EPF
By MEchan
#1006679
Witam, jestem tak zwanym laikiem w tych sprawach dlatego zwracam się do zaznajomionej z tematem społeczności. Z góry informuję, że jestem dość nietypowym użytkownikiem e-papierosa, gdyż nie paliłem, nie palę papierosów, uwielbiam dym (również wszystkie triki z nim związane) i smakowe liquidy (oczywiście najlepsza dotychczas była fajka wodna). Planuję zakupić swój sprzęt, do maksymalnie 200 zł. Więc pytanie brzmi następująco: co polecacie ? Jaki sprzęt, jaką grzałkę, jakie liquidy czy też jakiś sposób rozrabiania ich ? Potrzebuje bardzo dużo, gęstego dymu, w miarę możliwości i rozsądnie (bez wielkiego popsucia smaku). Zaznaczam także że chciałbym używać tych najsłabszych liquidow, najlepiej 0, bo nie potrzebuję nikotyny jak wyżej wspomniałem. Co sądzicie o e papierosie ,,Smoky Platinium" przykładowo ?
Awatar użytkownika
By bezi2
#1006724
Jeśli nie potrzebujesz nikotyny do zaspokojenia głodu nikotkowego (a piszesz że nie) to sobie odpuść e-palenie bo to nie jest wogóle nieszkodliwe. Nie jest znany wpływ na zdrowie. Szczerze radzę i to nie poto by dowalić czy jakoś tam.

A jak już strasznie chcesz to kup sobie w Grand Vapor Tridenta i Private V2 do tego ogniwa 30 amperowe Sony albo Panasonic, ładowarkę Nitecore i2 lub i4, khantala a1 0.3 i 0.32, bawełne bocoton i liqidy 100 vg. W kwocie 1500 zł powinieneś się zmieścić wtedy będziesz mógł szpanować przed kolegami i zadymiać pomieszczenia.

Acha nie zapomnij o poczytaniu z miesiąc albo 2 mce forum bo to już wyższa szkoła jazdy.


Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka
Ostatnio zmieniony 01 mar 2014, 09:52 przez bezi2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bezi2
#1006730
X
By Krasnal45
#1006779
bezi2 pisze:Jeśli nie potrzebujesz nikotyny do zaspokojenia głodu nikotkowego (a piszesz że nie) to sobie odpuść e-palenie bo to nie jest wogóle nieszkodliwe. Nie jest znany wpływ na zdrowie. Szczerze radzę i to nie poto by dowalić czy jakoś tam.

A jak już strasznie chcesz to kup sobie w Grand Vapor Tridenta i Private V2 do tego ogniwa 30 amperowe Sony albo Panasonic, ładowarkę Nitecore i2 lub i4, khantala a1 0.3 i 0.32, bawełne bocoton i liqidy 100 vg. W kwocie 1500 zł powinieneś się zmieścić wtedy będziesz mógł szpanować przed kolegami i zadymiać pomieszczenia.

Acha nie zapomnij o poczytaniu z miesiąc albo 2 mce forum bo to już wyższa szkoła jazdy.


Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka

I to to ja rozumiem :mrgreen: Odpowiedz godna zapytania :lol: :lol: Bo mnie też już palce świerzbiały coby tu wysmarować adekwatnego posta :lol:
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1006790
Ja was ludzie nie rozumiem. Kto powiedział, że e papierosy są tylko dla ludzi uzależnionych od nikotyny? To tak samo jakby alkohol był tylko dla alkoholików. Koleś lubi dym i chce się nim trochę pobawić. Nie widzę przeciwskazań. Dodatkowo określił się, że chce palić zerówki. Czemu wy ich tak hejtujecie?
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1006794
A czy są przekonywujące dowody na to, iż wapowanie (nawet zerówek) jest zupełnie obojętne dla organizmu?
W przypadku alkoholu są takowe, kieliszek wina dziennie nawet na zdrowie wychodzi....
By Krasnal45
#1006797
Black, nie wiem jak Ty, ale ja (i chyba większość z nas) wapowanie traktuję bardziej jako lekarstwo, a nie jako zabawę :wink: Przynajmniej na starcie tak było :mrgreen: a teraz........... ale to już zupełnie inna bajka :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1006800
Witam.
Uważam że używanie e papierosów może być pierwszym krokiem do uzależnienia się od nikotyny. Zacznie od zerówek , nie wiadomo czy następnym krokiem nie będzie liquid z zawartością nikotyny. Nauczy się nawyków , z którymi będzie mu trudno zerwać. Zawsze istnieje zagrożenie , że z ciekawości spróbuje po ep papierosów. Może zbyt daleko idę w swoich rozważaniach ale ostatnio usłyszałem , że używanie ep jest trendy i stanowi najmodniejszy lans wśród młodzieży. Zwróćcie uwagę na osoby , które w ostatnim czasie rejestrują się na forum i zadają pytania , wielu z nich nie pali papierosów i chce spróbować ep. Moim zdaniem tak jak robi to większość uczestników forum trzeba im tego odradzać lub przynajmniej uświadamiać zagrożenia / sam przypuszcza , że udzieliłem kilku rad osobom niepalącym zupełnie niepotrzebnie/. Moim zdaniem takim osobom odradzajmy a nie doradzajmy.
Pozdrawiam
By Vapujacypolak
#1006817
To ja polece sliwki w czekoladzie sa rewelacyjne w smaku w szczegolnosci z Solidarnosci jak dla mnie lepsze od ep.Jak ma juz wapowac choc ja do h... pana nie wiem po co to liquidy to sama gliceryne i jakis aromat.Moze sie mu nic nie stanie.
By MEchan
#1006861
bezi2 pisze:Jeśli nie potrzebujesz nikotyny do zaspokojenia głodu nikotkowego (a piszesz że nie) to sobie odpuść e-palenie bo to nie jest wogóle nieszkodliwe. Nie jest znany wpływ na zdrowie. Szczerze radzę i to nie poto by dowalić czy jakoś tam.

A jak już strasznie chcesz to kup sobie w Grand Vapor Tridenta i Private V2 do tego ogniwa 30 amperowe Sony albo Panasonic, ładowarkę Nitecore i2 lub i4, khantala a1 0.3 i 0.32, bawełne bocoton i liqidy 100 vg. W kwocie 1500 zł powinieneś się zmieścić wtedy będziesz mógł szpanować przed kolegami i zadymiać pomieszczenia.

Acha nie zapomnij o poczytaniu z miesiąc albo 2 mce forum bo to już wyższa szkoła jazdy.


Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka

Powiem szczerze, że jestem zaskoczony, nie sądziłem, że takie trolle internetowe wyjdą z jaskiń pod moim zapytaniem. Uważałem, że pytam w miarę rzetelne osoby, a więc tak, nie masz do czynienia kolego z jakimś małym gimnazjalistą, który chce się popisać przed kolegami, więc powstrzymaj szyderę, bo pytałem o sprzęt do 200 zł a nie 1500. Jak napisałem wyżej, często palę sziszę, z wymienionych przyczyn, lecz jak pewnie wiesz, nie wezmę sobie takiej przyjemności pod pachę do pracy. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to bardzo zdrową rzeczą, każdy kto choć trochę rozumuje domyśla się, że coś, co jest nowe nie ma jeszcze znanych skutków ubocznych. Pytam szczerze, bo chcę z tego skorzystać, jest to moja decyzja, więc nie wchodź mi tu z buciorami w decyzje, nie żyjesz za mnie. A więc ponawiam pytanie ( może ktoś rzetelny odpowie) jaki sprzęt, jakie liquidy itd do 200 zł, z dużą dawką gęstego dymu. Jeśli ktoś chce mi tu wspominać o tym, że sie uzależnię, także dziękuje za opinię, znam swoją wolę i się nie martwcie na zapas, dziękuję za opiekę.
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1006885
Nie paliłeś NIE PAL !!!!!!! e-papieros to NIE ZABAWKA tylko pomoc nałogowcom w rzuceniu papierosów !!!!!!!!!!!!! PEACE ;]
By MEchan
#1006888
BadBoy pisze:Nie paliłeś NIE PAL !!!!!!! e-papieros to NIE ZABAWKA tylko pomoc nałogowcom w rzuceniu papierosów !!!!!!!!!!!!! PEACE ;]

Kolejny geniusz wypowiedzi, przeczytałeś mój post do końca ? Nie pytam Cię o zdanie na temat moich czynów, sam potrafię racjonalnie podejmować decyzję
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1006890
MEchan pisze:
bezi2 pisze:Jeśli nie potrzebujesz nikotyny do zaspokojenia głodu nikotkowego (a piszesz że nie) to sobie odpuść e-palenie bo to nie jest wogóle nieszkodliwe. Nie jest znany wpływ na zdrowie. Szczerze radzę i to nie poto by dowalić czy jakoś tam.

