EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tusia
#356385
Ja zacznę Obrazek
Dowaliłabym pani od muzyki, która dziś mojemu dziecku postawiła 1 za to, że nie tupnął nogą w odpowiednim momencie przy "Przybyli ułani pod okienko" . Obrazek
Jakieś jaja w tych szkołach, dobrze, że zebranie dopiero 1 grudnia to ochłonę, bo dziś bym chyba mordę darła.
Szkoła niepubliczna, czyli za moje pieniądze oceniają tupanie nogami nie w takt. *MUR* Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............

No i jak to napisałam to mi ulżyło. I po to ten temat. Może jeszcze komuś pomoże w trudnej sytuacji wmurwienia (jak to Pidyn zwykł mawiać) :wink:
Awatar użytkownika
By Tusia
#356399
Obrazek Jeszcze jedno co mnie zawsze wkurza *HUNTER*
Przechodzę na drugą stronę jezdni, po pasach.
Polacy jak te barany lezą tyralierą, wpadają na siebie ale nie... będą tak łazić... do końca świata chyba.
Ruch prawostronny ? Po co? Lepiej włazić na siebie idąc naprzeciw... tyralierą...
Ja jak czekam na zielone i widzę jak się poustawiali to musze się opanowywać wewnętrznie, aby nie podejść i nie poustawiać ich poprawnie, szlag mnie zawsze trafia jak na to patrzę i widzę kogoś kto lezie prosto na mnie z drugiej strony. Ustrzeliłabym chętnie od razu *HUNTER*
To tylko w Łodzi tak jest czy w innych miastach to samo?

Czasami mam wizje, że w TVN24 pokazują migawkę z Łodzi jak baba dostała szału i atakuje ludzi na pasach, karetka, kaftan... Jak zobaczycie taką migawkę to znaczy, że ta baba to ja, nie wytrzymałam :mrgreen: :lol:

Co do mojego wcześniejszego wpisu, to tak teraz myślę, że może powinnam młodemu Obrazek, że nie tupie jak powinien, tak na 6 najlepiej :roll:
Może korepetycje z tupania mu opłacić :?:
:zakrecony
Awatar użytkownika
By PucH2
#356418
tomba pisze:Mnie tam nic nie wkurza, bo ja już od urodzenia nadzwyczajnie spokojny człowiek jestem :mrgreen:

Naprawdę? To spokojne napiszę że różowy TVP dziś ci wysłałem. Innych kolorów nie było.
Awatar użytkownika
By ARBUZIK
#356424
Tusia pisze:Ja zacznę Obrazek
Dowaliłabym pani od muzyki, która dziś mojemu dziecku postawiła 1 za to, że nie tupnął nogą w odpowiednim momencie przy "Przybyli ułani pod okienko" . Obrazek
Jakieś jaja w tych szkołach, dobrze, że zebranie dopiero 1 grudnia to ochłonę, bo dziś bym chyba mordę darła.
Szkoła niepubliczna, czyli za moje pieniądze oceniają tupanie nogami nie w takt. *MUR* Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............

No i jak to napisałam to mi ulżyło. I po to ten temat. Może jeszcze komuś pomoże w trudnej sytuacji wmurwienia (jak to Pidyn zwykł mawiać) :wink:

Tusia! Bo w szkołach to zawsze kyrk na cółcach...Ja już przywykłam chyba bo mój Młody już w 5 klasa... :-P
Trza by tą panią tupnąć bo chyba długo nikt jej nie tupnął. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Tusia
#356434
Mój w IV :)
Ja wszystko rozumiem ale z muzyki stawiać jedynkę? I to za wyczucie rytmu, które nawet u geniusza może być nie teges?
I to pani, która jest psychologiem, podobno. Nie wiem, to jakaś motywacja ma być dla dziecka?
Jak on mi to opowiadał ze łzami w oczach, upokorzony, nierozumiejący za co ta denna ocena to... wrrrr...
A to wpływa na średnią przecież, chociaż przedmiot mało istotny.
Awatar użytkownika
By ARBUZIK
#356439
Tusia pisze:Mój w IV :)
Ja wszystko rozumiem ale z muzyki stawiać jedynkę? I to za wyczucie rytmu, które nawet u geniusza może być nie teges?
I to pani, która jest psychologiem, podobno. Nie wiem, to jakaś motywacja ma być dla dziecka?
Jak on mi to opowiadał ze łzami w oczach, upokorzony, nierozumiejący za co ta denna ocena to... wrrrr...
A to wpływa na średnią przecież, chociaż przedmiot mało istotny.


