EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By Saves
#137560
E-cacuszko posiadam od 2 dni, wszystko było by super gdyby nie wiecznie kończący się liquid w kartridżu. Postanowiłem wiec wziąć temat na chłopski rozumek. Zdjęcia powinny wyjaśnić wa wszystko.

Materiały które wykorzystałem to:
-2 kartridże nicore malboro 18.
-troszkę kleju.
-odrobina taśmy klejącej.
-wata perlonowa.
-siateczka do fajki wodnej pipe screens.
-kawałek zaślepki gumowej od kartridża.
koszt około 20 zł.

Pamiętajcie by kartridż kleić nie toksycznym klejem, najlepiej tak by nie znajdował się na wewnętrznych i zewnętrznych ściankach.

Przystępujemy do pracy:
-rozkładamy 2 kartridże na części pierwsze.
-od zewnętrznych rureczek odcinamy dół.
-dolepiamy odciętą rureczkę do drugiej.
-Prawie tak sam postępujemy z pojemniczkiem na liqid, tyle że dolna rureczka musi pozostać cała.
-odcinamy kawałek gumowej zaślepki i mocujemy na niej siateczkę (zapobiegnie to wydostawaniu się liqidu do ust podczas palenia).
-Grubszą rureczkę docinamy tak by wszystko ładnie zmieściło się w środku.
-do mniejszej rureczki oczywiście trzeba teraz włożyć watę (nie za dużo gdyż przy większej ilości nie opróżnimy zbiorniczka z liqidu podczas palenia).
-teraz składamy wszystko w całość, jeśli włożyliście w operację troszkę serca to wszystkie części będą do siebie idealnie pasowały co ułatwi potem dalsze używanie (rozkładanie i składanie).
-na koniec udekorowałem cały wynalazek odrobiną taśmy klejącej by nie było widać łączeń.

Według mnie kartridż sprawuje się wyśmienicie, jest prosty do złożenia, starcza na 2 razy dłużej niż zwykły standardowy, generuje więcej dymu a koszt nie nadszarpną moją kieszenią.

Proszę o uwagi i sugestie

a teraz czas na foto:
ObrazekObrazekObrazek

Powodzenia
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.