EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
By lxr
#1084002
Witam, przeglądając ceny naklejek na ProVari mało co mnie wyleciałem z butów i postanowiłem stworzyć własną na podstawie szablonu który znalazłem w sieci.
Do wykonania będziemy potrzebowali :

1. Folia, ja użyłem takiej, jej wartość to jakieś 90 groszy

Obrazek

2. Szablon

Obrazek

lub link : http://i.imgur.com/BFCAAs9.png

3. Nożyczki
4. Jakiś rysik do odrysowania konturów
5. Dziurkacz do wydziurkowania otworu na przycisk
6. Żyletka lub skalpel, ważne żeby było ostre jak diabli
7. Gruba podkładka co by sobie mebli w domu nie zdezelować :lol:

Jest to wersja do dużego ProVari

Na razie tyle w poradniku, jutro zabieram się za wykonanie i zdam relacje fotograficzną.
Pozdrawiam *SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 19 maja 2014, 18:41 przez lxr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1084104
Mając szablon w każdej agencji reklamowej wam wytną na ploterze za piwo. Naturalnie z takim pierdem wchodzimy od zaplecza :lol: .
By lxr
#1084118
Dzięki wszystkim za wpisy i zainteresowanie tematem, jutro dodam fotki z "pracowni" kiedy będzie już na gotowo, oczywiście jeśli ktoś chce mogę podać namiary do sklepu gdzie ja kupowałem i na zachętę fotka oklejonego nemesisa i kayfuna, nie każdemu to się musi podobać, ale mnie się podoba bardzo :D, od razu przepraszam za lichą jakość fotek i światło w półmroku ale takie panują u mnie warunki.

Obrazek
By lxr
#1084676
Witam, obiecane fotki, według mnie jest bardzo dobrze, w rzeczywistości wygląda znacznie lepiej, trochę się namęczyłem i nakląłem, ale w końcu po 2h męczarni wygląda to tak :

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.