To nie nauczycielka tylko wstrętny paszczur. :-P
Ucałuj Młodego *SERCE*
idż pogadaj z paszczurem najlepiej i wygarnij co myślisz chyba ,że się nie chcesz nerwować to olej sprawę :beer:
By dethleffs
#356440
Bo oni tam uczą polskiej roszczeniowości - tupanie nogą mu sie przyda w przyszłości - lepiej załatwić te korepetycje :p

a co do ruchu prawostronnego - to tez tego nie kumam - przeciez jak człowiek wlezie raz czy drugi na kogoś - to juz powinien czaić, ze prawą może być wygodniej

mnie wkurza z kolei, ze wszyscy postronni, mam tu na myśli: listonosza, sprzątaczkę, świadków, roznosicieli gazetek reklamowych, kominiarzy, elektryków z elektrowni i panie z administracji - zawze dzwonią do mojego domofonu - bo mieszkam na parterze... *MUR*
Awatar użytkownika
By ARBUZIK
#356445
dethleffs pisze:Bo oni tam uczą polskiej roszczeniowości - tupanie nogą mu sie przyda w przyszłości - lepiej załatwić te korepetycje :p

a co do ruchu prawostronnego - to tez tego nie kumam - przeciez jak człowiek wlezie raz czy drugi na kogoś - to juz powinien czaić, ze prawą może być wygodniej

mnie wkurza z kolei, ze wszyscy postronni, mam tu na myśli: listonosza, sprzątaczkę, świadków, roznosicieli gazetek reklamowych, kominiarzy, elektryków z elektrowni i panie z administracji - zawze dzwonią do mojego domofonu - bo mieszkam na parterze... *MUR*


obetnij kabel :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Tusia
#356448
dethleffs pisze:Bo oni tam uczą polskiej roszczeniowości - tupanie nogą mu sie przyda w przyszłości - lepiej załatwić te korepetycje :p

a co do ruchu prawostronnego - to tez tego nie kumam - przeciez jak człowiek wlezie raz czy drugi na kogoś - to juz powinien czaić, ze prawą może być wygodniej

mnie wkurza z kolei, ze wszyscy postronni, mam tu na myśli: listonosza, sprzątaczkę, świadków, roznosicieli gazetek reklamowych, kominiarzy, elektryków z elektrowni i panie z administracji - zawze dzwonią do mojego domofonu - bo mieszkam na parterze... *MUR*


:lol: :lol: :lol:
Mam to samo, dostawałam wmurwicy jak urodziłam synka i zależało mi jak spał, aby spał dalej bo padałam na ryj, rozdarty był :D
A tu ciągle domofon i wiertarki.
Dużo czasu minęło ale do dziś, jak administracja przychodzi po klucz od piwnicy, to pytają (z lękiem w oczach i w pozycji gotowej do ucieczki) czy, aby nie obudzili małego :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
By ARBUZIK
#356452
Tusia pisze:
dethleffs pisze:Bo oni tam uczą polskiej roszczeniowości - tupanie nogą mu sie przyda w przyszłości - lepiej załatwić te korepetycje :p

a co do ruchu prawostronnego - to tez tego nie kumam - przeciez jak człowiek wlezie raz czy drugi na kogoś - to juz powinien czaić, ze prawą może być wygodniej

mnie wkurza z kolei, ze wszyscy postronni, mam tu na myśli: listonosza, sprzątaczkę, świadków, roznosicieli gazetek reklamowych, kominiarzy, elektryków z elektrowni i panie z administracji - zawze dzwonią do mojego domofonu - bo mieszkam na parterze... *MUR*


:lol: :lol: :lol:
Mam to samo, dostawałam wmurwicy jak urodziłam synka i zależało mi jak spał, aby spał dalej bo padałam na ryj, rozdarty był :D
A tu ciągle domofon i wiertarki.
Dużo czasu minęło ale do dziś, jak administracja przychodzi po klucz od piwnicy, to pytają (z lękiem w oczach i w pozycji gotowej do ucieczki) czy, aby nie obudzili małego :twisted: :lol:



