EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By hubert213
#1336633
Witam mam problem z moim vamo v7 mianowicie problemy zaczęły się od przycisku zależnie jak mu sie upodobało trzeba było naciskać przycisk kombinacyjnie ( lekko , mocno z boku ) żeby podał napięcie na atomizer bo jak źle wcisnąłem to wyskakiwał komunikat "short" , wczoraj poszedłem na trening i zostawiłem zasilanie w aucie , jak przyszedłem chciałem sie pozaciągać ale wyskoczył komunikat " Low Voltage" i tak do teraz , dodam że wydaje dźwięk jak nacisne przycisk ten najwiekszy i tak samo jak ten mniejszy do sprawdzenia napięcia , kiedy sprawdze napięcie akusa to podaje że 3 volty , oczywiście akusy są ok . Myśle że to micro swith ale nie jestem do końca pewien , da rade wymienić tan przycisk czy raczej lipa ?
P.S przycisk potraktowałem preparatem kontakt do potencjometrów ponieważ innego nie miałem .
Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1336756
Na początek wyciągnij elektronikę, przeczyść ją i microswitche IPA i może będzie ok. Przy niskim stanie akusa vamo tak mają, że jęczą :)
By hubert213
#1336863
wiem wiem że jęczą a elektronike już wyciągałem i czyściłem , udam się do znajomego elektryka bo kurde miałem zbierać na nowe auto a nie podrodze mi kupić nowe zasilanie , ale może miał ktoś podobny problem , a i co to IPA ?
By hubert213
#1336932
nie oplaca się kupic płytki 15 wat chyba z tego co widze za 99 zl bo za tyle samo na e-dym mam nowe vamo :P
By hubert213
#1336954
jak się nie uda uratować to sobie ulepie boxa na dual kis i tyle xD a jak sie uda to też sobie ulepie boxa :)
Awatar użytkownika
By Hunka
#1336957
hubert213 pisze:wiem wiem że jęczą a elektronike już wyciągałem i czyściłem , udam się do znajomego elektryka bo kurde miałem zbierać na nowe auto a nie podrodze mi kupić nowe zasilanie , ale może miał ktoś podobny problem , a i co to IPA ?

Kurde interpunkcja nie gryzie.
Wielkie litery też nie.
Kolejny post napisany w tym stylu zostanie z pietyzmem przeniesiony tam gdzie jego miejsce (razem z całym tematem).


Reg.I/9. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.). Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami oraz powiększoną czcionką.
By SirMirtaX
#1336997
https://www.fasttech.com/search?vamo%20module W razie czego możesz zamówić jeden z tych, V8 obsługuje subohm, pozostałe nie ;)
By SirMirtaX
#1337143
Owszem, ale wystarczy zobaczyć do działu discussions :) Podsyłam link https://www.fasttech.com/forums/2093103 ... 5/5a-40w/7 oznaczenie to M384E. W swoim Vamo posiadam ten sam chip, 0 problemów, grzałka subohm śmiga :) W ramach ciekawostki jest to chip montowany w wersji V8 (M384E i M360) oraz w wersji V9. Pozdrawiam
By hubert213
#1337319
A co rozumiesz przez subohm :) ? Chodzi jak v7 czyli 0.3 ohm czy jakąś inną wartość ma ?
Również Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By erbis
#1337321
hubert213 pisze:A pisze że od 1.0 ohm łapie v8 .

Jest napisane, że działa od jednego oma.
By kiciorro+taptalk
#1338335
Żeby nie zaśmiecać spamuję tutaj. W vamo v7 wyłączyłem ekran i teraz nie jestem w stanie go włączyć.. Próbowałem różne kombinacje (także te z instrukcji) 2x SW1 2x SW2 1X SW3 niestety nie pomaga. Ekran nadal ciemny. Vamo działa tylko ekran jest zgaszony
By amsaw
#1363893
erbis pisze:Ale mnie to akurat najmniej interesuje.

Koledzy nie zrozumieli. Ja za to, podobnie jak Ty, nie rozumiem ich dyskusji - totalny bełkot.
Zaraz wpadnie Hunka i będzie sprzątanie :mrgreen:


Mówisz i masz. H :mrgreen:
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1363909
pjapjo12 pisze:Czy ktoś wyciągał elektrykę w vamo v7?


Chyba elektronikę? Ja wyciągałem w V6.

Przedłużkę na 18650 wkręć na głowicę i na boki gibiąc wyciągaj.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.