EPF
Awatar użytkownika
By smokehead
#1539702
Witam,

Chciałem zaprezentować coś w stylu Epetite Lost Vape lub na odwrót:)

Arc Mod

Na pokładzie DNA 40

O chipie myśle że nie trzeba dużo pisać.
Wymiary boxa 73x40x25mm.

Tanio nie było ale skusił mnie jeszcze mniejszym rozmiarem niż Epetite.
Zakupiony bezpośrednio z chińskiej fabryki:) Raczej nie do znalezienia nigdzie indziej niż Alibaba...
Sam mod ok 300zł, ale popłynąłem na DHLu.

Box waży ja wiem...może tyle co paczka fajek :lol:
Klapka na baterie to taki slider na dwóch śrubkach i kuleczce.
Wstążka do wyciągania baterii została zamontowana chyba na chwile przed wysyłką do mnie i już ja zmodyfikowałem, bo klapka od baterii nachodziła na nią przez co troche odstawała.

Boxik ekstremalnie mały i lekki, bardzo cieszy oko:)

Trzymając go w ręce mamy wrażenie taniej chińszczyzny - to chyba właśnie przez jego wagę:), wykonanie 6061 aluminum.
Klawisze latają jak chcą, ale mnie osobiście to nie przeszkadza, gdyż liczyłem się z tym.

W każdym razie wszystko działa jak należy w dna40, wymiary i wygląd jak dla mnie rewelacja.






















Awatar użytkownika
By LICHU
#1555753
No i mi się podoba chodź wygląda tandetnie, nie da się ukryć.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1555970
LICHU pisze:No i mi się podoba chodź wygląda tandetnie, nie da się ukryć.

Może na fotkach, ale w realu jest prze-cu-dow-ny :D Mam wersję srebrną z czarnymi okładzinami. W rzeczywistości to nie jest czarna folia karbonowa, tylko raczej okleina zalana lakierem fortepianowym. Bardzo dyskretny i elegancki mod, do garniaka lub dla babeczki :drinkb Bez baterii waży mniej niż zero :wink:
Awatar użytkownika
By LICHU
#1555985
Nałóg Totalny pisze:
LICHU pisze:No i mi się podoba chodź wygląda tandetnie, nie da się ukryć.

Może na fotkach, ale w realu jest prze-cu-dow-ny :D Mam wersję srebrną z czarnymi okładzinami. W rzeczywistości to nie jest czarna folia karbonowa, tylko raczej okleina zalana lakierem fortepianowym. Bardzo dyskretny i elegancki mod, do garniaka lub dla babeczki :drinkb Bez baterii waży mniej niż zero :wink:



Do tego tyci tyci czajnik i jest bajka :D

P.S. Tomuś Ty wiesz co .... *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1555987
LICHU pisze:Do tego tyci tyci czajnik i jest bajka :D
P.S. Tomuś Ty wiesz co .... *SMOKEKING*

Pico :lol:

@Szaddam, to nie jest to samo. ARC40 jest jeszcze o 3-4mm krótszy od EPetite'a.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1555989
Nałóg Totalny pisze:@Szaddam, to nie jest to samo. ARC40 jest jeszcze o 3-4mm krótszy od EPetite'a.

No to dziwnie ... design idento, DNA ten sam model ... dwóch wpadło na taki sam pomysł? ;)
Ale niech im będzie!
Mam inną skrzynkę na tej elektronice - miodzio :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1555998
EPetite z Lost Vape był pierwszy przed ARC od Phimisa i jest trochę droższy w zakupie.
Ale DNA 40 oryginalne siedzi w obu. I ja i kaptur2 - sprawdzaliśmy swoje sztuki pod kątem autentyczności. Ja mam ze starszą wersją wyświetlacza, kolega nowszą z większym wyświetlaczem.
Fakt - na tym chipie najlepiej mi się wapuje jak do tej pory (w TC - Ni i Ti, a SS obsługuję sobie już w trybie zwykłego VW).
Dwie fotki na szybko (obok boxa leży sobie Magisterek-klonik, fajnie pasuje do ARC'a) :)
Na drugim zdjęciu po prawej eVic mini bez kondonka.




Awatar użytkownika
By smokehead
#1558467
Niestety z tego co się dowiedziałem od chińczyka, moja wersja nie będzie już dostępna tzn. wiekszy wyświetlacz, zresztą sam dostałem ostatnią sztuke:)
Kilka elementów wykonanych faktycznie tandetnie, ale i tak cieszy oko:) no i chyba nie ma mniejszego 18650
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.