-- [scalono] 03 lis 2011, 21:00 --

ARBUZIK pisze:
Tusia pisze:
dethleffs pisze:Bo oni tam uczą polskiej roszczeniowości - tupanie nogą mu sie przyda w przyszłości - lepiej załatwić te korepetycje :p

a co do ruchu prawostronnego - to tez tego nie kumam - przeciez jak człowiek wlezie raz czy drugi na kogoś - to juz powinien czaić, ze prawą może być wygodniej

mnie wkurza z kolei, ze wszyscy postronni, mam tu na myśli: listonosza, sprzątaczkę, świadków, roznosicieli gazetek reklamowych, kominiarzy, elektryków z elektrowni i panie z administracji - zawze dzwonią do mojego domofonu - bo mieszkam na parterze... *MUR*


:lol: :lol: :lol:
Mam to samo, dostawałam wmurwicy jak urodziłam synka i zależało mi jak spał, aby spał dalej bo padałam na ryj, rozdarty był :D
A tu ciągle domofon i wiertarki.
Dużo czasu minęło ale do dziś, jak administracja przychodzi po klucz od piwnicy, to pytają (z lękiem w oczach i w pozycji gotowej do ucieczki) czy, aby nie obudzili małego :twisted: :lol:

tak jam ale minęło kilka wiosen... :-P
:lol: wiesz,już widzę paszczura w ucieczce.... :lol: :lol: :lol: kilka włosów jej zostaw na pamiątkę :-P Buziaki
Awatar użytkownika
By pok14
#356455
Mnie nic nie wkurza. Nie chce mi się. Nawet mi się nie chce nie chcieć. Ale jakby mi się tak zachciało jak mi się nie chce i bym się wkurzył......masakra, gruz, totalna rozpierducha dla:
- namolnych roznosicieli gazetek
- debilnych monterów kablówki
- kretyna dostawcy internetu
- listonosza zostawiającego awizo mimo tego, że jestem w domu
- nauczycielek córy, które chyba same powinny się uczyć
- barana który permanentnie parkuje w poprzek na parkingu
- idiotki, która źle odkłada słuchawkę domofonu i słychać przez całą dobę jego brzęczenie
Wszyscy w/w powinni się strzec i bacznie obserwować symptomy wskazujące , że już mi się zaczyna chcieć.
Awatar użytkownika
By ARBUZIK
#356467
dethleffs pisze:Wy się śmiejcie, ale ja mam naprawdę sąsiada, który ciągle wierci, na rencie jest i siedzi non stop w domu. Ja to już podejrzewam, że on chyba lubi ażurowe ściany czy coś.


a skarpetki pięciopalczaste od Chińczyków nosi ? :lol:
Awatar użytkownika
By ARBUZIK
#356483
ARBUZIK pisze:
Tusia pisze::D Kocham ten film.
Ale tu mamy pisać co wkurza, miotać się, walić w wirtualną mordę :)
Chociaż, mnie już przeszło dzięki Wam :-P

A to mój kawałek, prawie z życia :)



też pikne :lol:

-- [scalono] 03 lis 2011, 22:40 --

Wiesz Tuśka mój Młody to ma flet....na muzykę.U nich pani uczy grać na flecie i jak mi w domu muzykuje.... to mnie krew zalewa.
Istny Dzień Świra poprostu.... :-P
Awatar użytkownika
By gubis
#356672
Tusia pisze:Przechodzę na drugą stronę jezdni, po pasach.
Polacy jak te barany lezą tyralierą, wpadają na siebie ale nie... będą tak łazić... do końca świata chyba.
Ruch prawostronny ? Po co? Lepiej włazić na siebie idąc naprzeciw... tyralierą...
Ja jak czekam na zielone i widzę jak się poustawiali to musze się opanowywać wewnętrznie, aby nie podejść i nie poustawiać ich poprawnie, szlag mnie zawsze trafia jak na to patrzę i widzę kogoś kto lezie prosto na mnie z drugiej strony. Ustrzeliłabym chętnie od razu *HUNTER*
To tylko w Łodzi tak jest czy w innych miastach to samo?