A jak już strasznie chcesz to kup sobie w Grand Vapor Tridenta i Private V2 do tego ogniwa 30 amperowe Sony albo Panasonic, ładowarkę Nitecore i2 lub i4, khantala a1 0.3 i 0.32, bawełne bocoton i liqidy 100 vg. W kwocie 1500 zł powinieneś się zmieścić wtedy będziesz mógł szpanować przed kolegami i zadymiać pomieszczenia.

Acha nie zapomnij o poczytaniu z miesiąc albo 2 mce forum bo to już wyższa szkoła jazdy.


Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka

Powiem szczerze, że jestem zaskoczony, nie sądziłem, że takie trolle internetowe wyjdą z jaskiń pod moim zapytaniem. Uważałem, że pytam w miarę rzetelne osoby, a więc tak, nie masz do czynienia kolego z jakimś małym gimnazjalistą, który chce się popisać przed kolegami, więc powstrzymaj szyderę, bo pytałem o sprzęt do 200 zł a nie 1500. Jak napisałem wyżej, często palę sziszę, z wymienionych przyczyn, lecz jak pewnie wiesz, nie wezmę sobie takiej przyjemności pod pachę do pracy. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to bardzo zdrową rzeczą, każdy kto choć trochę rozumuje domyśla się, że coś, co jest nowe nie ma jeszcze znanych skutków ubocznych. Pytam szczerze, bo chcę z tego skorzystać, jest to moja decyzja, więc nie wchodź mi tu z buciorami w decyzje, nie żyjesz za mnie. A więc ponawiam pytanie ( może ktoś rzetelny odpowie) jaki sprzęt, jakie liquidy itd do 200 zł, z dużą dawką gęstego dymu. Jeśli ktoś chce mi tu wspominać o tym, że sie uzależnię, także dziękuje za opinię, znam swoją wolę i się nie martwcie na zapas, dziękuję za opiekę.


Brawo! Tak trzymaj! To jest tak samo jakbbyście weszli do sklepu i chcieli kupić wódke a kasjerka zaczęła by wam pitolić o szkodliwości tego trunku. Każdy tutaj jest dorosły i doskonale wie w co się pakuje.
Krasnal45 pisze:Black, nie wiem jak Ty, ale ja (i chyba większość z nas) wapowanie traktuję bardziej jako lekarstwo, a nie jako zabawę :wink: Przynajmniej na starcie tak było :mrgreen: a teraz........... ale to już zupełnie inna bajka :mrgreen:

No właśnie. Lekarstwo? To po co kupować tyle sprzętu? Jak dla mnie to większość ludzi ep traktuje jako hobby a nie lekarstwo. Tak na prawdę bardzo małej ilości z tąd udało się całkowicie zerwac z nałogiem.

Dobra a teraz co do sprzętu. Ciężko będzie wyciągnąć dużo ze sprzętu do 200 zł ze wszystkim.
Tu taki standardowy zestaw. Bateria z regulacją napięcia bardzo dobre parowniki dające dość duże kłęby dymu.
https://www.e-dym.pl/E-papierosy/11610- ... _1300.html
https://www.e-dym.pl/Liquidy/BM/9824-%2 ... MIST!.html
Jednakże jeżeli chcesz na prawdę fajne chmurki to mechanik plus dripper. Tak jak pisałem wcześniej.
http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... anical-mod
http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... e-dripping
http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... um-battery
Do tego jeszcze akumulatorki od kolegi @leeon Razem wyjdzie Ci około 150 zł. Niestety trzeba czekać jakiś miesiąc na paczuszkę.
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1006893
Czasami jak czytam takie wypowiedzi to jestem za tym by e-p było sprzedawane tylko w aptekach i to na receptę wypisaną przez lekarza PEACE ;]
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1006905
Dobra koledzy. Myślę, że ta rozmowa nie ma sensu. Kolega założył temat aby ktoś mu doradził jakiś zestaw a nie po to aby usłyszeć falę krytyki. Jeżeli nie chcecie pomóc to nie wypowiadajcie się *OFFTOPIC*
By MEchan
#1006907
BlackDeViil pisze:
MEchan pisze:
bezi2 pisze:Jeśli nie potrzebujesz nikotyny do zaspokojenia głodu nikotkowego (a piszesz że nie) to sobie odpuść e-palenie bo to nie jest wogóle nieszkodliwe. Nie jest znany wpływ na zdrowie. Szczerze radzę i to nie poto by dowalić czy jakoś tam.

