EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
Awatar użytkownika
By macieq03
#1720382
Cześć. Postanowiłem urozmaicić swoje mieszanki, które dotychczas wyglądały tak :aromat >baza, i to wszystko.
O ile kooladę ogarniam i dodaje ją do owocówek, tak z Acetylpyrazine jest gorzej.
Ten specyficzny zapach Ap kojarzy mi się z 555 z BM. Ten liquid kupowałem na początku swojego wapowania. Od dłuższego czasu mieszam sam, a ostatnio tylko z aromatami MaiArt.
Tutaj zapytam Was -z jakim aromatem zmieszalibyscie Ap?
Spróbowałem dodać do Herbatnika 2krople na 10ml, ale chyba to nie najlepsze połączenie. Co prawda próbka ma dopiero 6 dni, jednak smakuje dziwnie (suche trociny :) -testowane na Derringerze )
Może zasugerujecie coś?


Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By macieq03
#1720389
@erbis - dzięki.
Jedno małe "ale" ,chciałbym pozostać przy aromatach MaiArt, i z nimi mieszać AP.
Ciekawy jestem czy ktoś próbował dodawać AP do ww aromatów?

Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By gwynbleidd
#1720417
macieq03 pisze:@erbis - dzięki.
Jedno małe "ale" ,chciałbym pozostać przy aromatach MaiArt, i z nimi mieszać AP.
Ciekawy jestem czy ktoś próbował dodawać AP do ww aromatów?

Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka

Nie próbowałem, ale wydaje mi się , że pasowało by , z biszkoptem+jagoda, herbatnik , sernik , taką mam wizję i z tymi aro bym testował.
Awatar użytkownika
By bofh
#1720419
Z tytoniówkami AP jest rewelacyjny, używam stale w różnych stężeniach, w zależności od tego co chcę osiągnąć. Na temat pt. słodyczy się nie wypowiadam, bo nigdy ich nie wapowałem i nie zamierzam, gdyż to się kłóci z moją ideologią chmurnictwa stosowanego :D Ale ja to dziwny jestem :roll:
Awatar użytkownika
By macieq03
#1720423
@gwynbleidd- właśnie z herbatnikiem mam pomieszane, może jak odstoi jeszcze pare dni to smak sie poprawi. To połączenie wydawało mi sie świetne- wapowałem Herbatnik jadąc autem, obok mnie leżał AP . Zapach połączony ze smakiem ,wydawał się świetną kompozycją. No cóż poczekam jeszcze.


@bofh - z tytoniówek mam Amforę, Tytoń mocny, i Classic Cigar z Inawery . Jakie dawkowanie proponowałbyś dla tych aromatów na początek?



Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kurok
#1720502
@macieq03: a po co chcesz mieszać pyraziny z MaiArt. Masz dobre aromaty to ciesz się i nie kombinuj.
Chyba tak wygląda idea EIN, poza tym w analogach też nie miałeś tych tzw. "orzeszków" z pyrazin.
Swoja drogę jak pamiętam to 555 z BM było beznadziejne. Smaczne było z Joyetech-a, ale co tam było to już inna historia.
Awatar użytkownika
By bofh
#1720506
@macieq03: ja daję max 0,5% AP a i tak otoczenie odbiera ten dodatek jako dominantę zapachową, z różnymi opiniami, ale najczęściej się robią głodni bo im skórką od chleba zapachniało ;)
By 93omega
#1720510
gwynbleidd pisze:... biszkoptem+jagoda...


Wydaje mi się, że nie potrzeba kupować osobno biszkoptu i jagody, ponieważ ciasto jagodowe jest już gotową mieszanką tego. Chociaż możliwe, że to ciasto jest połączeniem herbatnika i jagody bo czysty herbatnik mi przypomina ten ciasteczkowy zapach z ciasta jagodowego.

kurok pisze:@macieq03:
Swoja drogę jak pamiętam to 555 z BM było beznadziejne. Smaczne było z Joyetech-a, ale co tam było to już inna historia.


Ja bardzo dobrze wspominam z przed 3 lat smak 555 z BM (używałem na spinnerze II + CE3) i chyba poszukam przepisu na coś podobnego i sam sobie zrobię :D



A tak już całkiem inną drogą. Bardzo dobrze wspominam Clearomizer CE3. Stare dzieje, ale nigdy nie miałem z nim wtedy problemów a i smak wydawał mi się w tamtych czasach świetny. I chodzenie wszędzie ze strzykawką żeby nabić od góry przez milimetrowe wejście w gumce xD
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1720522
Amfory nie niszcz.
Tytoń mocny jak dla mnie rewelacyjny solo, nie syfi grzalki, nie muli, wyjaralem 50ml bez przerywnikow.
Spróbuj jednak wersję solo jak i z pyrazine
Awatar użytkownika
By macieq03
#1720537
@kurok- pytasz czemu chcę spróbować AP z aromatami MaiArt?
Z ciekawości?- Może
Tobie 555 z BM nie podeszły, mnie tak. Dlatego zakupiłem dodatek, i próbuje gdzieś go zmieszać, może zrobię coś co mi będzie odpowiadać.
Owszem, MaiArt ma świetne aromaty, i będę się ich trzymał jak najdłużej, co nie znaczy,że nie spróbuję czegoś zmienić.
Pytanie zadałem, by zasięgnąć opinii z jakim aromatem możnaby eksperymentować.

@Master_PiT -mam te aromaty "solo" . Co do amphory -masz rację. AP nie nadaje się do niej. Tu nic nie osiągnę.
Chętnie poznam następne opinie.

@bofh -dzięki :beer:


Wysłane z mojego ASUS_Z00VD przy użyciu Tapatalka
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.