na polskich ulicach, ani na polskich drogach, zasady ruchu nie obowiązują...polecam supermarkety tudzież centra handlowe w weekend... ale, muszę przyznać, w Łodzi jest chyba najgorzej :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tusia
#356673
Przyznam, że podziwiam naszych sąsiadów z zachodu (Niemcy).
Mają zasady, których bardzo przestrzegają, zasady na schodach ruchomych (np. lewa strona zawsze musi być wolna, nie należy tam stać bo jest to strefa zarezerwowana dla tych, którzy się bardzo spieszą - metro (sama widziałam jak w "szybkiej strefie" ruchomych schodów pomykaja spieszący się mocno ludzie, Ci którym się nie spieszy grzecznie i spokojnie stoja po prawej), zasady na drogach..., segregacja śmieci, zasady współżycia sąsiedzkiego... i pewnie wiele innych ale te wymienione akurat poznałam z życia, bywając w Monachium. Całe szczęście, że za przewodnika miałam zawsze siostrę bo byłabym pewnie takim gamoniem, wychowanym głównie w Łodzi i stanęłabym jak gupia po... lewej :lol:
Chociaż, mając bzika na punkcie ruchu prawostronnego, pewnie zrobiłabym "prawidłowe stanie" instynktownie :lol:
Awatar użytkownika
By Katia
#358743
Dowalić to za mało... Powiesić za jajca pijanego kierowcę, który wczoraj na Lutomierskiej nie zauważył mnie i męża na pasach. Wyszliśmy bez szwanku wyskakując mu dosłownie sprzed maski. Kretyn po wszystkim jeszcze dodał gazu, nawet się nie oglądając...
Awatar użytkownika
By Neamhain
#358817
Takim ludziom za kółkiem to chyba wszystko co można zrobić to za mało... :evil:

Dowalić, przywalić, zakopać w lesie i nie wiem co jeszcze - z pozdrowieniami dla pracodawcy, który po niepłaceniu mi pensji drugi miesiąc mało nie wyrzucił mnie przez okno za złożenie wypowiedzenia, krzycząc, co to przeze mnie się nie stanie. Amen.. :]
Awatar użytkownika
By rakus
#358832
No cóż prawo jazdy jest jak pozwolenie na broń jakim są pojazdy, plus promile we krwi i tragedia gotowa :( A takich powinno się utylizować *SZERYF* bo zabieranie prawka nie wiele pomaga
Awatar użytkownika
By vinegar
#358899
Co do metra to zauważyłam duży postęp w Wawie. Parę lat temu to było dokładnie tak - każdy stał gdzie chciał, a osoby próbujące przejść szybciej lewą stroną (czyli zazwyczaj ja) były blokowane albo traktowane podejrzliwym spojrzeniem. Ale już od dłuższego czasu widzę, że ludzie się sami ustawiają po prawej stronie, idą lewą. O dziwo - bez karteczek, które np. były (a może i są wciąż? dawno nie byłam) w londyńskim metrze (że po prawej się stoi, po lewej idzie). To tak, żeby nie było, że wszystko nas wkurza, czasem zdarzają się zmiany na lepsze :)

A co do prawa jazdy.. ja bym zabierała je tym, którzy uważają, że zielona strzałka = zielone dla nich i trzeba trąbić na pieszych za zakrętem "bo ja mam zielone". Wiele razy widziałam jak jakiś spryciarz uważa, że to daje mu absolutne pierwszeństwo i uciekających pieszych jak dodał gazu (którzy mieli naprawdę zielone). Tak samo zabierałabym prawko paniom, które jeżdżą wielkimi autami, a nie umiałyby zaparkować nawet maluchem. Mam taką blisko siebie, która porysowała karoserię już prawie wszystkim sąsiadom (jedyna ma auto w konkretnym odcieniu i ślady w tym kolorze pojawiają się rano na innych autach). Widziałam ją też kiedyś na mieście jak będąc na prawym pasie (trzypasmowa ulica) zjechała na lewy (na czerwonym, przed wszystkimi autami), wymusiła pierwszeństwo na tramwaju (miał zielone), pieszych (na pasach) i spokojnie pojechała dalej. A miałam nie narzekać, cóż :D
Awatar użytkownika
By Kriss
#358908
Pijak na poczcie, który stał przede mną w kolejce, awanturował się, ciskał, śmierdział i puszczał bąki.