A jak już strasznie chcesz to kup sobie w Grand Vapor Tridenta i Private V2 do tego ogniwa 30 amperowe Sony albo Panasonic, ładowarkę Nitecore i2 lub i4, khantala a1 0.3 i 0.32, bawełne bocoton i liqidy 100 vg. W kwocie 1500 zł powinieneś się zmieścić wtedy będziesz mógł szpanować przed kolegami i zadymiać pomieszczenia.

Acha nie zapomnij o poczytaniu z miesiąc albo 2 mce forum bo to już wyższa szkoła jazdy.


Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka

Powiem szczerze, że jestem zaskoczony, nie sądziłem, że takie trolle internetowe wyjdą z jaskiń pod moim zapytaniem. Uważałem, że pytam w miarę rzetelne osoby, a więc tak, nie masz do czynienia kolego z jakimś małym gimnazjalistą, który chce się popisać przed kolegami, więc powstrzymaj szyderę, bo pytałem o sprzęt do 200 zł a nie 1500. Jak napisałem wyżej, często palę sziszę, z wymienionych przyczyn, lecz jak pewnie wiesz, nie wezmę sobie takiej przyjemności pod pachę do pracy. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to bardzo zdrową rzeczą, każdy kto choć trochę rozumuje domyśla się, że coś, co jest nowe nie ma jeszcze znanych skutków ubocznych. Pytam szczerze, bo chcę z tego skorzystać, jest to moja decyzja, więc nie wchodź mi tu z buciorami w decyzje, nie żyjesz za mnie. A więc ponawiam pytanie ( może ktoś rzetelny odpowie) jaki sprzęt, jakie liquidy itd do 200 zł, z dużą dawką gęstego dymu. Jeśli ktoś chce mi tu wspominać o tym, że sie uzależnię, także dziękuje za opinię, znam swoją wolę i się nie martwcie na zapas, dziękuję za opiekę.


Brawo! Tak trzymaj! To jest tak samo jakbbyście weszli do sklepu i chcieli kupić wódke a kasjerka zaczęła by wam pitolić o szkodliwości tego trunku. Każdy tutaj jest dorosły i doskonale wie w co się pakuje.
Krasnal45 pisze:Black, nie wiem jak Ty, ale ja (i chyba większość z nas) wapowanie traktuję bardziej jako lekarstwo, a nie jako zabawę :wink: Przynajmniej na starcie tak było :mrgreen: a teraz........... ale to już zupełnie inna bajka :mrgreen:

No właśnie. Lekarstwo? To po co kupować tyle sprzętu? Jak dla mnie to większość ludzi ep traktuje jako hobby a nie lekarstwo. Tak na prawdę bardzo małej ilości z tąd udało się całkowicie zerwac z nałogiem.

Dobra a teraz co do sprzętu. Ciężko będzie wyciągnąć dużo ze sprzętu do 200 zł ze wszystkim.
Tu taki standardowy zestaw. Bateria z regulacją napięcia bardzo dobre parowniki dające dość duże kłęby dymu.
https://www.e-dym.pl/E-papierosy/11610- ... _1300.html
https://www.e-dym.pl/Liquidy/BM/9824-%2 ... MIST!.html
Jednakże jeżeli chcesz na prawdę fajne chmurki to mechanik plus dripper. Tak jak pisałem wcześniej.
http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... anical-mod
http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... e-dripping
http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... um-battery
Do tego jeszcze akumulatorki od kolegi @leeon Razem wyjdzie Ci około 150 zł. Niestety trzeba czekać jakiś miesiąc na paczuszkę.

