedługo będzie jedno i to samo, chyba, że UK odpadnie z imprezy, ale tam jest nadmiar potencjalnych samobójców. USA, niby ciekawie, ale zbyt popindolone tam wszystko jest i rząd zagląda w odbyt. Australia niby fajnie, ale jak się człowiek bardziej przyjrzy to wcale nie jest tak różowo.
Kraje z innych stref klimatycznych niż umiarkowana odpadają, czyli zostaje Rosja. Tam przynajmniej wiadomo jak jest.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1582994
krisIs pisze:Tak szczerze, to sam już nie wiem czy gdzieś nie spierd***ć na stałe, tylko pytanie gdzie, Europa odpada, bo niedługo będzie jedno i to samo, chyba, że UK odpadnie z imprezy, ale tam jest nadmiar potencjalnych samobójców. USA, niby ciekawie, ale zbyt popindolone tam wszystko jest i rząd zagląda w odbyt. Australia niby fajnie, ale jak się człowiek bardziej przyjrzy to wcale nie jest tak różowo.
Kraje z innych stref klimatycznych niż umiarkowana odpadają, czyli zostaje Rosja. Tam przynajmniej wiadomo jak jest.

Nadciąga ten moment, kiedy część ludzi zacznie myśleć o "wyjeździe" na inną planetę :)
Póki co pozostaje chatka w Górach Skalistych albo na Syberii...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1582997
tinOFbeer pisze:Ja bym wybrał Nową Zelandię :)


Według przepowiedni oraz wizji jasnowidzów Australia i Nowa Zelandia w przyszłości też będą Kalifatem :lol:
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1586795
Demokracja Panowie:) Piękne artykuły... aż łezka w oku się kręci. Prawie rok siedziałem w Wuhan w najmniejszym stopniu nie odczuwając ustroju komunistycznego... Wystarczyło na chwilę wrócić do kraju i proszę... WRĘCZ CUDOWNIE.

PS O ile mnie pamięć nie myli(a sklerozy jeszcze nie mam) Beatka podczas kampanii powtarzała jak mantrę, że dla PiS najważniejszy jest głos narodu i w każdą/ nawet najbardziej błahą sprawę będą konsultować z LUDEM(demos kratos i takie tam)-> widocznie LUD nie chce badziewia z Chin, kocha produkty Vape i takie tam...
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1586806
TooCruel pisze:PS O ile mnie pamięć nie myli(a sklerozy jeszcze nie mam) Beatka podczas kampanii powtarzała jak mantrę, że dla PiS najważniejszy jest głos narodu i w każdą/ nawet najbardziej błahą sprawę będą konsultować z LUDEM

A ciemny LUD to kupił, otumaniony dodatkowo 5 stówkami.

Stonoga dobrze to podsumował.


Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1586861
No pewnie, że najważniejszy jest głos narodu. Gdyby nie on, to by nie wygrali wyborów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Vapujący Białystok
#1590437
Mam nadzieje, że do maja pojawi się jeszcze kilka fajnych konstrukcji by wydać kasę bez duszy na ramieniu i cieszyć się na " długie lata " życia w podziemiu ;)
Awatar użytkownika
By MagdalenaW
#1593330
Wy się przejmujecie tym, że wam klony z Chin nie dojdą, a już ustawą inwigilacyjną jakoś nikt się nie przejmuje :)

Pomijając podstawy wiedzy historycznej oraz rozeznanie w geopolityce i tak do następnych wyborów nie doczekacie :3

Radzę się tym przejmować a nie 500 zł na dziecko.

-- [scalono] 19 lut 2016, 20:06 --

A żadnych kalifatów nie będzie jak ktoś wyżej wspominał.

Ściąganie imigrantów to celowy zabieg Niemiec w celu pozbycia się zadłużenia, a nie poprawność polityczna czy inny lewacki bełkot.

Kolejna darmowa rada zerknijcie do książek a nie na MAXTV i poczytajcie cokolwiek związanego z historią co nie jest podręcznikiem szkolnym albo książeczką z czasów PRLu pod tytułem "Tygrys" i "BKD"

Mówi wam to osoba wychowana w top1 kraju, jeśli chodzi o socjalistyczny bełkot.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.