Z tego powodu przepraszam wszystkich, którym miałam dziś coś wysłać - musiałam się taktycznie wycofać, bo na gaz bojowy bez maski się nie ma co porywać.

Uch...
Awatar użytkownika
By Tusia
#359449
Dwie i pół godziny dziś siedziałam w Media Markt czekając na załatwienie lapka na raty.
Santander Consumer Bank posadził dziś jedną dziewczynę + 1 ucząca się w punkcie obsługi ratalnej.
1 osoba załatwiana 40-60 minut. :evil: :!:
Kolejka kilku osób, niektóre nie doczekały bo punkt do godziny 20 stej czynny.
Awantura i mordercze instynkty aż buzowały wśród czekających.

No właśnie, dlaczego nie ma Jalensa? Był cenny dla tego forum. :(
Jednak ten temat powinien odbiegać od spraw forum, moim zdaniem. Może porozmawiajmy o tym w innym miejscu.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2011, 23:39 przez Tusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By makbetka
#359451
Moje dziecko wróciło zapłakane z przedszkola bo nie pojechało na wycieczkę.
Pani mu powiedziała że wycieczka nie została zapłacona.
Zapłacona oczywiście była, więc jutro robię aferę bo kurna wypadało do mnie zadzwonić w tej sprawie a nie stawiać maluszka w takiej sytuacji :evil:
Awatar użytkownika
By Tusia
#359454
makbetka pisze:Moje dziecko wróciło zapłakane z przedszkola bo nie pojechało na wycieczkę.
Pani mu powiedziała że wycieczka nie została zapłacona.
Zapłacona oczywiście była, więc jutro robię aferę bo kurna wypadało do mnie zadzwonić w tej sprawie a nie stawiać maluszka w takiej sytuacji :evil:

Skandal :!:
Dla takiej malej istotki to musiało być strasznie przykre. :(
Zadzwonią... jak spóźnisz się z opłatami za przedszkole. Wtedy jak najbardziej, wysilą się :twisted:
Awatar użytkownika
By gubis
#361686
prozaicznie, ale... frustrująco.
wkurza mnie dziś e-palenie... jestem zielona, czytam, czytam i ... wiem coraz mniej. nie przeszkadza to aż tak bardzo, dopóki wszystko działa jak powinno. gdy dzieje się inaczej, przypominam sobie strzelający tytoń, gęsty dym, konkretny smak, a pff. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By szczuro
#361719
gubis pisze:przypominam sobie strzelający tytoń, gęsty dym, konkretny smak, a pff. *SMOKEKING*


no chyba nie myslisz o analogach, bo ja tam gestego dymu i konkretnego smaku nie widzialem :)
strzelajace masz kartomki :)

tez mi sie czasami kiepski dzien trafia i mam ochote o sciane rzucic :mrgreen:

wkurzylo mnie to, ze wczoraj poszalalem, a dzisija byla pokuta i nawet na SB nie zajrzalem :beer:
Awatar użytkownika
By gubis
#361748
szczuro pisze:
no chyba nie myslisz o analogach, bo ja tam gestego dymu i konkretnego smaku nie widzialem :)
strzelajace masz kartomki :)

tez mi sie czasami kiepski dzien trafia i mam ochote o sciane rzucic :mrgreen:


'normalnie' mi ich nie brakuje, ale dziś zero smaku+zero dymu+totalnie wyciekający liquid=paczuszka... niestety, wychodzi mi brak zapasowych elementów... a jutro z rana czeka mnie wycieczka w ramach reklamacji... mam nadzieję, że uzasadnionej, a nie wynikającej z koloru moich włosów :monkey:

15.11

wstyd z powodu tej paczki - zero satysfakcji, śmierdziuch, paskudztwo...
zrobiłam dziś kurs po sklepach z ep, uśmiechają się do mnie nowe gadżety, efajek dymi aż miło - czegóż chcieć więcej?
Awatar użytkownika
By Neamhain
#362520
Skrzyżowanie. Czerwone światło. Przede mną i za mną kilka samochodów. Wyjaśnijcie mi, dlaczego pewna pani stwierdziła, że zacznie cofać, po czym wyszła przerażona z miną "ale to samo się...?". Próbowała mnie przekonać, że to faktycznie samo się zrobiło bo na wrzaskopytanie "KTO K.... COFA NA ŚWIATŁACH NA SKRZYŻOWANIU?!" nie była w stanie udzielić żadnej sensownej odpowiedzi, po chwili była bliska wmawianiu, że to moja wina.

