EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By dziobek9
#1544138
Witam, dziś czytając opisy na buteleczkach aromatu natknąłem się na wyrażenie "koncentrat aromatu".Na froncie nic o tym nie pisze(Hazelnut TPA).pachnie intensywnie ale nawet nie wiem ile za niego płaciłem. Więc traktować to jako koncentrat?Jak na każdym jest napisane "koncentrat aromatu" to jest w końcu tym koncentratem?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1544143
Każdy aromat to pewnego rodzaju koncentrat - w końcu trzeba go rozcieńczyć by uzyskać odpowiedni efekt ;)
By dziobek9
#1544145
Więc np dragon fruit od Cappeli mogę dać więcej niż 12 kropel na 10 ml?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1544146
IMO: nie patrz na przepis, tylko dawkuj tak ja TOBIE będzie odpowiadać!
Każdy z nas ma inne kubki smakowe. Na forum znajdziesz niemało osób które wapują czystą, bezsmakową bazę i też są zadowolone.
Sam znajdź najbardziej odpowiadające Ci stężenie.
Lepiej, z początku, dać trochę mniej, bo potem można dosmaczyć. Jak od razu nawalisz za dużo, to potem tylko rozcieńczenie dopomoże.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1544147
Ludzie myślcie trochę, znalezienie sugerowanego stężenia dla tego aromatu zajęło mi w googlach kilkadziesiąt sekund.
Macie taką bazę wiedzy a nie potraficie z niej korzystać i wszystko trzeba wam wywalić na tacy.

Wysil się trochę, albo będziesz wapował siki panny Weroniki...
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.