EPF
Co z czym i jak mieszać.
By michał30
#542415
Witam pewnie to banalne pytanie. Ale tak pale e-papierosa 19 dni i jeszcze nie mieszalem liquidow. I mam takie pytania
w czym mieszac liquid kupic jakis plastikowy pojemnik czy mozna w sloiczku Bo mam dwa liquidy jeden 24 mg za mocny a drugi 12 mg za slaby i potrzebuje tylko je wymieszac ze soba no i jak to zrobic i w czym to mieszac Dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
By eSteRooO
#542418
Kup buteleczki najlepiej, bedzie z dozownikiem od razu;-)

e-papieros to nałóg jak wędkarstwo. Cokolwiek byś miał to jeszcze coś by się przydało :-D
By anna123
#542435
Michał,
oczywiście to co napisali Koledzy to idealne rozwiązanie. Zanim się dorobisz tych akcesoriów to nawet w strzykawce, nabierając po połowie z obu płynów. Tu nic nie wybuchnie :D No chyba żeby :D

No i nie wyrzucaj butelek po liquidach - większość da się umyć tak, by usunąć zapach i smak starego, zużytego liquidu.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 12:45 przez anna123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By jagon
#542437
Khieh, a ja mieszam w zlewkach ze szkła boro :P

Ale ogólnie - pojemnik do mieszania powinien być łatwy w obsłudze (łatwo nalać, opróżnić, umyć), wielkość odpowiednia do ilości mieszaniny - jak masz te liquidy w butelkach po 10ml to pojemnik 25ml wystarczy. No i oczywiście jak będzie jakaś skala na tym pojemniku to znacznie ci życie ułatwi :)

A na szybko to tak jak radzi @anna123 - strzykawka :)
Awatar użytkownika
By XPICK
#551849
Najlepiej mieszać w szkle. Polecam na początek butelki szklane 5 ml z czego 2 ml bazy+5 kropel liquidu( bez strzykawki się nie obejdzie) Strzykawka 3częściowa tzn. z gumowym tłoczkiem + 1.2 igła
Awatar użytkownika
By UnitrA1979
#551883
Ja wykorzystałem ostatnio opakowanie z PE po zużytym płynie do soczewek - pojemność 360ml i z dozownikiem :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.