EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By RoyMartin
#1764645
Witam

Czy ktoś z tu obecnych korzystał już może z olejków Natural Juice dostępnych na allegro? Nasz kochany rząd skuteczne ograniczył dostęp do zakupu olejków przez internet i jest bieda...
Przesiadłem się jakiś czas temu na zerówki i zastanawia mnie ta oferta z allegro.
Czy ktoś może coś powiedzieć o ich smaku i czy w ogóle są warte swojej ceny? A może ktoś jest w stanie podać mi dobre olejki smakowe zerówki?
Będę wdzięczny za sugestie.
Wcześniej korzystałem z LiQueen'a i byłem zadowolony, ale z dostępnością coraz trudniej.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1764648
Zerówki powiadasz?
A to nie lepiej by Ci było przejść teraz na samogonki?
Aromaty są ogólnie dostępne, jest ich naprawdę wiele i smakujom, glikol i gliceryna też jest, więc...?
Nie wspominając przy tym o oszczędności, którą da się odczuć przy własnych mieszankach. :wink:
Awatar użytkownika
By marki51
#1764650
Słuchaj! DorotaM bardzo dobrze radzi, to najlepsze z możliwych rozwiązań.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1764651
Są opinie zadowolonych klientów :D
"Fajowe liquidy, rzeczywiście nieźle dymią, smak jak w opisie, wysyłka ok, gorąco polecam!"
Jest też opis sprzedającego :D
"Zapewniamy ogromną ilość DYMU"
"Bazy są przebadane w polskich laboratoriach i zapewniają stawiany przed nimi cel : produkcję dużych ilości dymu, przenoszenie wartości aromatowych i bezpieczeństwo.
Nie zawierają substancji toksycznych, metali cięzkich, nie drażnią śluzówki gardła i zatok, nie powodują uczucia suchości w ustach."

Produkt skierowany raczej do odbiorcy z gimnazjum. Omijałbym szerokim łukiem takie ogłoszenia. Najsmaczniej, najtaniej i najbezpieczniej samemu sobie coś umieszać ;)
By RoyMartin
#1764652
Ok, a więc postanowiłem się zainteresować. Czy są na tym forum jakieś dobre poradniki w tej kwestii? W sensie - od osób, które znają się w temacie, robią to od dłuższego czasu
i mogą z czystym sumieniem doradzić co gdzie i jak?
Oczywiście sam skorzystam z szukajki i przeszukam internet - nie chcę, by ktoś mnie wyręczał, ale może jest coś naprawdę godnego uwagi, na co powinienem szczególnie zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1764661
RoyMartin pisze:Ok, a więc postanowiłem się zainteresować. Czy są na tym forum jakieś dobre poradniki w tej kwestii? W sensie - od osób, które znają się w temacie, robią to od dłuższego czasu
i mogą z czystym sumieniem doradzić co gdzie i jak?
Oczywiście sam skorzystam z szukajki i przeszukam internet - nie chcę, by ktoś mnie wyręczał, ale może jest coś naprawdę godnego uwagi, na co powinienem szczególnie zwrócić uwagę?


Poproszę o konkretne pytania.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1764668
RoyMartin Ty najpierw przejrzyj to forum, ale to DOKŁADNIE, wejdź na główną stronę i tam rozwijaj tematy, masz czytania na kilka lat. Dziwię się, że jesteś tutaj od roku i nie zdążyłeś się zainteresować tym wszystkim - czytaj tylko to co Ciebie interesuje, nikt nie każe ci studiować całej tutaj zawartej wiedzy.
By Krasnal45
#1764676
A ja mam tylko jedną, ogromną prośbę. Przestań używać określenia "olejki". Jak Ci partnerka za chwilę nas tym olejku schabowego usmaży, to możesz być zdziwiony...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.