EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#300810
To nasz Piotr_M :)
Wypadałoby przy cytowaniu podać autora.
Awatar użytkownika
By krakry1
#300825
No i super artykuł.
Awatar użytkownika
By adambag
#300856
Kurcze......przeczytałem...troche trwało,bo jakoś to słowa nie w kolejności ;( czy to tylko u mnie tak ??
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#300876
adambag pisze:Kurcze......przeczytałem...troche trwało,bo jakoś to słowa nie w kolejności ;( czy to tylko u mnie tak ??

??? Standardowo u nas się czyta od lewej do prawej, a Ty jak robiłeś?

A do autora wątku - Lekarski Poradnik językowy polecam każdemu - nie tylko artykuły o e-fajkach. Miałem zresztą o tym osobny wpis na blogu 2 tygodnie temu.
Awatar użytkownika
By lesmie
#300880
adambag pisze:Kurcze......przeczytałem...troche trwało,bo jakoś to słowa nie w kolejności ;( czy to tylko u mnie tak ??


Być może włączył Ci się translator który automatycznie wykrył tekst angielski w piśmiennictwie i wtedy takie różne dziwne rzeczy się dzieją, włącz "pokaż tekst oryginalny" i będzie ok.
Awatar użytkownika
By adambag
#300887
lesmie dzieki spróbuje bez niego ;) tylko niewiem czy zrozumie,bo angielski to ja tylko "allowiu"umie ;)

-- [scalono] 31 maja 2011, 23:30 --

Chemiku ja czytam standardowo od środka do prawej i w lewo....albo odwrotnie ;)
Awatar użytkownika
By lesmie
#300896
Tekst jest napisany po polsku, ale z włączonym translatorem z angielskiego na polski, dzieje się z tym tekstem pomimo że jest napisany po polsku coś takiego:

Cyt. (fragment)

" Ale To Nie nikotyna żartem Palacza DLA zagrożeniem, tytoniowy dym lecz i Ogień."

Po wyłączeniu translatora wszystko wraca do normy:

"Ale to nie nikotyna jest zagrożeniem dla palacza, lecz dym tytoniowy i ogień."
Awatar użytkownika
By lesmie
#300916
Dlatego aż strach pisać na na ECF z użyciem translatora, ja sobie wyobrażam co tam z tego wychodzi :mrgreen: niestrawności tam dostaną *ZLE2* . Np Old Chemist (Stary Chemik) translator tłumaczy na Stara Apteka :lol: :lol: :lol:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.