EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By [H3]
#1026338
"tyle"? ~150zł za tą cudowną płytkę? Do dziś zestawy "ego twist gwizd 1900mah + vivi nova spiner tank 0,5ml" kosztują po 199zł za zestawik :lol:
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1026395
Koszt box'a z taką elektroniką wyjdzie taki sam jak koszt takiego samego box'a z DNA30. Nie wiem czy jest sens bawić się w testera elektroniki, jak za te same pieniądze mamy już sprawdzone DNA, do tego z rewelacyjnym Support'em i zerową przesyłką. Jak to mój kolega mówi :
Jak już się robi alternatywę, to niech ona nią będzie :).

Tutaj widzę tylko klona DNA30 za tą samą cenę. Nie wierzę w to, że pod oscyloskopem będzie lepiej się zachowywać niż DNA30, bo jak już Evolv nas do tego przyzwyczaił - jego napięcię jest gładkie jak twarz Ibisza. Jakby kosztowało to 2x mniej - okej!

Dla porównania - masz możliwość kupić Nemesis'a Oryginała za 350zł i Nemesis'a Klon za 340zł. Co wybierasz?
Awatar użytkownika
By krawatos
#1026399
Masz racje sliwa, ale trzeba pamiętać, że dostępność dna jest słaba żeby nie napisać żadna. Trzeba ją kupować nieoficjalnymi kanałami. Jeśli się okaże, że ten klon będzie miał czysty prąd to z chęcią zmienię silnik w boxach.
Na plus jest obsługa jednym guzikiem. Ustawienia mocy rzadko się zmienia jak już waper znajdzie swój ulubiony poziom mocy.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 17:00 przez krawatos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1026404
To są właśnie te nieoficjalne kanały i pośrednicy. Jestem tak zły na evlova, że z chęcią zmienię silnik w boxach.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1026408
Krawatos, wiesz jakie mam podejście do Ciebie i do twoich dzieł. Sprawa jest tylko taka, że jak zmienisz silnik w boxie, to jeśli nawet będzie tak samo czysty jak DNA20/30 to i tak będzie to coś świeżego. Nie wiadomo jak z wysyłką, Supportem, reklamacja - gwarancja. Pomijam fakt, że nie wiadomo czy czasem luty na wyświetlaczu(czy tam na taśmie) nie są tak źle zrobione, że zanim to załadujesz do box'a to 3 razy rozwalisz. No i nie wiadomo jak z żywotnością tego układu. Ja jednak wolałbym te 50zł wydać więcej na pewne i wszystkim dobrze znane DNA20/30.
By orient
#1026478
Zgadzam się ze Śliwą. To żadna oszczędność a przynajmniej wiadomo, że się nie dostanie jakiegoś zbuka. Pomysł 9 kliknięć aby zmniejszyć moc, 7 kliknięć aby ją zwiększyć za to 5 aby zablokować jest lekko od czapy i nie nastraja optymistycznie do ergonomii produktu.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.