EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By michalodz88
#542387
Witam. Jak pewnie każdy zauważył nadeszły czasy wibrujacych sprzętów min. Szczoteczki maszynki grzebyki itp. Zastanawiam się czy miało by to zastosowanie w ep. Zauważyłem że mój papieros leżący na wibrujacej desce rozdzielczej samochodu bardzo dobrze nasącza gorzałkę liquidem czasami aż za bardzo. Jest to dość dobre bo w aucie jeszcze nie spotkalem bobra:D co myślicie o jakimś małym "wibratorze" w epetku? Czy wspomoglo by to transport liquidu na gorzałkę?
Awatar użytkownika
By eSteRooO
#542388
Czysto teoretyzujac moze i byloby to dobre ale po kiego wrzucac w dobrze dzialajacy sprzet jeszcze cos co baterie zuzywa.... nie bedac chamem moglby sie przydac kobietom w "potrzebie" ewentualnie ;-)

e-papieros to nałóg jak wędkarstwo. Cokolwiek byś miał to jeszcze coś by się przydało :-D
Awatar użytkownika
By gregbard
#542395
sezon na kryptoreklamę wibrujących baterii? Nie dalej jak z godzinę temu to samo, "kupiłem i proszę o opinię..." po uj komuś coś co dodatkowo zużywa energię batki? wibrator to wibrator, nawet ten w telefonie go nie zastąpi
Awatar użytkownika
By Riccardo
#542402
michalodz88 pisze:Witam. Jak pewnie każdy zauważył nadeszły czasy wibrujacych sprzętów min. Szczoteczki maszynki grzebyki itp. Zastanawiam się czy miało by to zastosowanie w ep. Zauważyłem że mój papieros leżący na wibrujacej desce rozdzielczej samochodu bardzo dobrze nasącza gorzałkę liquidem czasami aż za bardzo. Jest to dość dobre bo w aucie jeszcze nie spotkalem bobra:D co myślicie o jakimś małym "wibratorze" w epetku? Czy wspomoglo by to transport liquidu na gorzałkę?

Gorzałkę powiadasz? W aucie? Bobra nie spotkałeś? A białe myszki? ;) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Kszywho
#542410
michalodz88 pisze:Zauważyłem że mój papieros leżący na wibrujacej desce rozdzielczej samochodu bardzo dobrze nasącza gorzałkę liquidem czasami aż za bardzo


Ja chowam ep w kieszeni w której mam również pendrive i o dziwo też nigdy nie spotkałem bobra! Nasącza super, smakuje dobrze, chmura obfita. Myślę, że to zsługa tego pendrive w kieszeni. Dodam, że ma 8GB.




A tak poważnie- naprawdę kiepska kryptoreklama vibratanków, jak to już kilka osób zauważyło. Zamykam.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.