EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By dzaman
#403359
od rana jak wstałem mam jakieś dziwne zawroty głowy i czuje sie dziwnie rozbity nie jest to jakis objaw grypy moim zdaniem i nie wiem o co chodzi bo nigdy do tej pory nie miałem takiego czegoś
miał ktoś z was cos takiego i moze cos podpowiedziec bo czuje sie jakos nieswojo choinka jasna
Awatar użytkownika
By Goldi
#403363
Może masz kaca pierwszego w życiu. :wink:
Awatar użytkownika
By dzaman
#403369
nie no serio pytam
jakbym miał sobie jaja robic kacem jakims to bym nie zawracał głowy --poprostu zastanawiam sie czy to poczatek "CZEGOŚ WIEKSZEGO" czy o co chodzi bo nie miałem w życiu czegoś takiego
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#403374
Idź do lekarza albo na forum medyczne, a nie posty wbijasz. I tak Ci tu nikt nie pomoże.
Mnie też czasem coś zaboli, gdzieś się w głowie zakręci jak wstaje z podłogi, ale nie doszukuję w tym od razu wpływu ep...
Awatar użytkownika
By WITCHERS-MODS
#403376
:lol: Poczytaj o nikotynie - jak już wiesz co to jest to domyślisz się że w nadmiernych ilościach (tak jak wszystko od ananasa przez banany po mleko i zasmażkę) szkodzi - zmień liquid na taki z mniejszą jej zawartością - bądź doszukuj się przyczyn Twojej dolegliwości (co jest najprawdopodobniejsze) w podwyższonej zawartości cholesterolu lub zmiennemu ciśnieniu towarzyszącemu błyskawicznym zmianom pogody. Potem zapal analoga i pomyśl czy mniej Ci się kręci i czy to odpowiednie forum. Na końcu naładuj baterie :lol: *SMOKEKING* :zakrecony :arrow: :evil: *CZAJNICZEK* :arrow: :beer: *CZAJNICZEK* :mrgreen:
By user
#403411
Pewnie masz echogeniczność tkanki mózgowej ...
Awatar użytkownika
By makbetka
#403414
Ja to mam zawroty głowy jak to czytam - jakaś mania zwalania każdej przypadłości na ep.
Przerabialiśmy już chyba wszystkie schorzenia włącznie ze sraczką ... może osobny dział medyczny admini założą?
Awatar użytkownika
By Poncki
#403419
Jeśli regularnie pijasz kawę/alko i nie uzupełniasz magnezu, to wszystko jasne i wystarczy wziąć pigułę (np. Chela-Mag B6). Jeśli nie pijasz kawy (ani alkoholu) a zawroty będą się utrzymywały jakiś czas, to idź do lekarza. Na forum medycznym mogą zdiagnozować przynajmniej 30 różnych schorzeń, które objawiają się zawrotami, a sam szperając w guglu, znajdziesz sobie drugie tyle, z czego przynajmniej 20% śmiertelne.
Awatar użytkownika
By pok14
#403431
dzaman aż mnie głowa rozbolała. Z pewnością nie od e-p tylko od Twojego trucia nabiału. Weź chłopie lepiej poczytaj forum ( z korzyścią dla siebie i dla innych użytkowników ), zamiast męczyć klawiaturę.
Awatar użytkownika
By ssnowak
#403438
dzaman pisze:od rana jak wstałem mam jakieś dziwne zawroty głowy i czuje sie dziwnie rozbity nie jest to jakis objaw grypy moim zdaniem i nie wiem o co chodzi bo nigdy do tej pory nie miałem takiego czegoś
miał ktoś z was cos takiego i moze cos podpowiedziec bo czuje sie jakos nieswojo choinka jasna

Obrazek
Awatar użytkownika
By szczuro
#403445
i tym optymistycznam akcentem konczym te ciezkie boje
masz obawy - marsz do lekarza
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.