EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Bulba
#171325
Fajny
Delikatny taki
Awatar użytkownika
By krawatos
#172272
Coś takiego mi właśnie chodzi po głowie. Fajną, czarną, aluminiową latareczkę już mam. Włącznik robiłeś sam? Jak zrobiłeś szczyt z gwintem. Pochwal się trochę, nie daj się ciągnąć za jęzor Obrazek
Awatar użytkownika
By grlskce
#172338
krawatos pisze:Coś takiego mi właśnie chodzi po głowie. Fajną, czarną, aluminiową latareczkę już mam. Włącznik robiłeś sam? Jak zrobiłeś szczyt z gwintem. Pochwal się trochę, nie daj się ciągnąć za jęzor Obrazek


[Obrazek


"szczyt z gwintem" to koniec latarki. wyłącznik to microswitch 6x6mm

zielony to płyta pcv (nie wiem dokładnie z czego to, taka biała, 6mm grubości, reklamy na tym przyklejają)
wycinamy 2 kółka z pcv, w jeden ustawiamy microswitch, lutujemy z kawałkiem metalu który styka się z baterią (u mnie klips z długopisu)
końcówkę baterii dopasowujemy do podkładki (szara) i wlutowujemy ją
uwaga! podczas lutowania końcówki dobrze jest wyjąć środek i zdjąć gumkę izolacyjną co by się nie stopiła
do środka końcówki baterii dolutowujemy kawałek przewodu, składamy końcówkę baterii
dopasowujemy podkładkę z końcówką baterii tak, aby pasowała do drugiego kółka z pcv, sklejamy podkładkę z kółkiem pcv
lutujemy kabelek z centrum końcówki do microS, całość sklejamy i powstaje jeden element który wpasowujemy do latarki
mierzymy gdzie wychodzi microS i wiercimy otwór
lutujemy w jednym punkcie podkładkę do latarki, reszte przyklejamy, dopasowujemy jakiś ładny przycisk na microS (spiłowana końcówka długopisu)

chyba wszystko
Awatar użytkownika
By krawatos
#172389
Świetnie. Fajna konstrukcja i wizualnie sympatyczna. No zainspirowałeś mnie *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Sann
#397502
juz mam części za chwilę biorę się do roboty powiedz mi tylko czy kabelek "+" (stykający się z górą batki) jest przylutowany obojętnie gdzie byle od wewnątrz końcówki? i co z "-" on jest przekazywany przez obudowę latarki a potem kapsel od starej baterii?
Awatar użytkownika
By szperaczz
#397504
Sann pisze:juz mam części za chwilę biorę się do roboty powiedz mi tylko czy kabelek "+" (stykający się z górą batki) jest przylutowany obojętnie gdzie byle od wewnątrz końcówki? i co z "-" on jest przekazywany przez obudowę latarki a potem kapsel od starej baterii?

*BOJE SIE* Nie zabieraj się *BOJE SIE*
Jak gdzie jest "+"? no do włącznika i od włącznika do pinu. A "-" po obudowie.
Awatar użytkownika
By Sann
#397507
szperaczz pisze:Jak gdzie jest "+"? no do włącznika i od włącznika do pinu. A "-" po obudowie.

włacznik juz pominąłem.. :| napisałem gdzie idzie docelowo..
co do - i obudowy zastanawiam sie po prostu czy ma to wpływ na różnice parametrów wytwarzanych przez batke
Awatar użytkownika
By szperaczz
#397509
No docelowo idzie do pinu "+", nie ma w tym żadnej filozofii ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#397510
Weź rady Szperacza do serca. Rodzina Cię kocha takiego jakim jesteś.
Awatar użytkownika
By Sann
#397973
Nie wziąłem i mam super epapierosa o fajnym wyglądzie.. Temat super pomijajac wypowiedzi ktore pomoc, wysmiewają.. :?
Awatar użytkownika
By szperaczz
#397978
Sann pisze:Nie wziąłem i mam super epapierosa o fajnym wyglądzie.. Temat super pomijajac wypowiedzi ktore pomoc, wysmiewają.. :?


Tu nie chodzi o wyśmiewanie. Po twoich pytaniach widać że nie masz zielonego pojęcia o tym. Jesli użyłbyś bateri bez PCB i zrobił zwarcie, wiesz jaki będzie efekt?
By user
#398003
Moze to byc ostatni efekt jaki zarejestruja jego naiwne oczeta :|


reed - TapaiPhonicznie
Awatar użytkownika
By Sann
#398093
Owszem nie mam o tym zielonego pojęcia... Dlatego cały czas budując epapierosa szukałem informacji.. I na pierwszy raz wybrałem coś łatwego..
Awatar użytkownika
By newelco
#398099
Nie wiem co tam na tym palisz, ale licz dokladnie ilosc zaciagniec i napisz potem ile switch ich wytrzymal.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.