EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1082263
Żółci bracia jednak potrafią zadziwić! I coś czuję, że to nie będzie ostatni raz ;)
A gdzie nabyłeś takie cuda? Warto by było też poznać źródło.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1082264
Ale widać też postęp w dbałości o bezpieczeństwo użytkownika, zamiast pustej przestrzeni wypełnionej pianką jakaś substancja w proszku, pewnie ma absorbować siłę ewentualnej eksplozji :lol:
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1082269
Czyli ... trzeba być czujnym!
Ale dobrze, żeś to pokazał. Jakby co to człek nie będzie zaskoczony jak "okazyjnie" nabędzie wysokopojemne, tanie ogniwa Li-Ion ;)
Awatar użytkownika
By Goldi
#1082696
Co siedzi w popularnych powerbankach o kosmicznej pojemności nawet 20 000 mAh?

Obrazek

Ogniwa z odzysku, każde z innej bajki...

Obrazek

... w tym jedno mocno uszkodzone.

Obrazek

Tu uproszczona lżejsza wersja z popularnym wypełniaczem wolnej przestrzeni. :wink:

Obrazek
By Polan
#1082741
Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że moim zdaniem mało rozsądne jest rozbieranie ogniw.

Rozbieranie jak i wrzucanie ich do ognia :)

Tyle mówimy o bezpieczeństwie a nie widzę nigdzie informacji żeby nie robić tego że swoimi akusami :)

-------------------
Wysłane z telefonu
Awatar użytkownika
By Goldi
#1082842
Polan pisze:Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że moim zdaniem mało rozsądne jest rozbieranie ogniw.

Rozbieranie jak i wrzucanie ich do ognia :)

Tyle mówimy o bezpieczeństwie a nie widzę nigdzie informacji żeby nie robić tego że swoimi akusami :)

Oczywiście, że NIE NALEŻY TEGO ROBIĆ W DOMU bo może to się skończyć tak:


Awatar użytkownika
By kurok
#1082850
Wydaje mi się, że nie można wszystkich chińskich zamienników wkladać do do jednego worka, bo mogę też być niezłe na miarę ceny.

Co do rozbierania na świeżym powietrzu to również zalecam rozwagę.

Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#1082859
Wielce zdziwiony nie jestem bo to pomysły wielkich koncernów. Tylko tam jest to robione z klasą za to za wielkie pieniądze.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1082876
Wiadomo teraz skąd te bombowe promocje.I weź idź z taką kamerą na chrzciny - ksiądz potrzebny na początku i na końcu ...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1082880
Nie do końca tak bo w firmowym co napisane to jest. Tyle ze że w tym samym opakowaniu od tej firmy dostaniesz 3 razy razy więcej energii. Jednak jest to dodatkowa opcja.
Awatar użytkownika
By piehot
#1103027
a tak wygląda Panasonic 18650 PD.
Składa się z jakiś takich taśm. jedna podobna do miedzianej, na innej jakieś "czarne coś"













p.s. stopa nie moja, mojego małego ciekawskiego
Awatar użytkownika
By bullet
#1110618
Szaddam pisze:Żółci bracia jednak potrafią zadziwić! I coś czuję, że to nie będzie ostatni raz ;)
A gdzie nabyłeś takie cuda? Warto by było też poznać źródło.


Generalnie wszystko od cwanego *FT* Dla chcących obejrzeć to wszystko krok po kroku *SMOKEKING*
https://www.youtube.com/watch?v=eOshOXc ... ata_player


Widziałem to juz jakiś czas temu. W dodatku na filmiku są niebieskie akusy "UltraFire" dość popularne na alledrogo w różnych zestawach z modami i "olejkami" :wink:
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.