EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1654095
Niestety, te tysiące ajdźastów ktoś kupił w najlepszym sklepie w całej galaktyce.
Super sprzęt się wziął i popsuł lub zbiła się szybka.
Coś trzeba kupić, dzieciaki próbują...
Nie ma sprzętu, nie ma fotek "co wapujo na polskim".
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1654097
Każdy nowy temat w tym dziale podlega pod Regulamin pkt. I.11, I.13 i dość często I.15. Zgłaszać do moderatorów. Do nich należy utrzymywanie porządku na forum. My możemy im tylko w tym pomagać.

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1654116
No po to ten temat jest, choć typowo śmietnikowy, ma służyć w wyłapaniu wszelakich " kfiatków".
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1654146
Szanowni Koledzy!
Nie pomstujmy aż tak bardzo. W końcu gdyby nie owe indywidua, mielibyśmy na Trawniku nudę i pustki.
A tak, jest nasz Trawnik jednym z największych for poświęconych e-p w Polsce (o ile nie w Europie?). Wciąż żywe, dziennie otwierające dziesiątki wątków (i co z tego, ze połowa jest w styl "co kupić?"), mamy parę tysięcy dziennie wejść, itd..
A i "Starzy wyjadacze" dzięki nowym mają czasami ubaw, a czasami nerwy ... ale coś się dzieje!

Zerknijcie na "konkurencyjne" fora - cisza i spokój. Tylko FB "działa prężnie", bo tam gimbazy nikt nie tępi.
Awatar użytkownika
By xD_
#1654228
erbis pisze:Chwasty, szkodniki... zupełnie jak w naturze. :mrgreen:
http://drgrass.pl/problemy.html



Krety
Najbardziej irytujący i frustrujący szkodnik jakie pojawiają się na trawnikach. Są to zwierzęta terytorialne a więc jest duża szansa że jeżeli pojawi się jeden kret to z czasem będzie ich więcej.

Nie znamy jednej skutecznej metody która pozwoli na pozbycie się kretów z trawnika. Najpewniejszym sposobem jest wyłapywanie ich w pułapki. Można jednak zapobiedz pojawieniu się tego intruza w ogrodzie – to montaż siatki przeciw kretom. Jednak takie zabezpieczenie stosuje się przy zakładaniu trawnika. Jeżeli kret wprowadził się na istniejący już trawnik będzie stanowił duży problem.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1654231
Nie znam się na kretach ale poznałem się na tobie @xD_, też dobrze ryjesz trawnik....

Pomogłem, daj minusa - co to qrwa jest? Bana winien żeś dostać a nie minusa.
Jak będziesz na plusie, pewnie podpis zmienisz..., krętacz żeś i tyle.
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1654253
Siatkę to przeciwko tobie xD_ powinno się założyć. Jestem pełen podziwu dla administracji, że jeszcze permban nie poleciał.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1654257
amisiek1969 pisze:Każdy nowy temat w tym dziale podlega pod Regulamin pkt. I.11, I.13 i dość często I.15. Zgłaszać do moderatorów. Do nich należy utrzymywanie porządku na forum. My możemy im tylko w tym pomagać.

Dokładnie, ale łatwiej jest chyba niektórym założyć temat do 'wyłapywania kwiatków' lub obśmiać w temacie delikwenta niż kliknąć w ikonkę zgłoszenia.


Temat zamykam bo jest całkowicie zbędny, powtórzę setny raz. Jeśli komuś zależy na porządku na forum to aby pomóc niech raportuje posty, a jeśli pomagać nie chce to niech przynajmniej nie przeszkadza.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.