EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1461163
pawel_aa pisze:http://wiedzoholik.pl/naukowcy-elektroniczne-papierosy-sa-zabojcze-dla-dzieci/

Badacze twierdzą, że palacze przechowują elektroniczne papierosy zbyt nieodpowiedzialnie.

Jak i wszystko inne co może zeżreć małe dziecko... :palm2
Normalnie odkrycie stulecia.


Masz rację, wszystko jest niebezpieczne w obrębie kilkuletniego dziecka...nagrzane żelazko, gorący czajnik, przy ostrej zimie kaloryfer, flaszka whisky zostawiona na stoliku po upojnej nocy rodziców, kaflowe piece, tabletki....no kurcze wszystko!!! :lol:
Awatar użytkownika
By gregbard
#1461165
e_sat pisze:
pawel_aa pisze:http://wiedzoholik.pl/naukowcy-elektroniczne-papierosy-sa-zabojcze-dla-dzieci/

Badacze twierdzą, że palacze przechowują elektroniczne papierosy zbyt nieodpowiedzialnie.

Jak i wszystko inne co może zeżreć małe dziecko... :palm2
Normalnie odkrycie stulecia.


Masz rację, wszystko jest niebezpieczne w obrębie kilkuletniego dziecka...nagrzane żelazko, gorący czajnik, przy ostrej zimie kaloryfer, flaszka whisky zostawiona na stoliku po upojnej nocy rodziców, kaflowe piece, tabletki....no kurcze wszystko!!! :lol:

I nie trzeba być badaczem z tytułem profesora żeby to wiedzieć, wystarczy trochę wyobraźni... Z :dupa artykuł, nie znam firmy która sprzedaje liquidy w butelkach zaopatrzonych w zakrętki bez zabezpieczeń :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pol
#1461208
Słusznie. Należy edukować ludzi.
E-płyny, Kret, płyn do prania w kapsułkach i tym podobne chemikalia powinny być przechowywane w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Zwracać należy np uwagę babciom, aby odwiedzając wnuki nie miały w torebkach leków nasercowych, na nadciśnienie. Zwłaszcza psychotropy powinny zostawiać w domu.

Edit:
Od dawna próbujemy w ramach edukacji walczyć z nazywaniem e-liquidów soczkami, olejkami itp nazwami kojarzącymi się z produktami spożywczymi.

"- Może spróbujesz malinowego soczku? Pychota.
- Wolę arbuza....
"
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2015, 21:06 przez pol, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1461274
TRNCzarny pisze:Prawda jest taka, że pomysłowość dzieci nie zna granic. Mi dzieciak wyjadł z kibla ten żelowy krążek bo był ładny i kolorowy :P

Na początku narobił nam stracha, na szczęście te krążki to nic groźnego.

Przypomniał mi się nasz skoczek Piotr Żyła i jego wypowiedź w jednym z wywiadów - córka zeżarła kostkę z kibla:)
EDIT
Teraz zauważyłem wypowiedź Peter'a
Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.