EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Bandit1908
#1925912
Obrazek
Vandy Vape Pyro V2 - warto zaznaczyć, że przedstawiamy jeden z flagowych oraz pierwotnych atomizerów. Vandy Vape zawsze dbała o stałych klientów urozmaicając swoją technologię jakościowo oraz - co ważniejsze dla wielu osób - pod względem estetycznym. Przedstawiany produkt to wspaniały atomizer oferujący wiele alternatyw i możliwości dostosowania parametrów pod własne kryteria smakowe.
Obrazek
Pyro V2  nowa wersja znanego Pyro 24, oprócz fenomenalnego oddania smaku, atomizer posiada górny system regulacji oraz poboru powietrza, co jest już dosyć standardowym rozwiązaniem, które zdecydowanie ogranicza możliwość wyciekania liquidu. Twórcy Pyro zastosowali dużą i szeroką bazę, która zdecydowanie ułatwia montaż grzałek. Parownik przystosowany jest do montażu dual, jak i single coil! Dla weteranów vapowania jest to bardzo dobra informacją, ponieważ single coil jest bardzo oszczędnym rozwiązaniem, szczególnie w czasach akcyzy i wysokich cen za wszystko. Pojemność zbiornika atomizera wynosi 4ml, czego nie uświadczymy już w nowych atomizerach ze względu na obostrzenia rządu w sprawie pojemności!

 Dane techniczne:
- Wymiary: 44.4 mm x 24 mm
- pojemność: 4ml
- deck bezsłupkowy
- uzupełnianie liquidu od góry
- Squonk
- regulowany przepływ powietrza
- Waga atomizer: 122 g
Obrazek
Możemy z nich wyczytać dokładne rozmiary RDTA. Waga atomizera to zaledwie 122g często jest ona horrendalnie duża w połączeniu z modem na 2 akumulatory czyni e-papierosa wielką cegłą. W odróżnieniu od tworzyw, z których wykonany jest zestaw. Pyro jest porównywalny z Dead Rabbitem, którego posiadam i uważam, że pod względem wagi do wielkości jest idealnie skalibrowany.
Obrazek
Design, to jeden z największych plusów wszystkich urządzeń od VV. Pyro dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, które sprawiają przyjemne wrażenia estetyczne oraz wróżą dobrą jakość lakieru. Szczególnie kolor złoty, który wygląda naprawdę niesamowicie.

Bardzo się cieszę, że na ulicach widać jeszcze ludzi noszących dripy lub sqonki, pomimo wielu problemów i utrudnień w eksploatacji, zawsze kojarzą się z miłością do dużych chmur oraz pełni smaku. Od Limitlessa aż do Pyro, każdy atomizer ma swoja duszę i jest pozostałością historii i nieaktualnych już trendów.

Obrazek


Podsumowanie:
Opisanie atomizera jest zdecydowanie mniej specyficzne niż całego sprzętu, ponieważ to konstrukcja zwarta, która oferuję pełną dowolność  w wyborze odpowiednich coili i specyfikacji.  Uważam, że Pyro V2 to wspaniały sprzęt, który odnajdzie się w rękach wymagających oraz początkujących palaczy!
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.