EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By slaviop
#1637561
Witajcie...
Postanowiłem razem ze swoją drugą połówką wyjechać do sąsiadów Czechów. Praca jest , może nie zarabia się jak w innych krajach Uni , ale jest bezpiecznie.
Zabraliśmy około litra cieczy i trochę sprzętu do wapowania. na jakiś czas powinno starczyć.
Jak idziemy przez miasto to patrzą na nas jak na Ufo , nie zwracają uwagi tylko się ciekawie przyglądają.
Do tej pory widziałem raptem trójkę czeskich waperów i o dziwo nie z jakimiś modami tylko z egonkami. Dowiedziałem się że oni nie traktują tego jak my tylko dosłownie jako odejście od nałogu.
Miło byłem zaskoczony kiedy na badaniach do pracy u pani doktor zobaczyłem jednak modzika na stole. I już nawiązała się rozmowa o sprzęcie - nasi tu są. Hura. Musiałem podarować pani doktor flaszkę swojego samogonu w celach zacieśnienia więzi pomiędzy naszymi narodami. Chciała płacić , ale co mi tam. mam spory zapas.
Powiedziała że u nich też są spoty i ma mi dać znać jak jakiś się będzie miał odbywać.
Wapować można wszędzie oprócz komunikacji. Na przystankach również.
Mieszkam w Pilznie i znalazłem tylko 4 sklepy a asortyment podobny jak u nas , ceny zresztą też.
Jak zakupię ich ciecze to postaram się zrobić ich recenzję.
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich w Polsce i na forum.
Ahoj brati wapery...
By gourmet
#1637565
Jak się u nich e-papieros nazywa?
Awatar użytkownika
By slaviop
#1637566
E cigaret a mod to grip inne nazwy takie same tanki dripery itp...
By Anyaris
#1637580
Czekam na info. Współpracuję blisko z Czechami i jak by się dało coś ciekawego kupić taniej lub niedostępnego u nas, to zawsze mogę mieć free shipping :D
By Anyaris
#1637926
Ceny nie powalają. Licząc tak z głowy, to nawet drożej. Ale spodobał mi się Joecig T-REX TC6O bílý :D
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.