EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1692697
Siema ;)
Jeśli ktoś uzna że to nie ten dział proszę poprawić.
Wpadł mi do głowy pomysł tylko nie wiem na ile realny. Stworzenie czegoś nas kształt wolnych konopi. Tzn wiadomo Maryśka jest nielegalna a oni pod przykrywką badań naukowych palą sobie w najlepsze i nikt im nic nie może zrobić. Wystarczy przejść ogólne badania zdrowia, zapisać się do badań i heja.
Gdyby coś takiego zrobić dla nas. Nie mogą zabronić prowadzenia badań i importować sprzętu do tego celu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By orient
#1692772
O czym ty w ogóle mówisz? Po pierwsze, jak na razie, nic związanego z e-papierosami nie jest nielegalne, tylko są przewidziane utrudnienia we wprowadzaniu nowych wyrobów na rynek i pewne ograniczenia obrotu. Po drugie, ktoś ci w gimnazjum naopowiadał jakiś bzdur. Masz jakąś dziwne wyobrażenie badań naukowych (szczególnie medycznych). Żebyś mógł takie badania przeprowadzić musiałbyś mieć do nich uprawnienia i warunki. Krótko mówiąc, musiałbyś mieć placówkę naukową. A na koniec, o pozwoleniu na zakup środków z listy (np. psychoaktywnych) nie decydujesz ty, tylko musisz mieć każdorazowo pozwolenie Zakupione środki muszą być rozchodowane zgodnie z planem który przedstawiasz przy staraniu się o pozwolenie. Za manko grozi odpowiedzialność karna. I wiem co mówię, bo kiedyś kupowałem głupią efedrynę i musiałem się nieźle gimnastykować a teraz, jak słyszałem, przepisy uległy dalszemu zaostrzeniu.
Awatar użytkownika
By hrb
#1692791
Można też zarejestrować Kościół Wielkiego Vapera i jako główny obrządek wapowanie. Nie mogą zabronić... :lol: :lol: :lol:
Ale może zejdźmy na ziemię...
Awatar użytkownika
By Deletor
#1693264
Dowód osobisty za rok będzie się nadawał do wymiany ;p z tym nie mam problemu. Jak chodziłem do gim to o ep jeszcze nikt nie słyszał.

Nielegalne nie jest ale jeszcze trochę to będzie albo kupisz w eSW albo nigdzie... Chyba że e-dym rozwinie aż tak sieć sprzedaży ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Donayo
#1693265
Co Twoim zdaniem będzie nielegalne?
Zasilania, parowniki, bazy, aromaty, druty, bawełna, a może liquidy?
Polecam przeczytać ustawę ;)
Awatar użytkownika
By Deletor
#1693270
Czytałem... Za***sta lektura jak ktoś nie da rady zasnąć...
Nie mówię że będzie coś nielegalne tylko niedostępne. A podałem przykad na marysce która jest nielegalna.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Donayo
#1693273
Deletor pisze:Nielegalne nie jest ale jeszcze trochę to będzie albo kupisz w eSW albo nigdzie... Chyba że e-dym rozwinie aż tak sieć sprzedaży ;)

Tu piszesz o nielegalności, więc... :)

Wszystko będzie dostępne, zarówno w ESW jaki i innych sklepach stacjonarnych.
No może poza nowinkami.
A e-dym prężnie rozwija swoją sieć sprzedaży póki co.
By sucharek8826
#1694028
Jak narkotyki można dostać wszędzie i to od ręki to myślę że z EIN będzie tak samo, wieczorkiem będzie się chodziło w ciemne ślepe uliczki , tam będą dilerzy którzy sprzedają e-p :D
A później :
" - za co siedzisz ?
- za 300 ml bazy 36 mg , a Ty ?
- za to że sprzedałem boxa na olx
- o a ile Ci za to dali?
- 2 lata "
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1694064
"Pod przykrywką badań naukowych"? To nie jest żadna przykrywka, tylko realne badania naukowe. I uwierz, że nie jest tak "heja...". Najpierw musi być plan badań i zgoda komisji etyki, a to wszystko nie jest takie proste. Jak prof. Sobczak - mając takie zgody - szukał ludzi do poddania się badaniom, to chętnych nie było. A dostawali zwrot kosztów dojazdu plus cały pakiet wyników badań.
Deletor - zgłosiłeś się na te badania?
Wątpię, aby znalazł się teraz ktoś, kto takie badania zaprojektuje i przeprowadzi. I nie dziwię się, też miałbym to w dużym poważaniu.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1695568
Niestety, a może stety nie zapisałem się. Chociaż byłem już leśna nogą w drodze do nich. Uwolniłem się od tego towarzystwa i w sumie nie żałuję.
Chociaż szczerze to był jedyny sposób na przytycie. Jak skończyłem 16lat na 170cm ważyłem 55kg. Diety, siłownie odżywki, nic ani grama. Jak zacząłem jarać przytylem w jakieś pół roku 5kg. Jak skończyłem czyli jakieś 3 lata temu dalej w granicy 60kg nie ważne czy ładuje w siebie jak świnia czy jak anorektyk.

Sorka za offtop...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1695608
StaryChemik pisze:"Pod przykrywką badań naukowych"? To nie jest żadna przykrywka, tylko realne badania naukowe. I uwierz, że nie jest tak "heja...". Najpierw musi być plan badań i zgoda komisji etyki, a to wszystko nie jest takie proste. Jak prof. Sobczak - mając takie zgody - szukał ludzi do poddania się badaniom, to chętnych nie było. A dostawali zwrot kosztów dojazdu plus cały pakiet wyników badań.
Deletor - zgłosiłeś się na te badania?
Wątpię, aby znalazł się teraz ktoś, kto takie badania zaprojektuje i przeprowadzi. I nie dziwię się, też miałbym to w dużym poważaniu.

Prof. Sobczak źle obrał widełki wiekowe. Byłem chętny jeno zbyt.. stary. :-P
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.