I tak oto moje maleństwo w warsztacie, a ja skazana na smród w komunikacji miejskiej -.- To chyba jedyna zauważalna 'wada' e-palenia i w związku z tym nawrotu właściwego węchu - momentami nie da się wytrzymać. To też mnie wkurza.
Awatar użytkownika
By Tusia
#362530
Nieźle :)
Temat samochodowy to bardzo niewdzięczny temat.
Ja już się boję zimy, śniegu i kolein, na ciasnym osiedlowym parkingu, to znaczy uliczce.
Teraz robili remont chodników i zrobili tak wysokie krawężniki, że nie da się ustawić częściowo na chodniku. Jest jeszcze ciaśniej. Zimą będzie jeszcze większy horror niż poprzednio.
A samochodów przybywa... jak wracam o 21 do domu to nie mam gdzie stanąć.
Jeżdżę sobie dookoła szukając wyjeżdżającego a potem, zrezygnowana, wciskam się daleko, daleko aż pod przedszkolem, bo to jedyne miejsce.
Awatar użytkownika
By Neamhain
#362553
Zima wprost uwielbia kierowców. I tak najlepsi są ci (niezależnie od pory roku oczywiście), którzy staną tak, aby już nikt nie wjechał pomimo miejsca na dwa samochody. Od dłuższego czasu zawsze noszę ze sobą piękną nalepkę z kształtem penisoidalnym, której przeznaczenie jest oczywiście dla tych co "ch... parkują". I powiem szczerze, że dwa razy zdarzyło mi się kogoś tym uraczyć - to co widziałam było naprawdę tak niesamowite i bezmyślne... Zresztą ciekawe, ile jeździli z nią na tylnej rejestracji, nie mając świadomości.
Zaostrzenie egzaminów na prawo jazdy to doskonały pomysł, gdyby jeszcze uzupełnili je o test IQ...
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#362608
Neamhain pisze: IOd dłuższego czasu zawsze noszę ze sobą piękną nalepkę z kształtem penisoidalnym, której przeznaczenie jest oczywiście dla tych co "ch... parkują".

gdzie kupić taką naklejkę?
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#362612
potrzebna mi dla jednej osoby pod moim blokiem :)
Awatar użytkownika
By B_E_R_E_K
#362750
Ja 2 razy z rzędu rok po roku w urodziny miałem stłuczki nie z mojej winy... ot taki prezent od ubezpieczalni :) teraz wychodzę z założenia chcecie to walcie...
Parkowanie hmm polacy są mistrzami jak z 2 miejsc zrobić 3 miejsca - 1 dla auta i 2 na motocykle...

Neamhain ja zawsze biore auto zastępcze na koszt ubezpieczalni.
Awatar użytkownika
By gotronkk
#362757
Tusia pisze:Nieźle :)
Temat samochodowy to bardzo niewdzięczny temat.
Ja już się boję zimy, śniegu i kolein, na ciasnym osiedlowym parkingu, to znaczy uliczce.
Teraz robili remont chodników i zrobili tak wysokie krawężniki, że nie da się ustawić częściowo na chodniku. Jest jeszcze ciaśniej. Zimą będzie jeszcze większy horror niż poprzednio.
A samochodów przybywa... jak wracam o 21 do domu to nie mam gdzie stanąć.
Jeżdżę sobie dookoła szukając wyjeżdżającego a potem, zrezygnowana, wciskam się daleko, daleko aż pod przedszkolem, bo to jedyne miejsce.

No chyba, że ma się auto terenowe, a jak to się mawia: Najlepsze auto terenowe, to auto służbowe. Nie ma zbyt wysokiego krawężnika. To tak trochę dla humoru. [;
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.