EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Jarek9224
#385202
Witam.
Od trzech dni korzystam z tego oto e-papierosa Volish EGO2 super sie jara itp...

Mam następujący problem i nikt go nie potrafi wyjaśnić, a jest ludzi nie wielu którzy też to odczuwają.
Mianowicie po 2-3 wdechach MILD HIGH 18mg mam dosyć zawroty głowy jak bym się najarał nie wiem czego...

Zmieniłem na 6mg innej firmy liquid smakowy bo myślałem że może za dużo nikotyny i tu to samo 3 wdechy i jak bym tracił przytomność, po około 30min przechodzi ale zostaje takie rozbicie wewnętrzne, jakby po dobrej imprezie dzień wcześniej... Czy ktoś juz to przerabiał ??

Proszę o sensowne wypowiedzi bo nie wiem co z tym fantem robić.
Awatar użytkownika
By dzaman
#385204
pale medium i powiem ci że czuje że jest mocniejsze niż inne medium 14mg wiec może twoje high jest tez intensywniejsze w porównaniu do tych co paliłeś
By Jarek9224
#385206
dzaman pisze:pale medium i powiem ci że czuje że jest mocniejsze niż inne medium 14mg wiec może twoje high jest tez intensywniejsze w porównaniu do tych co paliłeś

nie ma takiej możliwości że mogłem przedawkować nikotynę, na 100% nie ma takiej możliwości, paliłem paczkę dziennie camel light a z E-P biorę 2 machy podejrzewam że nawet z zerową zawartością nikotyny i będzie to samo... Dziś w sklepie bez mała straciłem przytomność, uczulenie na coś ?

-- [scalono] 04 sty 2012, 16:13 --

giantx pisze:Ile masz lat i co paliłeś wcześniej/podaj moc 20 analogów z paczki



Mam 28lat i pale od 13 roku życia
Awatar użytkownika
By giantx
#385209
Wiesz nam nic nie mówi Camel light bo my tego nie używamy. Podaj zawartość nikotyny na paczkę.

Nie każdy może używać e-pe. Właśnie na uczulenie na niektóre składniki LQ
By Jarek9224
#385212
Paliłem paczkę dziennie
sub.smoliste 8mg/papieros
nikotyna 0,7mg/papieros

Jeśli mam uczulenie na coś to na jaki składnik, na jaki olejek przejść
By velol
#385277
Ja miałem podobnie na początku e palenie jak się dorwałem do mojego pierwszego ep ( halta ) miałem podobne objawy,myślę że to reakcja na nowa nikotyne,po jakimś czasie przeszło.Organizm inaczej ją wchłania i inaczej reaguje na nową substancję.Myślę ze to morze być to.
By Jarek9224
#385543
Póki co wczoraj kupiłem LQ bez GP i wszystko jest ok, brak objaw ww. bynajmniej na chwile obecną wszystko ok, za jakiś czas wrócę spróbować LQ z GP

-- [scalono] 05 sty 2012, 11:22 --

reed pisze:Na 93,7% masz liquid na bazie PG (glikol)
Kup liquid na bazie VG (gliceryna)

Wygląda na to że wszystko jest ok gdy palę LQ na Glicerynie, ale niestety nie mogę znaleźć innych smaków poza camel, mentol i tabako... :/ Pale właśnie mentol i jakoś zbytnio mi nie podchodzi.:/ Czy istnieją inne smaki lub czy w ogóle zamierzają się pojawić na rynku??
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.