Black.... Wdzięki Tobie powraca mi wiara w ludzi trzeźwo myślących ; ) chciałem dopytać, rozumiem, że na tego drippera trzeba czekać tyle tak ? Bo jeśli chciałbym ten pierwszy zestaw, czyli dwa pierwsze linki, to jak dobrać sprzęt ? W sensie pierwsze 2 linki to jest dobry starter ?
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1006909
Na drippera, mechanika i ładowarkę poczekasz sobie miesiąc. A co do pierwszego linku to jest jak najbardziej bardzo dobry starter. Sam posiadałem bardzo podobny zestaw i było pięknie :)

Ewentualnie możesz złożyć sobie zestaw, np:
Spinner: https://www.e-dym.pl/PROMOCJE/1598-!PRO ... 00mAh.html
Igo L: https://www.e-dym.pl/Atak_klon%C3%B3w_! ... IGO-L.html
Ładowarka: https://www.e-dym.pl/PROMOCJE/9485-PROM ... etech.html
Liquidy: https://www.e-dym.pl/Liquidy/BM/9824-%2 ... MIST!.html
Razem 150zł. Też można osiągać bardzo fajne efekty. Szczególnie po rozwierceniu airhola :)
Poczytaj: igo-l-t35981.html
Od razu uprzedzam tylko, że driperry nie nadają się za bardzo na długie wyjścia. Mała pojemnośc wiąże się z częstym zakraplaniem liquidu.
By Krasnal45
#1006950
MEchan pisze:
BadBoy pisze:Nie paliłeś NIE PAL !!!!!!! e-papieros to NIE ZABAWKA tylko pomoc nałogowcom w rzuceniu papierosów !!!!!!!!!!!!! PEACE ;]

Kolejny geniusz wypowiedzi, przeczytałeś mój post do końca ? Nie pytam Cię o zdanie na temat moich czynów, sam potrafię racjonalnie podejmować decyzję

Gratuluję racjonalnie podjętej decyzji.
BlackDeViil pisze:...No właśnie. Lekarstwo? To po co kupować tyle sprzętu? Jak dla mnie to większość ludzi ep traktuje jako hobby a nie lekarstwo. Tak na prawdę bardzo małej ilości z tąd udało się całkowicie zerwac z nałogiem...

A ja uważałem Cię za rozsądnego i myślacego człowieka.......ale widać że dla Ciebie to tylko hobby i dobra zabawa, cóż, powodzenia.Co do zerwania z nałogiem to po części masz rację, po części, bo nałogowcami wszyscy jesteśmy i będziemy nimi do końca życia, nawet wtedy, gdy rzucimy wszystko w kąt.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1006997
Krasnal45 pisze:A ja uważałem Cię za rozsądnego i myślacego człowieka.......ale widać że dla Ciebie to tylko hobby i dobra zabawa, cóż, powodzenia.Co do zerwania z nałogiem to po części masz rację, po części, bo nałogowcami wszyscy jesteśmy i będziemy nimi do końca życia, nawet wtedy, gdy rzucimy wszystko w kąt.


Miło usłyszeć, że nie jestem myślącym człowiekiem przez to, że e-papierosy to moje hobby. Dzięki Krasnal!
Awatar użytkownika
By bezi2
#1007065
Co by nie wdawać się w pyskówkę z autorem tematu zarzut bycia trollem przyjmę na klatę, swoje pomyślę, nick sobie zapamiętam.

A co do Twojego stwierdzenia "..., nie masz do czynienia kolego z jakimś małym gimnazjalistą, który chce się popisać przed kolegami..." troszkę się to kłóci z pierwszym postem "...uwielbiam dym (również wszystkie triki z nim związane)..." -ale mniejsza o to, szklana kula ma dziś wolne może gdybyś uzupełnił profil o wiek to bym wiedział że gadam np. z emerytem a nie wspomnianym gimnazjalistą.

Życzę dużo zdrowia, pomyślności i wszystkiego naj naj. Tak jak wcześniej pisałem nie życzę nikomu źle po prostu napisałem co uważam za stosowne. Ładowanie się w e-pety z powodu mody uważam za bezsensowne, teraz jest hitem w szkołach, dlatego takie mocne słowa dobrałem i poleciłem sprzęt niedostępny za mamine kieszonkowe.
Nie włażę w buciorach w Twoje życie - tak to na forum bywa że czasem ktoś w trosce powie Tobie coś co się może nie spodobać. Twoje zdrowie to Twoja decyzja. Moralizować nie będę, pewnie mniej szkodliwe niż chlanie energetyków itp...

Z zestawów do 200 zł to nie doradzę bo dawno nie używam już egonów. Z tego co było na topie jak pamiętam to spineer 1300 i Protank albo duży Davide. Ale nie śledzę teraz tego typu parowników pewnie są już lepsze i nowsze konstrukcje.

Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.