EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1692499
Eloł. Za tydzień wracam z Mazur i mam zamiar dzieciakom pokazać Pałac Kultury i ulicę Wiejską z Pałacem z metra ciętego. Możecie mi poradzić gdzie zaparkować najlepiej 4 kółka? Oczywiście może być na kilka godzin płatny. Od razu mówię, że po raz pierwszy będę w okolicach centrum więc proszę o jakieś logiczne tłumaczenie *SMOKEKING* :piwo
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1692503
Hanys jedzie zwiedzic wiezienie dla goroli :lol:
Bylem 3 tyg. temu ale poruszalem sie metrem :wink:
Byla jeszcze goraczka NATO-wska

pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By szoferek
#1692513
Rolnik pisze:Hanys jedzie zwiedzic wiezienie dla goroli :lol:
Bylem 3 tyg. temu ale poruszalem sie metrem :wink:
Byla jeszcze goraczka NATO-wska

pzdr
rolnik

Buhahaha :mrgreen: rozwalołeś mie
Awatar użytkownika
By Hunka
#1692601
szoferek pisze:Eloł. Za tydzień wracam z Mazur i mam zamiar dzieciakom pokazać Pałac Kultury i ulicę Wiejską z Pałacem z metra ciętego.
:shock:
Chcesz żeby dzieci koszmary miały?
Awatar użytkownika
By pol
#1692602
Zaparkuj u Jasia.
Przy okazji jakieś napoje chłodzące spożyjecie.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1692635
szoferek pisze:Eloł. Za tydzień wracam z Mazur i mam zamiar dzieciakom pokazać Pałac Kultury i ulicę Wiejską z Pałacem z metra ciętego.


Za co je będziesz tak srogo karał? Musiały być bardzo niegrzeczne :D
Jak będziesz chciał palić opony pod Sejmem, to nie zapomnij się do mnie odezwać ;)
Ogólnie daj znać jak już będziesz, to wybierzemy się rodzinnie na dobre lody na Starówkę :beer:
Awatar użytkownika
By szoferek
#1697428
Dobra. Jestem po szybkiej wycieczce w deszczu po stolicy. Parking pod PKiN elegancki, szybki wjazd na górę i z powrotem, metrem podjazd na Długą w celu walnięcia fotki dla Radziwiłła pod MZ, Stare Miasto i powrót. Dzieciakom najlepiej podobało się zdobycie 28 pokemonów w przeciągu 4 godzin :mrgreen:
By gutek90
#1707575
Dodam tylko że oprócz normalnego parkingu pod Pałacem (10zł/godz) , obok pod galerią Złote Tarasy jest parking podziemny (chyba 6zł/godz), a na pobliskich ulicach też są parkingi jeszcze tańsze. Tak na przyszłość jakby ktoś jechał :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.