EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mich_kot
#1926187
Witam użytkowników!

Zakupiłem dzisiaj koło między 15⁰⁰ a 16⁰⁰ pod'a, Ursa Pocket. Wszytko było dobrze po pierwszym ładowaniu (urządzenie zostało naładowane do około 90%), a teraz po ponownym naładowaniu do 100%, zaczęła buczeć podczas palenia. To jest normalne dla tego modelu, czy raczej zalicza się to do usterek (posiadam gwarancję wiec nie będzie z tym problemu). Korzystam z oryginalnego pojemnika ma liquid'u o oporze 0.8 Ohm. Możliwe że po lekkim rozładowaniu przestanie, dam wtedy znać.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam M_k
Out for now m8s!
By Adix90
#1926191
Witam, około 2 miesięcy temu zdecydowałem się na kupno Aegisa E100 z oryginalną górą. Po czasie zacząła mnie denerwować cieknąca góra więc zdecydowałem się nad zmianą góry na zeusa, a żeby korzystać z zeusa musiałem wyposażyć się w adapter 510. Niedawno miałem problem z błędem „no atomizer” przy starej górze, dokładnie wyczyściłem nic, dopiero jak zmieniłem grzałkę na nową błąd znikł. Dzisiaj postanowiłem wkręcić nową górę przez adapter. Niestety znów pojawia się ten sam błąd „no atomizer” znów dokładnie czyściłem i również zmieniłem grzałkę. Stwierdziłem że przejdę się do pobliskiego vapeshopu dopytam. Również i tam nie dostałem porady. Pan stwierdził, że w zeusie są wadliwe grzałki i może być to wina grzałki. Wsadził 2 kolejne nowe, nic. Stwierdził że jednak wina adaptera w co nie wierzę, ponieważ adapter pasuje do epapierosa i napewno nie jest jakiś lewy. Znajdę tu jakąś duszyczkę która mogłaby coś poradzić, podpowiedzieć, cokolwiek? Wydałem trochę kaski więc chciałbym znaleźć jakiś sposób. Wrzuciłbym fotę epa i góry ale nie mam pojęcia jak ;)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.