EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Piq90
#1925929
Witam
Z papierosow tradycyjnych przerzuciłem się na Glo, pozniej jednorazowki. Te drugie swietnie smakowaly, ale szybko sie to konczy i troche kosztuje. Kupilem wiec Vivo Pocket, i smaki czarna porzeczka i arbuz. Zaczalem od porzeczki, bardzo delikatna w smaku, wlasciwie to jakbym żuł liscie porzeczek a nie owoce, zero słodyczy. Potem arbuz, lipa totalna, jakis tam delikatny posmaczek. Pozatym smak jakis wodnisty.
Kupilem nowy pojemniczek z nowa grzałką i maline. Ta smakuje jak olej z pestek malin. Zero poczucia smaku czy slodkosci. Wręcz gorycz, troche jak dym ktorego sie używa do efektu mgły w teatrach.
Liquidy kupilem orginalne od Vivo.
Tu moje pytanie, czy ja cos zle robie? To ma tak smakowac? Co moze byc nie tak?
Czy da sie odczuwac smak jak w jednorazowkach?
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925976
Witam, spróbuj liquidów innych firm nie koniecznie tych najtańszych i porównaj zauważalną różnice w smakach. Sama grzałka z watą też ma dużo do gadania bo w zależności od tego jaka jest wata i z jakiego drutu jest grzałka czy to zwykła skrętka czy mesh też ma spory wpływ na smak. Jeżeli chodzi o pytanie o smaki jak w jednorazówkach to możemy uzyskać tak intensywny smak z aromatów robiąc samemu liquidy. Jednakże musiałbyś użyć niestandardowych proporcji aromatu co do bazy (więcej aromatu, mniej bazy). Musisz później liczyć się z tym że grzałka nie wytrzyma Ci 2-3tyg a zaledwie max kilka dni, a wysokie stężenie aromatu w liquidzie może równie dobrze zniszczyć Ci uszczelki lub doprowadzić do pęknięcia kartridża.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.